"Hommikust ema", ütlesin oma 18. sünnipäeva hommikul kööki sisenedes.

"Palju palju õnne! Oled nüüd kaheksateist, täiskasvanu!," ütles ta mind tugevalt emmates.

"Jah, raske uskuda, või kuidas?" Ema noogutas.

Minu nimi on Roxanne (teate küll, nagu selles The Police laulus), sõbrad kutsuvad mind lihtsalt Roxieks. Olen 170 cm pikk, kaalun 50 kilo. Mul on satäänid juuksed ja sädelevad rohelised silmad. Loomulikult on kehagi kaunis, parajalt suured kikkis rinnad ja pikad päevitunud jalad. Eks ole, liiga ilus, et tõsi olla?

"Noh, lase nüüd juba jalga, jääd veel kooli hiljaks," ütles ema mind köögist välja puksides.

"Nägemiseni siis," vastasin mina, hüppasin autosse ja kihutasin oma parima sõbranna juurde, et teda peale võtta. "Palju õnne sulle, Roxie!" hüüdis ta minu poole sammudes.

"Tänan sind, Taylor," vastasin talle ja startisime kooli suunas.

"Aga oma kingituse saad kätte alles sünnipäevapeol," oli sõbranna võtnud nõuks mind kiusata.

Naersin vaid.

Taylor oli minust veidi vanem, olles täisealiseks saanud seitsme kuu eest. Ta oli ainult mõni sentimeeter pikem, kuid seevastu üksjagu vormikam, kaaludes ligi 70 kilo.

Ka olid tal hästi suured rinnad, mille näppimise nimel oleks nii mõnigi mees kõigeks valmis.

Imetlesin ka tema isuäratavaid prinke tuharaid. Sõbranna oli "sinisilmne", tihedate, kaunite, õlgadeni ulatuvate punakaspruunide juustega ning vihmase suve kiuste jõudnud juba korralikult päevitada.

Sel ajal, kui otsisin autole kooli parklas kohta, pöördus Taylor minu poole: "Roxie. Mul oleks vaja sinuga rääkida... aga mitte sün. Kas su ema on veel tööl, kui sa koolist koju jõuad?"

"Peaks olema. Miks sa seda küsid?" imestasin mina.

"Noh, kas ma võiksin sinu poole tulla? Selleks, eträäkida. See on väga tähtis." Ausalt öeldes ajas ta mulle oma salatsemisega natuke hirmu peale. "Olgu pealegi... Arvan, et sobib."

Taylor naeratas õrnalt, seksikalt: "Ära pelga. Arvan, et sa tahaksid kuulda, mis mul öelda on." siis võttis ta mu käe, asetas selle oma huultele, sõrmeotsi kergelt suudeldes. Seejärel sööstis ta välkkiirelt autost välja ja lipsas koolimajja.

Mina omakorda olin segaduses, kergelt elnnunud. Mis siis nüüd õieti toimus?

Kas olin seda ette kuj utanud, siis kui ta kätt suudles, või oli tal tõepoolest olnud teatud eriline pilk silmis, mis ütles, et suudlus polnud lihtsalt sõbralik sünnipäevamusi?

Sättisin end korda, enne kui klassi sisenesin. Olin jäänud viis minutit hiljaks, kuid see ei omanud vähemalt minu jaoks mingit tähtsust. Ma ei suutnud Taylorit mõtteist välja suruda. Sinna polnud midagi parata, et ta istus majandusklassis minu kõrval.

Taylor polnud kunagi sellest saladust teinud, et ta biseksuaalne on. Olin seda esmakohtumisest alates teadnud.

Aga kas minagi olin bi? Võimalik. Mul polnud selle vastu midagi, et ta minu kätt suudles. Mulle polnud see üldse vastumeelt...

Kuigi ma polnud kunagi varem mõelnud seksist naisega Nüüd, kui mu mõtted selles suunas liiguvad, ei tundu lesbiline vahekord mulle enam vastumeelt. See ülestunnistus jahmatas ja Taylor märkas minu äraolevat ilmet.

"On sinuga kõik korras?" küsis ta. Vastuseks noogutasin, kuna ma polnud suuteline midagi ütlema.

Ta asetas käe mulle õlale, nagu tahaks mind lohutada. Pilt oli selge. Tema pilk ütles kõik.

Tundsin, kuidas mu armugrott selle mõtte juures märgub. Ristasin jalad, üritasin rahuneda. Asjatult.

Taylori käsi puhkas endiselt minu õlal, see asjaolu erutas veelgi rohkem. Tundsin, et pean mingit kergendust saama. Ruttu. Palusin õpetajalt luba tualetti minna ja lausa lendasin sinna. Kuid seal oli teisigi tüdrukuid ning piirdusin näole külma vee viskamisega. Halb idee. See tegi asja ainult hullemaks. Oigasin, kui lõpuks kuulsin koolikella, mis andis märku esimese tunni lõppemisest.

Koolipäeva lõpus loobusin võitlusest. Sellest poleks nagunii mingit kasu. Taylor juba ootaski mind auto juures. "Noh tibu," muigas ta. Võisin vanduda, et ühtlasi pilgutas ta silma.

Raputasin end ja hakkasin aeglaselt kodu poole sõitma. Kui olime kohale jõudnud, jalutasime teineteisel käest kinni hoides ukseni, seejärel ta lausa rebis mind trepist üles, teisele korrusele, minu tuppa. Sulgesime ukse.

"Nagu aru saan, oled vist pihta saanud, mida öelda tahtsin?" Noogutasin.

Ta tuli mulle lähemale, olin peaaegu vastu seina surutud. "Kas süs?" küsis ta, pannes oma pea peaaegu vastu minu oma.

"Mida siis?" suutsin vaid kogeleda. "Seda," ütles ta surudes huuled minu huultele. Kiunusin, kui ta surus oma keha minu vastu. Tundsin, kuidas tema keel tungis minu huulte vahelt läbi, tehes endale teed sügavamale suhu ja hõõrudes minu keele vastu. Taylor pani oma pehmed käed minu tagumikule ja tõmbas mind tuliselt enda vastu. Kaelustasin teda, lastes oma sõrmedel läbi tema juustepahmaka kulgeda. Tajudes minu kohalolekut, suudles ta mõnusalt.

Seejärel haaras ta mind käest, tõmmates mind voodi juurde. Ta istus, mina jäin tema ette seisma.

"Roxie?" küsis ta uuesti, nõudlikumalt, mul samal ajal puusadest kinni haarates.

Sain aru, et ta anub luba. "Jah, Taylor, jah."

Pikemalt mõtlemata libistas ta käekese minu lühikese musta seeliku alla, paitades reisi. Seejärel võttis ta aeglaselt ära mu püksikud ja vajutas korraks pöidlaga vastu häbet. Peaaegu kiljusin erutusest.

Taylor jätkas reite sisepindade hellitamist, ühtlasi libistas kätega kergelt üle minu äsjaraseeritud häbeme. Tema sörm leidis kohe kliitori üles. Oigasin mõnust, kui ta tegi selle ümber ringe ning ühtäkki pistis kaks näppu sügavale vittu. Teise käega võttis ta mul ümbert kinni ja nööpis seeliku lahti, lastes sel vabalt põrandale kukkuda. Siis ta tõusis ning lausa rebis mul särgi seljast ja rinnahoidja eest. Järgnesid mahedad suudlused, kaelale, õlgadele, rindadele. Ohkasin valjusti, mõnust muidugi.

Olin nüüd täiesti alasti, kuid Taylor endiselt lahti riietumata. Ma ei läbenud enam oodata, tõukasin ta veidi eemale, kiskusin topi ära ning seksika musta rinnahoidja alt aimasin suurte rindade varjatud kontuure.

Tegutsesin julgelt edasi, tõmmates ta teksaste luku robinal lahti ning sõna otseses mõttes tõmbasin ta nendest välja, kogu aeg talle otse silma vaadates. Pugesin talle selja taha, võtsin vilunud liigutusega rinnahoidja lahti ning viskasin kõrvale. Suudlesin õhkõrnalt tema selga, kohe seejärel pehmet rinda. Võtsin keele abiks, et talle veelgi rohkem mõnu valmistada. Tundsin, kuidas ta sõrmed minu juustega mängisid ning nautisin vaatepilti tema tahaviskunud peast. Läksin üha enam ja enam hoogu, sattusin lausa ekstaasi, nähes teda nii erutatuna. Hakkasin tema suurenenud rinnanibusid näksima ja imema.

"Oh Roxie, Roxie," jaksas ta vaevaliselt oiata, kui ma mööda tema kõhtu pikkamööda edasi ja allapoole liikusin. Ta palus peaaegu pisarsilmil, et ma juba ometi teda püksikutest vabastaksin, paitaksin tema hoolikalt paljaksraseeritud häbet. Naersin vaid, aeglustades veelgi tempot ning suudeldes mänglevalt tema pruunistunud reisi.

Enam ei pidanud ta vastu ja võttis juhtotsad enda kätte. Ma ei saanud arugi, kui ta oli mind voodisse paisanud, minu reied laiali tõmmanud ning nende vahele kummardunud.

Ta lausa õgis minu läbimärga pulbitsevat vittu, töötles kõdistit, tegi kiireid, tillukesi läbipistvaid tarkeid. Olin hullumas, tulemas, kui ta korraks tagasi tõmbus. Ta hellitas mind omakorda, seni, kui ma enam vastu ei suutnud pidada ja käheda häälega karjatasin: "Palun Taylor palun! Kepi mind!"

Rohkemat polnud tal vaja kuulda, ta näppis hetkeks veel oskuslikult minu kõdistit ja ma tundsin, kuidas tugev orgasmilaine mind endasse haaras. Oigasin mõnust, tundsin kuidas minu vitumahlad valguvad rutaka joana üle kogu Taylori näo ning kujutage vaid ette - tüdruk limpsis selle kõik ära!

Kui olime mõlemad maha rahunenud, tuli ta uuesti minu juurde ja suudles mind pehmelt. Tundsin oma vitumahla maitset tema magusal keelel.

"Minu kord, " ütlesin ja põlvitasin tema reite vahele. Alustasin eriti aeglaselt, nautisin tema magussoolase armugroti esmast maiku. Olin pisut ettevaatlik, katsetav ja prooviv, kartsin, et teen talle haiget, teen midagi valesti.

Taylor tabas asja kohe ära: "Roxie tee just nii, nagu õigeks pead." Tegingi. Esmalt lasin keelega korduvalt üle tema kliitori, seejärel sisenesin vagiinasse, pistes keele nii sügavale, kui vähegi ulatasin. Uuesti asusin kõdisti kallale ja toppisin kaks sõrme tema märga vittu. Ta ohkis ja oigas vaheldumisi, tundsin kuidas tema reied kergelt värisevad.

"Roxie, Roxie," hingeldas ta raskelt, kui tema kõdistit pikaldaselt imesin. "Mul hakkab kohe tulema!" suutis ta kuidagimoodi sosistada, siis ta plahvatas. Minagi püüdsin nii palju tema mahla alla neelata kui suutsin, ometi läks osa kaduma.

Tõusin korraks püsti, siis vajusin Taylori kõrvale kokku, teda meeletult kallistades.

"Taylor, ma armastan sind, " suutsin kuidagimoodi kuuldavale tuua. "Minagi armastan sind, tibuke!" Suudlesime pikalt ja ahnelt, seejärel uinusime, tihedalt teineteise kaisus. Saime vaid tunnikese magada, siis äratasid minu ema kohutavad karjed meid üles. Kaklesime emaga pisut, lõpptulemusena läksin kodunt ära ja ööbisin Taylori kaisus. Tema ema on hoopis teistsugune, täitsa "cool", aktsepteerib tütart sellise nagu ta on.

Ta võttis minugi kohe omaks. Kujuneski nii, et kolisin nende juurde ja jäingi sinna elama.

Elame nagu muinasjutus õnnelikult koos ja seksime pea iga õhtu.

Oma perekonnalükmeid pole ma sellest ajast peale enam näinud, mis sellest. Nad ei olnud piisavalt tolerantsed, et mind sellisena tunnustada.

Mis ma ütlen? Tont nendega! Olen õnnelik sellisena, nagu olen.