Väsinult, kuid rõõmsana tulin ma oma jooksuringilt tagasi parkimisplatsile. Ootasin natuke aega, et maha jahtuda. Just siis, kui kavatsesin autosse istuda, et koju sõita, kõnetas mind keegi naine: "Vabandage, palun, mul läks kumm katki ja ma ei saa rattamutreid lahti. Kas te saaksite mind aidata?"

Otse loomulikult. nii avara kaelusega pluusile ei saanud kuidagi ei öelda. Aga märgates, et mutrid olid nii kinni roostetanud, et ka minul oli nende lahtikeeramisega omajagu vaeva, ütlesin talle, et ta võtaks minuga koos mutrivõtmest kinni ja aitaks tõmmata. See oli ainult trikk, et ta mulle lähemaie tuleks.

Kui ahvatlevalt see naine lõhnas! Tabasin lõhnaõli körval ka natuke rohu lõhna. Ta oli rohu sees lamanud. Võibolla kellegagi koos? Vaatasin ringi. Ümberringi ei olnud ühtegi inimest, ei meest ega naist. Ma olin temaga metsaäärsel parkimiplatsil kahekesi.

Ütlesin paar vaimukust ja hakkasin naisega flirtima, samal ajal kui me koos ratast vahetasime. Ta püüdis kõigest väest mulle abiks olla. Seejuures kummardus ta silmatorkavalt sageli, näidates mulle oma ahvatlevat tagumikku, mida miniseeliku all raskustega varjasid napid stringid. Ma ei teagi, millest mul palavam hakkas, töötamisest või naise vaatamisest. Selleks ajaks, kui ma tungraua jälle alla lasin, oli mu riist täiesti kõva.

"Te olite mulle nii suureks abiks minu katkise autokummiga. Kas ma võin teid nüüd aidata sellega, mis teil püksis kõva on?"

Ma arvasin, et kuulsin valesti. Mina näen vaeva, et kenale tibile külge lüüa ja kahemõttelist juttu ajada, kuid tema läheb vastupuiklemise asemel lihtsalt otserünnakule. Mida peaks mees sellises olukorras vastama? Loomulikult tohib ta aidata mind sellega, mis mul püksis köva on. Tema pärast mul ju kõvaks läkski!

Sirutasin käed välja ja embasin oma uut tuttavat, tema aga võttis vilunud liigutustega mul riista püksist välja. Kõigepealt puhus ta sellele natuke aega peale, siis hakkas lakkuma. Aeglaselt tõmbas ta keelega päris alt tipuni välja. Viimaks käis ta keeletipuga ümber suguti otsa. Ma toetasin selja vastu autot, panin silmad kinni ja nautisin.

Pikkamööda laskis naine riistal üha uuesti suust välja libiseda, et ta siis jälle kiire liigutusega suhu haarata. Ta liigutas pead järjest kiiremini ja pigistas huultega üha tugevamini. See oli taevalik. Ma oleks nagu pilve peal hõljunud. Kui korraks silmad avasin, nägin ka naise näol õndsat ilmet. Polnud kahtlust, et talle vaimistas see suurt naudingut. Järgmisel hetkel plahvatasin talle suhu.

Toetusin rammetu ja õnnelikuna vastu autot, kui kuulsin ühtäkki mootori käivitamist. Jõudsin veel napilt masinast eemale astuda, kui see juba rehvide kriuksudes minema sõitis.

"Kui ma sellest sõpradele räägin, ei usu mind küll keegi," mõtlesin ti11i püksi toppides. Ma parem ei räägigi. Niikuinii ei oska nemad nii hästi rattaid vehetada nagu mina.