Värske arvamusküsitluse kohaselt väidab tervelt 25 protsenti vene juhte, et nad seksivad roolis istumise ajal, aga see on vaid üks paljudest põhjustest, miks Venemaal on liiklus nii ohtlik.

KRC uuringufirma poolt läbi viidud küsitlusest selgus, et venelased ei kasuta turvavööd, ületavad kiirust, sõidavad punase tulega, purjus peaga ja logude autodega, teatab Mosnews.

Kõige hirmsam on aga see, et nad ise ei pea kõike seda sugugi ebanormaalseks.

36 protsenti vene juhte tunnistab, et ületab regulaarselt kiirust, tegu on kõige kõrgema vastava näitajaga terves Euroopas. Juhid räägivad liikluses mobiilidega rohkem, kui üheski teises riigis 14-st, kus küsitlus korraldati. Ligi kolmandik vene juhte tunnistab, et on purjus peaga sõitnud.

Lisaks istuvad vene juhid halva tervisega muretult rooli. Kui Euroopa juhtidest tunnistas vaid üheksa protsenti, et istub kehva enesetunde korral rooli, siis Venemaal on see protsent 23.

23 protsenti vene juhte sõimab sõidu ajal teisi liiklejaid ja sama palju ületab möödasõidu ajal rahumeeli pidevat joont. Tervelt 60 protsenti juhte kinnitab, et ei kontrolli oma auto kummide olukorda.