Jenny seisis närviliselt "Undergroundi" baari ees, püüdes otsustada, kas minna sisse või mitte. Chicagos oli jahe ja kaitsmaks ennast vilu tuule eest, mis puhus Michigani järvelt, tõmbas ta mantli tihedamalt ümber. Ma olen vist hulluks läinud, mõtles Jenny. Õnnelikult abielus ja kahe toreda lapsega 46-aastane naine murrab pead, kes minna kurikuulsasse lesbide kooskäimiskohta!

Kas nüüd või mitte kunagi, mõtles Jenny ning lükkas väriseva käega lahti raske ukse. Tal läks natuke aega, et hämarusega harjuda. viimaks eristasid tema silmad paari naist, kes istusid baarileti ääres ja sõrmitsesid oma joogiklaase. Seinte ääres istus mitu paarikest poolpimedas. Hinganud sügavalt sisse, astus Jenny baarileti juurde ja tellis "Tom Collinsi". Ta oli natuke pettunud, et baaris oli nii vaikne. Ta oli pooleldi oodanud, et leiab eestkarja paljaidnaisi grupiseksi tegemas. Tegelikult oleks "Undergroundi" võinud pidada kõige tavalisemaks joomaurkaks, kui mitte arvestada, et seal polnud ainsatki meest.

Jenny võttis suure lonksu ja üllatus, kui tundmatu hääl tema selja taga ütles: "Ma pole sind siin varem näinud. Ega sa ei ole vastu, kui ma istun ja ühinen sinuga.

Jenny pööras ringi ja vastas: "See on vaba maa."

Pikk suure kondiga naine vanuses umbes 30 võttis kõrvalpukil istet ja ütles baaridaamile: "Anna minu tavaline, Gayle!"

Sõrmejagu viskit ja pudel õlut ilmusid otsekohe tema ette. Enne kui näine edasi rääkis, tühjendas ta viskiklaasi ja jõi pikalt õllepudelist.

"Minu nimi on Melinda," ütles ta enda tutvustamiseks.

võtnud teise lonksu oma kokteilist, vastas Jenny vaikselt: "Minu nimi on Jenny, meeldiv tuttavaks saada."

Nad istusid natuke aega vaikselt, kuni Melinda küsis: "Sa oled siin uus, eks?" "Kas see paistab välja?" küsis Jenny. "Otsekui kannaksid silti seljas," ütles Melinda naerdes. Ta võttis uue suutäie õlut ja küsis: "Oled sa kunagi naisega olnud?"

Jenny raputas pead ja vastas: "Aga ma olen ammu tahtnud seda teha ning täna ei suutnud ma enam välja kannatada ja tulin siia, et midagi ette võtta."

"Noh, selle jaoks tulid sa õigesse kohta," naeris Melinda, hüpates baaripukilt maha ja võttes Jenny käevangu. "Tule kaasa!"

"Pea kinni," protesteeris Jenny, pooleldi lohisedes koguka lesbi järel. "Kuhu me läheme?"

"Siia," vastas Melinda, kui nad olid jõudnud nissi kaugel baari taganurgas. "Astu sisse."

Jenny süda trummeldas rinnus. Ta oli kabuhirmul, aga Melinda hääletoon ei jätnud kahtlust, et Jenny peab tegema, mis kästud.

Kui nad olid nissi jõudnud, astus Melinda värisevale Jennyle päris lähedale.

"Vaatame nüüd, kui suured nad sul tegelikult on!" pomises Melinda, käperdades Jenny suuri rindu. "Mm, mõnusad ja rasked, just nagu mulle meeldib. Tee nööbid lahti ja näita neid mulle."

Kergelt hämmeldunud Jenny tõukas Melinda käe eemale ja vastas sosinal: "Mitte siin! Mis siis, kui keegi näeb?" Momentaalselt muutus Melinda kogu olek, kui tema häälesse ilmus vastuvaidlemisega mitteharjunud toon: "Sina ei tõuka mind niimoodi eemale!" ütles ta kalgilt. "Tee silmapilk nööbid lahti või ma rebin su pluusi puruks!"

Mis supi sisse ma küll sattunud olen, mõtles Jenny. Julgemata vastu vaielda, nööpis ta pluusi lahti ega pannud vastu, kui Melinda kiskus tal rinnahoidja ära ja mattis oma näo massiivsetesse udaratesse.

"Ai, see on valus!" oiatas Jenny, kui Melinda hammustas tema suurt roosat nibu.

"Peabki olema!" vastas Melinda, lutsides raevukalt kord üht, kord teist hiigeltissi. "Kas tahad minu omi imeda?" See oli see, millest Jenny oli aastaid fantaseerinud. Nüüd oli võimalus käes!

"Võib kah," vastas Jenny areldi. Melinda nööpis kiiresti oma pluusinööbid lahti. Siis tegi ta pikema jututa lahti eesmise haagiga rinnahoidja, paljastades oma suured tissid.

"Kas sa tulid siia vaatama või imema?" küsis Melinda kannatamatult, kui Jenny jõllitas tumedanibulisi kumerusi ammulisui. Enne, kui Jenny vastata sai, haaras Melinda tal juustest ja surus ta suudpidi rinnanibu vastu.

"Oo jaa!" õhkas Melinda. "Ime, nagu oleksid sa beebi,"

Jenny oli seitsmendas taevas. See oli parem kui ta iial kujutlenud oli. Rindade mõnus pehmus, kuid eelkõige lihtsalt tunne lähedusest teisele naisele oli uskumatult erutav. Melinda paitas käega üles-alla mööda Jenny selga ja tuharaid, mis tegi tema jalge vahel põleva leegi ainult kuumemaks.

"Kas oled valmis peaauhinnaks, väike libu?" küsis Melinda.

"Mis see on?" küsis Jenny poolihääli, teades sisimas täpselt, mida peaauhind tähendas.

"See, sa loll lehm," vastas Melinda ja ronis lauale, olles enne ühe kiire liigutusega heitnud maha oma teksased ja aluspüksid. Seal see oli. Tumedate karvadega häbe ainult kümmekond sentimeetrit Jenny näost eemal.

"Lase käia!" käis Melinda peale. Jenny kummardus ettevaatlikult ettepoole ja pani näo vastu häbemekarvu. Loomulikult oli ta varem maitsnud oma vitumahla sõrmedel ja oma mehe sugutit, aga need olid ainult haledad aseained ehtsale asjale. Mõnuledes Melinda vitu aroomis ja maitses, unustas Jenny igasuguse enesekontrolli.

"Tubli tüdruk!" oigas Melinda, tõugates oma alakeha vastu Jenny nägu. "Kõdisti, oo jaa, laku emme suurt paksu kõdistit!"

Väike nupp, mis pungitas välja lesbi hüglasliku karvase häbeme läbimärgade voltide vahelt, oli nii kutsuv sihtmärk, et Jenny keel sõna tõsises mõttes ründas seda täieliku ja ülima eneseunustusega. Melinda madal kurguurin muutus kõvaks möirgeks, kui tema alakeha hüples orgasmis kontrollimatult ülesalla. Möödus tükk aega, enne kui ta viimaks rahunes ja õhku ahmima jäi, samal ajal kui Jenny kattis tema tilkuva pilu sadade väikeste suudlustega. Ta oli sellest karvasest muhvist nii hüpnotiseeritud, et ei märganud, kuidas tema kõrvale astus pikk sale punapea ja hakkas oma kottpükste tõmblukku lahti tegema.

"Nüüd on sinu kord," ütles Melinda, suudeldes Jennyt pikalt huultele. "Saa tuttavaks, see on Mona, tema teeb sulle lõpuni."

"M-miks mitte sina?" küsis Jenny peaaegu pisarsilmil, silmitsedes uustulnukat tõredalt.

"Sellepärast, et mina ei kanna seda," vastas Melinda, kui Mona aluspükstest hüppas välja hiiglasuur must ümberseotav kunstpeenis.

"Oi ei, ainult mitte seda!" anus Jenny, teades väga hästi, et vastupanu on lootusetu.

"Tule, pisike," innustas Mona, samal ajal kui Melinda tõstis Jenny seeliku üles ja kiskus maha tema aluspüksid, enne kui pani ta lauale selili, jalad laialt harkis.

"Kas sulle ei meeldi oma mehelt taha saada?" küsis Melinda, sõrmitsedes Jenny nüskusega kaetud suguelundeid. "M-meeldib küll," kogeles Jenny vastuseks.

"siis ei tohiks see ju hirmus olla," ütles Melinda.

Silmad pealuust välja tungimas, jõllitas Jenny koletist, mis ripnes ähvardavalt Mona peenikeste jalgade vahel ja halises: "Aga see on nii suur, ta lõhub mu pooleks!"

"Ära ole nii õrnake!" vastas Melinda, võttes sõrmed Jenny august välja. "Lase käia," ütles ta Monale, "kepi teda kõvasti!"

Mona astus Jenny lõtvade valgete reite vahele ja surus musta koletise otsa tema pilu vastu.

"Rahune, pisike!" ütles ta õela naeratusega. "Kui sa vastu paned, on sul ainult valusam."

Jenny hingas kolm-neli korda sügavalt sisse, püüdes meeleheitlikult alakeha lõdvaks lasta. Ta tundis uskumatut survet kui gigantlik ots ühtäkki sisse libises. Eneselegi ootamatult sai ta sellise orgasmi, mida ta varem kunagi polnud tundnud!

"Sa ainult vaata teda!" ütles Melinda omaenda jalgevahet näppides. "Sellele väikesele libule meeldib see. Ära säästa teda, topi talle türa putsi!"

Rohkem julgustamist Monale vaja ei läinud. Sedamaid tõukas ta massiivse riista üleni Jenny abitusse auku!

Valu oli pimestav. Iialgi enam kui neljakümne eluaasta jooksul ei olnud Jenny sisemust rünnanud midagi nii suurt! Mona liigutas vüe sentimeetri jämedust kunstpeenist raevukalt sisse ja välja, kuni valu ja nauding olid nii segunenud, et Jenny ei suutnud öelda, kus üks lõppes ja teine algas. Ainus, mida ta teadis, oli see, et teda rahuldati nagu ei iial varem ja see oli uskumatu!

"Aah, nussige mind, nussige mind kõvemini!" oigas ta, hambad risti. "Mul tuleb uuesti, oi kurat ja põrgu, mul tuleb!"

Melinda, kes ennast näppis, sai orgasmi samal ajal kui Jenny. Kahe naise naudinguoiged sulasid ühte. Kui nad olid kumbki täiesti rahuldatud, laskis Mona jämedal kunstpeenisel Jenny seest välja libiseda. Jenny tõi kuuldavale viimase oige.

Veerand tundi hiljem oli Jenny väljas baari ees, viipas takso ja komberdas nõrkadel jalgadel vaevaga tagaistmele. Tema huulilt pääses valla kerge naeratus, kui ta meenutaa Melinda viimaseid sõnu: "Järgmisel nädalal samal ajal. Vaata, et sa hiljaks ei jää!"

Alakeha ikka veel pakitsemas jõhkrast nussimisest, ütles Jenny endale: "Ma ei jää hiljaks, võid selle peale mürki võtta!"