Pühapäeva hommikul tervisejooksu tehes märkasin eemal ühte teist naist, kes oli väga kena, vähemalt tagantpoolt. Lähemale jõudes nägin, et ta kandis musta trikood, mis oli puusadest kõrgemal üsna avara lõikega ja seljapeal oli ainult kitsas riba riiet. Jalas olid naisel roosad lühikesed nailonpüksid. Kuna need olid higist läbi imbunud, nägin selgesti tundmatu kannikaid hüplemas, kui ta jooksis.

Kui ma kaunitarini jõudsin, aeglustasin tempot ja jäin sörkima tema kõrvale. Vaatasin tema rindu, mis olid samamoodi väikesed ja kõvad nagu minul. Tema rinnanibud paistsid läbi riide selgesti välja. Kui tundmatu minu poole vaatas, ütlesin: "Tere!" Ta naeratas, teretas vastu ja ütles:

"Sul on ilus jooksukostüüm." Kuna olin samuti juba jooksmisest märg, olid ka minu rinnanibud näha. Alaosa kleepus külge nagu teine nahk ja ma märkasin, kuidas mu uus tuttav heitis sinna vilksamisi pilgu. Sellest, kuidas riie oli pinguldunud ümber häbemekingu, võis kindlasti aru saada, et mul ei olnud häbemekarvu.

Me esitlesime ennast teineteisele ja jätkasime lobisemist, sörkides edasi lõuna suunas. Varsti lõppes park ja algasid majad. Kaire ütles: "Siin ma elangi. Minu tänane terviseports on käes."

Mul oli veel mõni tänavavahe joosta. Sellegipoolest ütlesin: "Ma vist lõpetan samuti. Ma jalutan sinuga natuke maad kaasa."

Kui jõudsime Kaire majaukseni, ütles ta: "Kas sa tahad korraks üles tulla ja midagi juua?"

"Hea mõte!" vastasin mina. Kui jõudsime lifti juurde, tuli sisse kolm meest, kes olid samuti jooksmas käinud. Nad silmitsesid meid pealaest jalatallani, nii et mul hakkas natuke piinlik. Surusime ennast viiekesi väikesesse lifti. Üleval mängisid nad dzentelmene ja lasksid meid ees välja, nautides silmnähtavalt seda, kuidas me nendest vaevaga mööda pugesime.

Korterist avanes suurepärane vaade merele. Kaire läks kööki ja tuli tagasi kahe klaasi mahlaga. Ma ei tahtnud istuda, sest mu riided olid higist märjad. Andnud mulle klaasi, lükkas Kaire hooletu liigutusega püksid maha ja astus neist välja. Nüüd polnud tal seljas midagi peale musta trikoo, mille esiosa oli alt nii kitsas, et kattis vaevu tema häbeme. Oli selgesti näha, et ta oli sealt karvu püganud.

Olin kindel, et Kairele ei jäänud märkamata, kuidas ma tema keha ja eriti jalgevahet jõllitasin. Ta naeris ja ütles: "Sa võid istet võtta, Piia." Koorides nüüd ka trikoo seljast, lisas ta nagu muuseas, "ja sa võid ka oma märgadest riietest välja ronida."

Vaatasin Kairet, kes seisis ihualasti minu ees. Ta oli imeilus - minust natuke lühem, sale keha, kikkis rinnad, lame köht ja vaid paari sentimeetri laiune häbemekarvade riba. Võtsin Kaire nõu kuulda ja ajasin trikoo seljast. Kaire nägu vaadates oli mulle selge, et ka talle oli avanev vaatepilt meeltmööda.

Korjasime oma märjad riided üles ja panime rippuma. Kaire liikus mööda tuba ringi voolavalt nagu kass. Kui olime mahlaklaasid tühjaks joonud, küsis ta, kas tahan jääda hommikusöögile. Igatahes tahtsin ma tema juurde jääda, hommikusöök kõlbas ettekäändeks küll. Ma hakkasin juba Kaire vaatamisest märjaks minema ja mõistatasin mõttes, kas seda on märgata või mitte. Ütlesin: "Jään heameelega, aga ma tahaksin enne dushi all käia."

Kaire ütles: "See on hea mõte. Lähme!"

Järgnesin Kairele magamistuppa, kus ta võttis kapist puhta saunalina ja heitis selle mulle. Läksime vannituppa ja ta keeras dushi lahti. Oodanudpaar sekundit, kuni vesi soojaks läheb, ütles Kaire: "Roni sisse!" Kui ma temast mööda astusin, pani ta käe mulle seljale, et mind aidata. Siis laskis ta käel minu tagumiku juurde alla libiseda ja pigistas natuke mu kannikat. Kui olin dushikardinat ette tõmbamas, küsis

Kaire: "Ega sa ei ole vastu, kui mina ka tulen?" Naeratasin ja ütlesin: "Vastupidi, mulle meeldiks see väga."

Soe vesi oli meeldivalt lõdvestav. Seebitasin käed sisse ja hakkasin Kairet pesema. Tema rinnad tundushid nii mõnusad. Märkasin, kuidas Kaire nibud kiiresti kõvaks läksid, kui ma neid pesin. Nühkisin kätega tema kõhtu mööda alla. siis seebitasin sisse kitsa häbemekarvade riba ja libistasin sõrmed talle pilusse. Sel ajal, kui ma hõõrusin, sulges Kaire silmad ja nõjatus seinaplaatide vastu. Ütlesin talle, et ta ringi pööraks, ja võtsin ette tema tagumiku. Seebitasin seda ringikujuliste liigutustega, toppides aeg-ajalt kätt kannikate vahele. Nüüd pööras Kaire ümber ja ütles: "Las mina pesen nüüd sind."

Kaire seebitas mind innukalt ja tema käed õlid kõikjal. Ta mudis mu rindu, veeretas nibusid sõrmede vahel, siis libistas seebiste kätega üle mu kõhu ja pesi eriti hoolikalt puhtaks mu vitu. Oli näha, et ta oli juba väga kiimas, nagu minagi. Kuivatasime teineteist hellalt ja siis viis Kaire mu kättpidi voodisse. Ma olen tavaliselt oma intiimsuhetes pigem agressiivne, aga Kairega oli teisiti - tema võttis selgesti juhtohjad.

Heitsime voodisse ja Kaire hakkas mind suudlema. Meie keeled kohtusid ja uurisid teineteise suid. Minu käed liikusid üle Kaire keha, tunnetades, paitades, mudides. Kaire jättis mu suu suudlemise jaläks madalamale-üle rindade, kõhtu pidi alla ja viimaks pilu juurde. Siis pööras ta ennast nii, et tema jalgevahe oli minu näo kohal. Võtsin sõrmedega tema häbememokkadest ja ajasin nad laiali. Märkasin, et Kaire kõdisti oli juba üsna suureks Läinud. Hakkasin seda lakkuma ja Kaire nihutas ennast madalamale, et mulle lähemal olla. Kaire ajas ka minu jalad laiali, lakkudes mind jalge vahelt ja pistes siis kaks sõrme auku. Tundsin tema sõrmi jõuliselt oma sisemust kompamas. Samal ajal läks Kaire ise seda märjemaks, mida rohkem ma teda limpsisin. Tema mahl voolas alla minu näole. Ma ei teadnud, kes saab orgasmi esimesena, kuid sedamööda, kuidas me kumbki kõrgpunktile lähenesime, intensiivistasime oma suudlemist, imemist ja lakkumist, et teineteisele võimalikult suurt naudingut pakkuda.

Nüüd ei suutnud ma enam tagasi hoida. Olin olnud kiimas sellest hetkest, mil ma Kairet pargis jooksmas märkasin. Sulgesin silmad ja katkestasin lakkumise, kui sain imelise orgasmi. Kaire sõrmed olid ikka veel minu tupes, kui see rütmiliselt nende ümber kokku tõmbus ja ma naudingust oigasin.

Kaire veeretas ennast minu pealt maha ja ma panin ta kõhuli. Haarasin kätega tema reite alt ja tõmbasin teda kõrgemale, nii et mul oli takistamatu vaade ja juurdepääs kõigele. Hakkasin jälle Kaire kõdistit lakkuma, kuni ta silmad sulges ja tasakesi oigama hakkas. Nüüd liikusin mööda pilu üles ja ajasin keele nii sügavale tuppe kui sain. Siis limpsisin veel kõrgemalt, nüsutades pepuauku oma süljega. Läksin keelega tagasi Kaire kõdisti juurde, hakates samal ajal sõrmedega pepuauku kompama. Viimaks lükkasin ühe sõrme sinna sisse. Kaire tahtis esialgu vastupanna, aga siis lõdvestus ja ma hakkasin sõrme sisse-välja liigutama. Kaire õtged valjenesid ja ta lükkas oma alakeha tugevasti mulle vastu. Tundes teda orgasmile lähenemas, lakkusin nii kiiresti kui jõudsin. Kaire karjus orgasmi saades üsna kõvasti, hüüdes minu nime ja tagudes pead vastu patja. Olin õnnelik, et tal minuga nii hea oli.

Natukese aja pärast veeretas Kaire end minu juurde ning me embasime ja suudlesime. Ütlesin talle, et on uskumatu. et me olime esimest korda kohtunud alles täna hommikul. Isu täis kallistanud, tõusime üles ja sõime alasti hommikust. Kaire avaldas soovi süüa minu keha pealt, aga ma ütlesin talle, et teeme seda mõni teine kord.

Siis oli mul aeg koju minna. Ma ei tahtnud oma märgi jooksuriideid tagasi selga panna, sellepärast laenas Kaire mulle mingid lühikesed püksid ja pluusi ning viis mu autoga ära. Kutsusin ta muidugi sisse. Korteris viskasin tseremoonitsemata riided seljast - mitte ainult selleks, et need talle tagastada, vaid ka lootuses, et ta tahab uuesti seksida. Suudlesime ja paitasime teineteist, aga kell oli juba palju. Oleksin tahtnud veeta Kairega terve päeva, aga meil kummalgi olid tänaseks juba teised plaanid. Sellepärast jätsime hüvasti, kuid võtsime kindlalt nõuks peagi jälle kokku saada.

Ja edaspidi kohtusime me peaaegu iga nädal...