Kui Ellen oleks olnud mees, oleks tal ainsast pilgust Lindale kõvaks läinud. Ellen pidi ennast vaos hoidma, et noort tüdrukut mitte üksisilmi vahtima jääda. Samuti pidi ta meeles pidama, et oma rinnanibude näppimistja käe libistamistjal- gade vahele ei peetud gaidide koosolekul heaks tooniks. Sellepärast oli Ellen sunnitud korra WC-s käima, et ennast kabiini privaatsuses sõrmitseda. Tagasi tulnud, istus ta Linda kõrvale jahakkas teda näputöö juures aitama. Ta kummardus Lindale lähemale ja hingas sügavalt sisse. Tüdruku lõhn uimastas Elleni aju ja ta kujutles vaimusilmas, milline näeks Linda välja alasti. Ellen suutis mitu korda koosolekujooksulleida ettekäände tüdruku puudutamiseks. Iga kord tundus talle, justkui läbinuks tema keha elektrilöök. Lindast kiirgas vastupandamatu süütuse ja seksuaalsuse kombinatsioon.

Ellen tuletas meelde naist, kes nii õrnalt ja armastavalt oli ta võrgutanud, kui ta oli Linda vanune. See varane seksuaalkogemus oli juhtinud Elleni elu suunda, mis oleks enamikke inimesi shokeerinud.

Just enne koosoleku lõppu pakkus E11en, et järgmine kord võiks kokku tulla tema basseiniga majas. Lõputseremoonia ajal tabas Ellen mõne korra Linda pilgu. Igal korral saatis tüdruk tema poole särava naeratuse. Kui tseremoonia lõppes, kõndi Linda üle ruumi Elleni juurde. "Aitäh, et aitasid mul näputööd teha," ütles ta. "Mul on hea meel, et meil on järgmisel nädalal kasutada sinu bassein."

"Ma ootan sinu küllatulekut," vastas Ellen, püüdes hoida oma häält kajastamast iha, mis pani ta end tundma, nagu oleks ta purske äärel vulkaan.

Kui gaidid lahkusid ristija Johannese kiriku koosolekusaalist, tänas gaidijuht Ellenit oma maja koosolekupaigaks pakkumise eest, heites siiski kergelt ette, et ta ei olnud seda temaga varem läbi arutanud. Teeseldes, et talle läheb korda, mida gaidijuht räägib, vaatas Ellen Linda pingul pepu liikumist, kui tüdruk ukse poole köndis. Välja minnes pööras Linda korraks ümber ja naeratas Ellenile. See oli nacratus, mis pani Elleni tundma end seest sooja ja pehmena ning tegi ta põlved nörgaks. Ellen ei arvanud, et Linda oli meelega provotseeriv, lihtsalt nii ilus tüdruk ei suuda teisiti, just nagu päikeseloojang ei saa vältida ilus olemist.

Ellen vabastas end gaidijuhi jutuvadast nii kiiresti, kui sai. Ainuke põhjus, miks ta oli pakkunud end vabatahtlikult tööle tema abilisena, oli olnud võimalus otsida sobivat noort tüdrukut. Täna oli ta leidnud just selle, mida vaja. Nüpea, kui Ellen kirikust natuke eemale oli jõudnud, võttis ta parema käe roolilt, et oma rindu mudida ja nibusid väänata. Kui ta sõitis mööda poolest tosinast noorest neiust, kes ootasid peatuses bussi, libistas Ellen käe seeliku alla. Parkinud auto teisele poole tänavat, kust tüdrukud näha olid, ajas Ellen jalad nii laiali, kui autos sai, ja hõõrus sönnedega õrnalt üles-alla oma paisunud ködistit. Vasaku käega nibusid tirides ja väänates lükkas Ellen kaks sõrme sügavale oma märga auku, siis tömbas nad välja, vedades neid üle ködisti. Ellen oigas vaikselt, kujutledes, kuidas igaüks nendest tüdrukutest alasti jalad harkis lamades välja võiks näha, ja mismoodi nad maitseksid, kui ta nende piludest keelega üle tömbaks. Kui Ellenil tuli, surus ta suu kokku, et summutada karjeid ja oigeid, mis nii vaimustasid tema meest, kui nad seksisid.

Ellen kohendas ennast, pani käed roolirattale ja ootas natuke, et rahuneda, jälgides samal ajal tüdrukuid bussi astumas. Sönad "gaidide koosolek" seisid Elleni kalendermärkmikus hüglasuurte tähtedega. Mida päev edasi, seda sagedamini Ellen ennast rahuldas. Selleks ajaks, kui koosoleku päev saabus, oli Ellen peaaegu hullumas. Ta tundis end nagu vana pervert meelitamas lõksu süütut noort tüdrukut. Samal ajal meenutas ta põnevust, mida oli tundnud, kui ema parim söbranna, keda Ellen kutsus tädi Heleniks, teda omal ajal katsuma hakkas. See oli olnud köige erutavam ja imelisem asi Elleni tüdrukupõlves.

Tüdrukud pidi kohtuma kiriku juures, kust mõned emad pidid nad autodega kohale tooma. Ellen oli vaevalt lõpetanud enda ajamise viimasesse peoeelsesse orgasmi, kui uksekell helises. Pärast kiiret pilku peeglisse, veendumaks et ta ei näe välja, nagu oleks ta teinud seda, mida ta just teinud oli, avas Ellen ukse ja soovis oma külalistele tere tulemast.

"Minge lihtsalt otse läbi maja," ütles Ellen tüdrukutele, gaidijuhile ja emadele, "ning klaasuksest välja." Kui ujumisriideid ja rätikuid käes hoidvad tüdrukud eesuksest sisse voorisid, hoidis Ellen ise seda taipamata hinge kinni, oodates Linda tulekut. Seal ta oligi! Linda ilu tabas Ellenit nagu haamer.

"Mul on hea meel, et sa tulla said," ütles Ellen. Linda ootas, kuni Ellen ukse sulges, ja siis kõndisid nad kahekesi läbi maja klaasukse juurde, mis viis hoovi peale.

"Kus su ujumisriided on?" küsis Ellen. "Kas sina ei lähegi vette?" Vaevalt oli ta seda öelnud, kui ta vihastas enda peale, et ta pettumusel nii selgesti välja oli lasknud paista.

"Riiete all," ütles Linda, "aga rätiku unustasin ma maha. Ma lootsin, et saan kasutada mõnda sinu omadest."

Ma lakuksin basseinivee sinu pealt ära, kui sa laseksid, mõtles Ellen. "Muidugi annan ma sulle rätiku," ütles ta. "Mul oli raskusi oma ujumisriiete leidmisega, kas tead," lisas ta vandeseltslaslikult. "Meil on nii kõrge aed, et keegi ei näe hoovi peale. Sellepärast ei kanna ma tavaliselt ujudes midagi." Linda kihistas ja punastas natuke, kujutledes oma võõrustajat alasti vees. Nende privaatne vestlus lõppes, kui nad astusid uksest välja ja jõudsid teiste juurde.

Traditsioonilise tobeda avatseremoonia ajal ootasid Ellen ja tüdrukud kannatamatult selle lõppu. Oli selge, et gaidivannete asemel olid nende mõtted basseini juures, mis sillerdas kutsuvalt paar meetrit eemal. Aga pärast avatseremooniat tuli veel oodata, kuni gaidijuht pidas tüütu loengu ohutustehnikast basseinis. Et kõik lõbus eriti põhjalikult ära rikkuda, kuulutas ta, et enne, kui tüdrukud ujuma lastakse, tuleb päästmistreening. Alles nende sõnade järel lubas ta tüdrukutel võtta järjekorda sauna ja basseinipoolse vannitoa ukse taga, et ümber riietuda.

Ehkki Lindal oli ujumistrikoo juba seljas, vaatas Ellen tema lahtiriietumist huviga. Pannud oma riided kokku ja asetanud nad ilusasti lauakesele virna, istus Linda rannatoolile Elleni kõrvale. Linda kandis tagasihoidlikku kaheosalist ujumiskostüümi ja Ellen pidi end kõigest väest tagasi hoidma, et mitte tema kõhtu ja puusi paitama hakata. Nad vaatasid pealt, kuidas gaidijuht seletas emadele, mida päästmistreeningu ajal tehakse.

"On alles tähenärija," sosistas Ellen. Linda kihistas naerda ja noogutas nõustumise märgiks pead.

"Kas sa tahaksid siia jääda, kui koosolek läbi saab?" Ellen andis oma parima, et rääkida tavalise häälega. "Sa saaksid kasutada basseini, ilma et see," Ellen tegi pausi, "lasteaed ringi jookseks."

Ehkki Linda polnud grupis kaugeltki vanim, nõustus ta, et teised tüdrukud on lasteaed.

"Ema tuleb mulle kiriku juurde vastu," vastas ta pettunud häälel.

"Kus sa elad?"

"Ainult nelja-viie kvartali kaugusel. Mul on õieti siit ligem koju minna kui kiriku juurest."

"Siis võiksime su emale helistada." "Võiks küll," ütles Linda. Tema hääl kõlas juba lootusrikkalt.

"Ma räägin temaga," jätkas Ellen. "Ma pakun isegi, et söidutan su koju."

Nad läksid tagasi majja. Mõne minuti pärast laterdasid Ellen ja Linda ema juba nagu vanad sõbrad.

"Kas midagi on lahti?" Ellen ja Linda pöördushid hääle suunas ning nägid Tähenärijat.

"Ma räägin Linda emaga," seletas Ellen süütul häälel. "Selgus, et Linda elab hästi lähedal, ja me mõtlesime säästa teda pikast autosõidust kiriku juurde."

"Kas te võiksite rääkida gaidijuhiga?" küsis Ellen telefonis Linda emalt. Ta sai just õigel ajal sõnasabast kinni, et mitte öelda "Tähenärijaga".

"Jah, te peate talle ütlema, et lubate Lindal siia jääda.."

Ellen ulatas toru pahaselt põrnitsevale gaidijuhile, kes hakkas Linda emale seletama, kui tähtis on, et vanemad võtaksid oma tüdrukud peale kindlaksmääratud ajal ja kohas. Pärast pikka vaidlust andis ta viimaks järele. Nii Linda kui ka Ellen olid näod kõrvale pööranud, et Tähenärija ei näeks neid irvitamas. Lõpetanud kõne, heitis Tähenärija neile tigeda pilgu ja tormas tagasi välja, et alustada päästmistreeningut. Noorusliku särtsakusega embas Linda oma uut sõpra, särades röõmsast ootusest. Nende paljad kõhud puutusid kokku. Ellen hoidis tüdrukut oma embuses, nii kaua kui julges, ja lasi siis lahti.

"Kas sa käid tõepoolest alasti ujumas?" küsis Linda teel tagaukse juurde.

"Käin jah," vastas Ellen muiates.

Ellen käitus õhtupooliku ülejäänud osa korralikult, hoides Lindale ligi tikkumast ja aidates emadel suupisteid valmis seada. viimaks jõudis pikk õhtupoolik lõpule, Tähenärija kogus tüdrukud kokku ja hakkas neid autodesse jaotama. Just enne äraminekut pidas ta vajalikuks Ellenile öelda, et tal on tõsised kahtlused selle sobivuse kohta gaidijuhi abiliseks.

"Kas tahad koos päevitada?" küsis Ellen, pannes käe ümber Linda piha, niipea kui uks Tähenärija järel kinni langes. "Tahan küll," vastas Linda erutusevarjundiga hääles. Nad tõmbasid kaks suurt lamamistooli päikese kätte ja asetasid nad kõrvuti.

"Üks parimaid asju sõbraga päikesevõtmise juures," seletas Ellen, haakides lahti oma päevituskostüümi ülaosa ja lastes sellel maha kukkuda, "on see, et on keegi, kes sulle kreemi peale määrib."

Ellen ulatas Lindale päevituskreemituubi. "Kõigepealt sina minule ja siis mina sinule."

Linda võttis tuubi. Ellen heitis kõhuli. Linda vaatas õues ringi, veendumaks, et neid tõepoolest keegi ei näe. Siis haakis ka tema oma ülaosa lahti ning viskas Elleni oma peale.

Ellen oleks peaaegu orgasmi saanud, kui talle viimaks ometi avanes võimalus näha Linda rindu. Ta lakkus huuli, silmitsedes kahte kõva nibu alles kasvama hakkavate koonuste otsas.

"Pane natuke kreemi peo peale," juhendas Ellen, kui Linda laskus põlvili tema lamamistooli kõrvale, ` ja siis hõõru käsi kokku, et soojendada kreemi, enne kui sa ta nahale määrid." Linda tegigi nii ning hakkas kreemi Elleni käsivartele ja seljale nühkima. Linda puudutused olid nii erutavad, et Ellen tundis ennast märjaks minemas. Linda liigutas kreemiseid käsi üle Elleni selja, liikudes pikkamööda alla kuni pükste ülaservani.

"Nüüd alusta pahkluudest ja mine jalgade tagakülgi mööda üles," õpetas Ellen, tõstes pea ja vaadates üle õla. Lindal oli näol väga tõsine ilme, kui ta püüdlikult Elleni juhtnööre täitis. Ellen laskis pea tagasi alla ja ajas jalgu harki, et Linda saaks määrida kreemi ka reite sisepindadele. Ellen lootis, et Linda märkab, kui märjad tema püksid selle aja peale jalgade vahelt olid. Ellenit läbis mõnuvärin, kui Linda sõrm rüvas õrnalt tema pilu katvat riiet. Esimesel korral oletas Ellen, et see oli juhus, teisel ja kolmandal korral ei olnud ta enam kindel.

"Ma pööran nüüd teistpidi," kuulutas Ellen. Kui ta ümber keeras, tuli Linda tagasi peatsi juurde ja võttis peo peale veel kreemi. Ellen pani käed kukla taha ja naeratas, vaadates Linda nägu, kui tüdruku vilkad sõrmed liikusid üle Elleni käte ja kaela. Kui Linda jõudis Elleni rinna juurde, kõhkles ta hetkeks, siis aga asetas peod rindade peale. Ellen hingas sügavalt sisse ja pani käe Linda piha ümber, samal ajal kui see mudis teda kõvastuvate nibude ümbert.

"See on nii hea tunne," ütles Ellen sügava kurguhäälega. "Sa teed seda nii hästi."

"Sa oled ilus," ütles Linda imetlevalt.

"Sina samuti," vastas Ellen. Ta pigistas õrnalt Linda vasakut kannikat. "Kas sulle meeldivad mu rinnad?"

Ellenit löbustas puna, mis levis aeglaselt üle Linda näo.

"Jah," vastas tüdruk pehmelt.

Ellen tõusis istuli ja, pannud käed Linda põskedele, suudles teda hellalt.

"Sa oled kõige ilusam tüdruk, keda ma kunagi näinud o1en," ütles Ellen täiesti ausalt.

Ta suudles Lindat uuesti, pistes seekord õrnalt oma keele talle suhu. Linda pani käed ümber Elleni õlgade ja andis oma kogenematu parima, et vastu suudelda. Nüüd libistas Ellen käed mööda tüdruku paljast selga madalamale, ajades sõrmed pükste alla. Ta suudles Linda sooja põske, siis liikus tema näljane suu kaela mööda alla, kuni peatus vasakul nibul. Linda oigas ja, lastes pea taha langeda, andus vanema naise hellitustele. Ellen suudles Linda rinda kõikjalt, liikudes teise nibu juurde. Samal ajal lükkas ta Linda püksid mööda tema pingul peput ja sooje siledaid reisi alla. Noore tüdruku vaiksed oiged suurendasid veelgi pakitsevat kuumust Elleni jalge vahel. Ta suudles ja lakkus Linda kaela teist külge, paitas tagantpoolt tüdruku jalgu, siis reite sisepindu, tagumikku ja selga. Tema suu leidis veel korra Linda oma. Linda pani käed ümber oma võrgutaja kaelaja suudles noorusliku entusiasmiga vastu.

Hoides Lindat tihedalt enda vastas, tõusis Ellen suudlust katkestamata püsti. Ta nihutas Linda pükse veel allapoole ja tüdruk lükkas nadjalgadega päris maha. Nüüd pani Ellen Linda lamamistooli peale selili. Ta heitis tüdrukule peale, see ajas jalad harki ja Ellen tundis tüdruku häbet oma kõhu vastas. Ta suudles Linda nägu ja kaela, jõudes siis taas rinnanibudeni. Linda naudinguoiged innustasid teda. Elleni suu liikus alla üle Linda pingul köhu. Ta lükkas käed tüdruku pölvede alla. Kui Elleni suu lähenes neitslikule vitule, nõjatus ta hetkeks tagasi, vaadates tüdruku punastavat nägu, mis paistis harkis jalgade vahelt.

Linda keha läbis värin, kui Ellen tõmbas sõrmedega õrnalt üle voldikeste tema jalge vahel. Ellen kummardus ettepoole ja suudles õrnalt peaaegu karvutut pilu, mida ta oli viimasel nädalal ette kujutanud iga kord, kui masturbeeris või oma mehe all lamas. Edasi ajas Ellen keele suust välja ja lakkus Linda suguelundeid augu juurest kõva paisunud kõdistini, mis pütus välja sealt, kus voldidjälle kokku said. Ta tõmbas keelega pikalt alt üles ja imes Linda üllatavalt suurt kõdistit. Linda oiged olid ootamatult sügavad ja valjud. Vaadates korraks üles, nägi Ellen Lindat mudimas ja paitamas omaenda rinnanibusid. Tema puusad hakkasid üles-alla jõnkslema, kui ta oma alakeha innukalt Elleni näo vastu liigutas. Kõrgpunktile lähenedes pöimis Linda jalad ümber Elleni pea ja pingutas reielihaseid, surumaks ennastkõigest jõust naise suu vastu.

"Aaaaa!" Isegi kõrvad reite vahel kuulis Ellen seda karjatust. Linda raputas pead edasi-tagasi ja pigistas köigest jõust oma peaaegu olematuid rindu, samal ajal kui tema keha võbeles ja tuksles orgasminaudingutes.

Linda heitis risti üle lamamistooli, jalad Elleni õlgadel ja pea rippumas üle vastasserva. Tüdruku hingamine taastus pikkamööda, kui Ellen jätkas tema pilu õrna suudlemist ja limpsimist. Tõmmates käed Linda jalge alt välja, haaras Ellen tüdrukul kätest ja tõmbas ta üles. Paitades kätega Linda paljast ihu, ujutas Ellen tema punetava näo ja kaela suudlustega üle. Esialgu istus Linda nagu uimastatud, siis aga hakkas vastu suudlema. Mõne aja pärast lükkas ta naise endast natuke eemale, hakates musitama tema kaela.

"Jah, kullake, ime mu nibusid, ime neid kövasti," õhkas Ellen, kui Linda tema rindadeni jöudis. Linda tundis tema nibu oma suus kõvastumas. Ellen laskis ennast lõdvaks ja oigas naudingust. Linda, kellele oli just kätte näidatud uks paradiisi, põles innust tasuda naisele, kes oli talle selle saladuse paljastanud.

"Kas ma võin su püksid ära võtta?" küsis Linda, lasknud rinnanibu korraks suust välja.

"Oo, jaa!!" ütles Ellen püsti tõustes. Kui Linda pistis sõrmed riide alla ja hakkas pükse üle Elleni puusade alla lükkama, tundis Ellen samasugust erutust ja ootust nagu siis, kui tädi Helen oli aeglaselt tema püksikesed alla lükanud ja tema häbet oma sooja käega paitanud. Vaatepilt

Lindast jõllitamas suurte silmadega tema suguelundeid ajas Elleni juba peaaegu ilma katsumatagi orgasmi. Ellen astus pükstest välja. Siis, istudes tühjale lamamistoolile, heitis ta selili, ajas jalad laialt harki, tõstis nad käetugedele ja sirutas käed Linda poole. "Tule siia, kullake!"

Linda laskus lamamistooli ette põlvili ja, asetanud käe Elleni reiele, silmitses tema avatud märga vittu. Siis tõmbas ta arglikult sõrmega mööda Elleni karvuja häbememokki. Ellen tundis, nagu vibreeriks kogu tema keha naudingust, kui alasti noor tüdruk teda ebakindlalt kompas. Ellenil oli meeleheitlik vajadus tunda keelt oma jalge vahel ja ta pingutas kõvasti, surumaks maha soovi haarata tüdrukul juustest ja tõmmata tema nägu enda pilu vastu.

Elleni kannatlikkus sai tasutud. Linda kummardus viimaks ettepoole ja pani pea Elleni reite vahele. Ellen võpatas, kui tüdruk teda keelega puudutas.

"Ülespoole, kullake," juhendas Ellen. paitades Linda pead, "ime mu kõdistit. 0o jaa, see on õige koht, ime seda, kullake. ooh, see on just see, mida vaja. Nüüd pane paar sõrme minu sisse samal ajal, kui imed. Jah, jah, nii on õige, jah, jah, oo jumal, see on imeline, oo, see on nii hea tunne." Ellen jättis ühe käe Linda juustesse ja hakkas teisega tema rinnanibusid näppima.

"Oo, sa oled nii hea vitulakkuja. Jah, nii on hea, sa imed mu kõdistit nii hästi, aaah. mul tuleb kohe, oooohhhh, oooohhhh! Pane teine sõrm mulle sisse, oo jah, ime kõvasti, kullake, oooo, nussi mu putsi oma sõnnedega, pisike, nussi mind kõvasti. Mul tuleb, kullake, oo jumal, mul tuleb. pisike, sa paned mul nii hästi tulema..."

Kui Elleni orgasm vaibus, tõmbas ta Linda üles ja suudles teda kirglikult. Ta põimis jalad tüdruku tagumiku ümber ja puuris oma keele talle suhu.

"Sa tegid seda nii hästi!" ütles Ellen viimaks hellalt. "Kas sinul oli ka hea?"

"Oli küll," vastas Linda, hõõrudes oma alasti keha Elleni vastu nagu kass. Nad lamasid körvutija Ellen paitas Linda sooja siledat nahka. Siis töusis ta istuli, hoides tüdrukut süles, ja suudles tema rinnanibusid, kuni need jälle kõvaks läksid.

"Heida pikali," ütles ta. "Ma tahan seda väikest häbet veel ühe korra limpsida. enne kui sa koju lähed."

Linda heitis selili, ajas jalad harki ja sulges õndsa näoga silmad...