Merle istus baarileti ääres, pea käte vahel, ja põrnitses oma peaaegu tühja veiniklaasi. Talle tundus, otsekui voolaks tema soontes vere asemel meeleheide. Merle lükkas tagasi oma punased juuksed ja sulges silmad, püüdes nuttu tagasi hoida. Töökoht, kust ta oli täna lahti lastud, ei olnud tema unistuste amet, aga siiski palju parem kui ettekandjatöö. Merle ei tahtnud kuidagi minna tagasi lällavaid joodikuid teenindama ja nende "vaimukusi" kuulama. Ta pigistas hambad kokku. Kuradi kuradi kurat!

Merle kuulis kedagi enda kõrval istet võtmas. Ta ei mõelnudki pead pöörata, et vaadata, kes see on. Viimane asi, mida tal praegu vaja oli, oli mingi nõme kutt, kes üritaks teda ära vedada. Ei, ta teadis kurbadest kogemustest, et kähkukas ei ole sellises olukorras lahendus, vaid toob kaasa ainult rohkem muresid.

"Kas sa soovid äkki uut klaasitäit, õeke?"

Merle kõhkles hetke. Küsimuse oli esitanud naisehääl. Veel alkoholi ja natuke naistejuttu kuluks praegu küll ära, mõtles Merle.

"Jah, tänan," vastas Merle. Ta avas silmad ja vaatas kõrvale. Naine, kes seal istus, oli uduselt tuttav. Tema nimi oli...

"Sybille," ütles naine naeratades, justkui oleks lugenud Merle mõtteid. Sybille oli suur. Isegi istudes oli ta pikka kasvu. Peas oli tal paks pikkade pruunide juuste pahmakas.

"Ma märkasin sind siin istumas," ütles Sybille. "Sa töötad samuti poes, eks? Hooajakaubad ja majatarbed?"

"Jah, see on õige. Su nägu tunduski mulle tuttav, aga ma ei arvanud, et sa töötad sealsamas. Kuidas me kunagi kohtunud ei ole?"

"Ma arvan, et oleme kogu aeg sattunud eri vahetustesse."

Baarman pani Merle ette uue pokaalitäie veini. Merle võttis lonksu.

"Tead, ma tavaliselt ei tee nii, et lähen õhtul baari muresid veiniklaasi uputama, aga täna oli igas mõttes must päev."

"Kas oli tööl probleeme?"

"Jah, mind lasti lahti. Katseaja ebarahuldavate tulemuste pärast," ütles Merle ironiseerival häälel. "Ning kui ma koju jõudsin, ütles mees, et jätab mu maha ja kolib mingi lipaka juurde elama."

"Oi, kallis, see teeb haiget." Sybille pani käe Merle õlgade ümber. "Ära muretse, istume siin, teeme väikesed joogid, naerame natuke ja sul hakkab palju parem."

Merle jõi veel ja nad rääkisid tööst poes. Ta tundis veini sooja hõõgust, sedamööda kui nende vestlus läks isiklikumaks.

"Ta oli voodis hea," tunnistas ta. "Ja ta kasutas suurepäraselt keelt."

Kohe pani Merle käe suu ette ja kihistas: "Oi, ma ei suuda uskuda, et ma seda ütlesin!" Ta võttis suure lonksu veini.

Sybille muigas.

"Ta oli nii hea, jah?"

"Sa ei suuda seda ettegi kujutada."

Sybille nõjatus lähemale.

"Ma ei oleks selles nii kindel. Ma olen saanud oma elus päris head suuseksi."

"Kas tõesti? Sa oled esimene naine, keda ma kuulen nii ütlemas. Kõik teised kurdavad, kuidas mehed ei taha üldse suuseksi teha, ja need kes teevadki, ei oska seda üldse."

Merle kihistas jälle: "Ausalt, ma ei ole selline, kes räägiks oma suguelust."

Ta lajatas peoga baarileti pihta ja nõjatus Sybillele lähemale.

"Räägi veel, mida su mees hästi oskas."

Sybille pani käe hellalt Merle oma peale.

"Ma pole öelnud, et see oli mees."

Merle tardus ja vaatas aeglaselt Sybillet.

"Ma kinnitan sulle," jätkas Sybille, "et maailma ei ole veel sündinud meest, kes suudaks lakkuda naist nii, nagu seda oskab teine naine."

Merle oli segaduses. Sybille jutt tekitas ühtaegu piinlikkust ja erutust. Ta tundis põski kuumenevat.

Sybille nõjatus lähemale, pannes suu Merle kõrva lähedale.

"Kallis, ma mainisin seda ainult sellepärast, et sa paistad välja nii õnnetu. Ma võiksin sind ehk natuke lohutada."

Ta pigistas kergelt Merle kätt: "Ma ei tahtnud olla pealetükkiv ja ma ei solvu, kui sa ütled ei."

Merle vaatas uuesti Sybille poole. Seks naisega oli asi, millest ta oli vahel fantaseerinud, aga mitte kunagi tõsiselt mõelnud. Nüüd aga taipas ta, et Sybille pakutu oli just see, mida ta vajas. Ta vaatas Sybillele otsa. Nende vahel oli sõnatu mõistmine.

"Hea sõber osava keelega kuluks mulle tõesti ära," ütles Merle.

Sybille noogutas naeratades. Ta pani baariletile raha.

"Lähme WC-sse."

Merle tõusis ja läks naiste WC suunas. Sybille järgnes talle. Sees kuulatas Sybille teraselt. Veendunud, et tualettruum on tühi, osutas Sybille vümasele kabiinile. "Mine sisse!"

Nad läksid kabiini. Sybille lukustas ukse ja pani oma suured tugevad käed õrnalt Merle ümber.

"Kõik saab korda, kallis. Asjad lähevad jälle heaks. Tunne ennast vabalt ja ära mõtle millelegi. Las ma lakun kõik mured sinu küljest ära."

Ta hoidis ühe käega Merle ümbert kinni, teisega paitas tema rindu, reisi ja tuharaid. Ta suudles õrnalt Merle kõri ja lakkus siis seda. Edasi liikus tema keel pikkamööda kõrvani, mida ta näkitses natuke.

Tahtmatult hingas Merle sügavasti sisse. Sybille teadis, kuidas panna tüdruk tundma ennast armastatava ja ihaldatavana. Merle embas Sybillet kõvasti ja nad hakkasid suudlema - vaikselt, pehmelt, õrnalt, huuled uurimas teineteise suid. Sybille laskis oma kätel voogata üle Merle keha. Ta hoidis üht kätt uue sõbratari seljal, teisega aga nööpis tema pluusi lahti. Hetkega sai ta Merle suured kahvatud tissid pluusist ja rinnahoidjast välja hüppama. Ta silmitses hõrgutavaid roosasid rinnanibusid, mis seisid juba ootusärevalt püsti. Sybille mudis ühte rinda oma käes ja hõõrus nibu pöidlaküünega. Merle hingas teravalt sisse ja kiunatas.

"Oo, see on nii hea tunne!"

Sybille kummardus madalamale ja pani suu punapea rinnale, imedes tema nibu. Samal ajal kergitas ta Merle seelikut ja tõmbas selle puusadeni üles. Ta pani käe Merle häbemele ja tundis kuumust.

"Ma tahan sind nüüd lakkuda," sosistas Sybille.

Ta tõmbas Merle aluspüksid alla ja laskis tal nendest välja astuda. Merle ajas tahtmatult jalgu natuke harki ja Sybille sõrmitses teda.

"Oo, kallis, sa oled NII märg!"

Sybille paigutas Merle nii, et selle selg oli vastu seina. Ta kükitas tema ette ning tõstis siis Merle jala üle oma õla. Ta nuusutas himuralt ja alustas pehmete suudlustega reite sisekülgedele, samal ajal õrnalt paitades sõbratari tuharaid.

Merle võbeles ja vigises. Ta ei olnud midagi sellist kunagi isegi ette kujutanud.

Sybille surus oma näo Merle märgadesse punastesse häbemelokkidesse. Need kõditasid tema nina. Ta ajas häbememokad õrnalt laiali ja alustas siis õrnade keelelimpsatustega vastu kõdistit. Iga korraga puudutas keel Merlet natuke madalamalt. Merle tundis suuremat naudingut kui kunagi varem oma elus. Vümaks, kui Sybille nina oli sügaval pilu vahel, raputas ta pead edasi-tagasi. Merle oigas ja surus alakeha vastu Sybille suud. Sybille kiirendas tempot, nautides oma ekskursiooni uue sõbratari õhetavasse vittu.

Merle kogu keha hakkas võbelema orgasmiootuses. Tema reied värelesid, rinnad jõnkslesid ja sügaval enda sees tundis ta kasvavat pinget. Ta pani käed Sybille kuklale ja tõmbas tema näo kõvemini oma alakeha vastu.

"Oo jaa!"

Sybille keel oli taevalik. See jätkas ja jätkas tegutsemist ning siis ei suutnud Merle kauem vastu pidada. Ta päästis valla pika madala oige, ja veel ühe, ja veel ühe. Tema tuharalihased olid krampis. Tema puts tuksles ja talle tundus, et ta kaotab kohe teadvuse, kui see hull naine tema lakkumist ei lõpeta. Merle oigas veel korra valjusti ja magus orgastiline vabanemine paiskus läbi tema keha nagu hiidlaine.

Sybille katkestas lakkumise, õnnelikuna, et Merle on rahuldatud. Ta tõusis püsti. Merle suudles teda sügavalt suule. Tema silmanurgast voolas pisar.

"Aitäh sulle, oo, aitäh sulle. Mul oli seda täna õhtul nii väga vaja."

Merle suudles Sybillet uuesti ja uuesti.

"Mida sa tahad? Palun ütle mulle," anus Merle. "Ma teen sinu heaks ükskõik mida."

Sybille muigas.

"Ära muretse. Mul on mõned mõtted."

Ta tegi kabiini ukse lukust lahti ja astus välja.

"Me võime arutada seda teel minu juurde."

Merle pani rinnad tagasi pluusi, püksikesed käekotti ja järgnes Sybillele uksest välja.