Inglanna Nicola Pridham, kellel on 20 last, jättis maha oma mehe ja lapsed ning jooksis ära abielus sõjaväelase juurde peale interneti vahendusel sõlmitud tutvuse arenemist armuafääriks.

48-aastane Nicola pakkis asjad ja lasi kodust jalga peale seda, kui ta mees Kevin pool aastat kestnud afäärile jälile sai, teatab The Sun.

Puuseppa ametit pidav mees hakkas petmist kahtlustama, kui leidis magamistoa vaiba alt valentinipäeva kaardi kelleltki Gingerilt. Kui Kevin naiselt aru pärima hakkas, tunnistas see üles, et on 38-aastase abielus armukesega korduvalt kohtumas käinud.

Naine hõõrus Kevinile nina alla, et armuke suudab öö jooksul 11 korda seksida.

"Peale 26 aastat kestnud abielu ei suuda ma lihtsalt seda uskuda. See on õudukas," on mees ahastuses.

Nicola nimetati "Briti Superemaks" peale seda, kui ta püstitas rekordi, saades 20 aastat järjest igal aatal lapse.

Perekonna elu hakkas muutuma, kui üks lastest sai endale arvuti. Ema hakkas külastama jututubasid ning sõlmis seal tutvuse oma tulevase armukesega, kes saab kiidelda sellega, et tema mehelikkusel on ehe küljes. Naine võttis ootamatult 30 kilo alla, tegi uue soengu ning hakkas riietuma nagu teismeline. Mõne aja pärast hakkas ta öid kodust eemal veetma, väites, et vajab "ruumi".

Naine hankis endale ka teise mobiili, mille arved olid tuhandeid kroone. Kui asi välja tuli, kolis ta lõplikult kodust ära. Kevini sõnul nõudis Nicola, et tema armuke jätaks samuti oma perekonna maha, aga see keeldus.