Susanne viskas tennisereketi murule. Tänaseks aitab, mõtles ta ning võttis aiatoolilt rätiku. Pühkinud näolt higipiisad keeras ta spordijoogi pudelilt korgi ning asetas pudeli suule. Ahnelt neelates voolas jook kõrist alla. Augustipäike oli halastamatult palav. Jube kiirem kõndki võttis naha märjaks. Poolteist tundi tennisemängu oli tema keha muutnud soolaseks ning top kleepus tihedalt vastu keha.

Susanne oli kena noor neiu. Spordiga tegelemine hoidis tema keha laitmatus vormis. Ta oli umbes 170 cm pikk ning kaalus 58 kilo. Ta teadis, et kui ta spordiga ei tegeleks, siis tekiks rasvapolster tema kõhule ja tagumikule üsna kiiresti. Tema rinnad oli üsna lopsakad, aga tugevalt vastu keha liibuv top ei lasknud neil eriti palju liikuda. Oma pikad blondid juuksed oli ta tennisemängi ajaks hobusesaba patsi kinnitanud.

Tenniseplats oli tema isa sõbra Vallo maja taga suures aias. Kuna Vallol oli lai tutvusringkond, siis liikus tema maja juures palju rahvast. Enne kui Susanne oli trenni alustanud, mängisid tenniseplatsil kaks peaaegu süsimusta meest. Need oli Vallo äripartnerid Keeniast. Nimelt plaanis Vallo hakata Keeniasse eksportima eesti kasevihtu. Susanne oli üsna imestunud, kui kord isa ja Vallo vahelist vestlust pealt kuulis. Keenias peaks ju olema nii palav, et vaevalt keegi seal üldse saunaski käib, oli ta mõelnud. Aga Vallo oli asjadega nii kaugel, et nüüd olid kaugel maalt äripartnerid leitud. Et näha kuidas kasevihtu Eestis tehakse, olid äripartnerid Keeniast tulnud asja kohapeale uurima. Mis trikiga nad kavatsesid vihtu Keenias müüa, seda Susanne ei teadnud. Aga kahte tumedanahalist peaaegu alasti meest nähes oli Susanne kliitor erutusest rõõmsalt tuksatanud.

Alles hiljuti oli ta internetis näinud videot, kus kaks neegrit olid tegutsenud korraga ühe valgenahalise naisega. Alguses võttis naine vaheldumisi meeste riista suhu, seejärel oli naine neil mõlemal korraga pihku löönud ning seejärel läks metsikuks kepiks. Susanne oli üle keskmise seksivajadusega neiu ning ta jõudis selle video vaatamise ajal ennast rohkem kui korra orgasmini viia. Eriti oli teda erutanud koht, kus naine oli ratsutas ühe neegri peal ning samal ajal oli teine neeger lähenenud naisele tagant ning surunud oma ülisuure riista naisele tagant sisse, olles enne määrinud oma riista mingi libiseva kreemiga. Naine oli kahe neegri vahel ning kaks võimsat vemmalt liikusid tema see, kui ühte auku liikus riist sisse, siis teisest välja. Susanne oleks hea meelega olnud ise selle naise asemel.

Susanne oli anaalseksi kogenud vaid mõned korrad, kuid see oli talle pööraselt meeldinud. Ta oli saanud alati ülivõimsa orgasmi, kuid meestega oli see häda, et nad kiirustasid alati anaalseksiga ning sellepärast oli Susanne tagumik peale anaalseksi olnud tihtipeale üsna valus.

Täna, nähes tenniseväljakul kahte tumedat meest tennist mängimas, meenus Susannele nähtud video ning kogu mängu ajal oma kursaõega oli ta mõelnud nähtud videost ning platsil enne teda nähtud kahest mehest. Nice ass, oli üks neid Susannet nähes öelnud. See tegi Susannele head meelt.

Joonud spordijoogi pudeli tühjaks asetas neiu selle platsi ääres asuvale aialauale ning istus toolile, et enne pesema minekut nautida kuuma päikesepaistelist ilma. Mõtted liikusid vägisi enne nähtud tumedanahaliste meeste juurde. Huvitav, kas nad tahaksid minuga seksida, mõtles ta. Samas tundis ta kerget süütunnet. Tema 21 eluaasta jooksul oli tema jalgevahelt läbi käinud rohkem mehi kui kellelgi tema sõbrannadest. Ta peletas süütunde mõttega, et elatakse vaid kord ning tuleb teha seda mis meeldib. Kui oleks võimalus, mõtles ta, siis prooviks kindlasti seksi nende kahe mehega korraga. Aga ilmselt see ainult unistseks jääbki.

Ohates tõusis Susanne püsti ning jalutas maja poole. Ta plaanis teha kiire dushi ning seejärel käia pizzabaaris einestamas ning minna randa päevitama. Käimas oli suve eelviimane nädal ning viimane võimalus kasutada Eesitmaa lühikese suve mõnusid. Ta sisenes majja ning läks alla keldrikorrusele, kus oli saunaruum. Visanud spordikoti pingile, hakkas ta oma nappe tenniseriideid seljast võtma. Top, miniseelik ja püksikud langesid üksteise järel pingile. Susanne päästis oma blondid juuksed hobusesabast ning astus dushikabiini. Reguleerinud vee parajalt jahedaks, astus ta pahiseva veejoa alla. Mõnus, mõtles ta.

Jaheda dushi all oma kuuma keha jahutades ei kuulnud ta, kuidas sauna uks lahti läks ning keegi sealt sisse tuli.

"Ahoi, on siin keegi?" kõlas järsku Vallo mehine bariton.

Susanne võpatas ning sulges ähmiga veejoa.

"Ma teen siin dushi aga kohe olen valmis ka," ütles ta dushikabiini uksevahelt välja piiludes.

Vallo oli juba jõudnud ennast alasti koorida ning valmistus ilmselt saunalavale minna mingit järjekordset saunanõksu proovima. Tal oli kaasas värksete kaselehtede järgi lõhnav viht ning väike pudel saunaaroomiga, mida leiliviskamise vette lisada.

Nähes alasti naist dushiruumi uksest välja vaatamas läks Vallo nägu naerule. Vallo oli üsna kõva kepimees ning ei öelnud kunagi ära ei kiirest kähkukast ega ka korralikust seksist. Aga kuna Susanne oli tema ühe parima sõbra tütar, siis ei olnud Vallo eriti mõelnud sellele, et Susannega seksida.

"Minu pärast pole vaja kiirustada," ütles Vallo leiliruumi poole suundudes.

Susanne oli vee taas voolama keeranud ning jälgis dushikabiini ukse vahelt kuidas alasti Vallo eesruumis ringi liikus. Nähes mehe suurt riista, tundis ta taas vahepeal kadunud erutust kasvamas. Mis oleks, kui läheks ka lavale, käis tema peast mõte läbi. Kuigi tal polnud otsest plaani isa sõbraga seksida, oli ta alateadvuses selleks valmis. Vallo oli 36-aastane ja vallaline, pealegi üliedukas mees. Ka välimus oli tal täiesti "pandav". Ja just nähtud suur riist ei tahtnud kuidagi Susanne silme eest kaduda. Milline see veel siis võib olla, kui ta jäigastub...

"Hei, Susanne," kuulis ta järsku häält leiliruumist, "tuled äkki ka lavale, teeme ühe korraliku leili!"

Susanne ei lasknud endale seda teist korda öelda. Ta keeras vee kinni ning käega tisse varjates avas leiliruumi ukse.

"Oih, siin on nii palav," ütles ta rõõmsal häälel, ning ronis lavale.

"Paras selline, suvel ei saa üle pingutada selle asjaga," vastas Vallo, ning lisas: "tõin just eile Soomest ühe huvitava leiliaroomi, mandli-kookose. Soomlased põhjamaa rahvas, aga näe, selliseid imeasju teevad. See jäi sinna eesruumi, sa oled uksele lähemal, ole hea too siia, lisan seda leiliveele, vaatame kuidas on."

Susanne noogutas ning jättes leiliruumi ukse lahti astus eesruumi. Pingilt pudelt võttes kummardus ta rohkem kui vaja. Isegi palju rohkem. Ta teadis, et niiviisi paistavad häbememokad ning pepuak väga ahvatlevalt jalge vahelt välja. Ta jäi vist isegi natuke liiga kauaks kummargile. Ta ei teadnud, kas Vallo vaatab või. Vallo vaatas ja tahtmatult nõksatas tema riist selle vaatepildi peale. Susanne kena tagumik oli justkui loodud selleks, et seda mõnuga keppida.

Susanne istus tagasi lavale. Vallo viskas leili ning temperatuur saunas tõusis tasahilju. Nad rääkisid tennisest ning Vallo mainis, et tal oli omal ajal õnnestunud võita Eesti amatööride liigas teine koht. Susanne ei kuulanud eriti tähelepanelikult. Ta nihutas ennast tasahilju Vallole lähemale. Temperatuur oli tõusnud nii palju, et Peagi puutusid nende tulised kehad õrnalt kokku. Susannest käi värin läbi. Kuid kahjuks ei suutnud ta enam seda kuumust taluda.

"Uihh! Mulle aitab," ütles ta puusi hööritades lavalt maha astudes ning leiliruumist välja astudes.

Ta läks dushiruumi, et ennast jahutada. Ta oli pettunud, et Vallo polnud vedu võtnud. Ta oli ennast juba mõttes üles kütnud. Ta oleks toetanud ennast küünarnukkidega lavale, nii et tagumik oleks jäänud Vallo poole ning mõnusalt suur riist oleks sisenenud temasse tagant. Või oleks visanud selili, et Vallo oleks saanud teda eest võtta. Oleksin pidanud ise algatuse tegema, kirus ta mõttes ennast, oleks võinud lihtsalt kummarduda ja talt natuke suhu võtma, siis oleks seks olnud garateeritud. Niimoodi dushi all fanatseerides ei suutnud ta enam kiusatusele vastu panna. Ta lülitas dushivee ümber kraani, viskas ennast pikali dushiruumi põrandale ning sättis kliitori veejoa alla. Selleks pidi ta jalad sirutama üles, dushikabiini seinale.

Veejuga langes pahinal tema kliitorile, see oli väga erutav ja mõnus. See oli palju parem, kui sõrmedega ennast rahuldada. Kuid veejoa tugevus oli natuke nõrk, et orgasm kiiresti saabuks. Aga kuna Vallo võis iga hetk leiliruumist tulla, otsustas Susanne veejuga tugevamaks reguleerida. Ta üritas varbaga, kuid see ei õnnestunud. Ta tõusis istukile ning keeras veejoa survet tugevamaks. Sellel hetkel langes ta pilk dushikabiini uksele. Ta oli unustanud selle paokile. Vallo istus eesruumis. Susanne ehmatas - ilmselt oli Vallo teda juba mõnda aega jälgind, sest tema riist oli vinnas ning ulatus üle naba. Situatsioon oli üsna piinlikkust tekitav. Oleks tegemist olnud võõra mehega, poleks Susanne väga piinlikkust tundud, kuid Vallo oli ikkagi tema isa sõber ning kui isa peaks teada saama, mida ta siin parajasti tegi, siis vajuks ta häbist maa alla.

Aga nüüd võttis Vallo ohjad enda kätte. Ta viipas Susanne käega enda juurde. Kuna Susanne ei teadnud, mis oleks sellises situatsoonis kõige õigem teha, siis tõusis ta püsti ning astus dushiruumist välja. Tal polnud aimugi, kaua tema masturbeerimist oli pealt vaadatud. Ta jäi mehe ette alasti seisma. Polnud kahtlustki, et see vaatepilt Vallole meeldis. Ta oli oma riista kätte võtnud ning liigutas eesnahka aeglaselt üles-alla. Susannet erutas see vaatepilt ning polnud kahtlust, et ka Vallo ei ütleks mõnusast kepist noore neiuga ära.

Susanne astus Vallo juurde ning lükkas tema käe eemale ning võttis ise riistast kinni. Mmmm, oigas ta erutusest ning hakkas eesnahka vaikselt üles-alla liigutama. Vallo ajas jalad laiali. Susanne kasutas võimalust ning hakkas keelga Vallo mune kõditama, jätkates samal ajal pihku löömist. Tundus, et selline tegevus mehele meeldis, ta oli silmad sulgenud ning oigas üsna häälekalt. Ta oli Susanne rinnad oma pihku võtnud ning mudis nibusid. Susanne oli suuseksis osav, seda ei saanud Vallo salata. Tal oli raske ennast tagasi hoida. Neiu keel kõditas munandeid ning tema pehme käsi liikus sugutil kord kiiremini, siis jälle aeglasemalt.

Peagi tundis Susanne mehe riista veelgi suuremaks paisumas ning kergelt tukslema hakkamas ning haaras sugutipea kiirelt suhu. Käega veel kiiremini liigutades tundis ta kuuma ja soolast spermat oma suhu purskumas. Mehe orgasm erutas Susannet kohutavalt. Ta oigas vaikselt ning lakkus riistalt spermat, eesnahka aeglaselt üles-alla rullides.

Ootamatult tundis ta aga jõuliselt oma tuppe tungimas kellegi riista. Ta oli Vallo ette jäänud kummargil põlvitama sellel ajal kui ta mehel suuseksi tegi ning tema ahvatlev tagumik oli silma jäänud kahele Vallo Keeniast saabunud äripartnerile, kes juhuslikult olid saunast möödudes kuulnud mõnuoigeid ning vaikselt sauna sisse piilunud. Kõvade kepimeestena ei jätnud nad kasutamata ka kõige pisemat võimalust oma suurt riista mõne naise kehasse rammida. Nad oli tasahilju sauna uksest sisse hiilinud ning püksid maha ajanud. Vallo oli neid märganud, kuid Susanne mitte. Susanne polnud üldse kuulnud, kui kaks meest talle kikivarvul lähenesid, ta oli niivõrd nautimas suhuvõtmist.

Vallo noogutas neile ning Kalonzo ja Musyoka, nii olid Keenia äripartnerite nimed, olid vaikselt hiilinud lähemale ning just siis kui Vallo oli kuuma laadungi Susanne meelaste huulte vahele tulistanud, lükks Musyoka oma suure ja süsimusta värvi riista Susanne kannikate vahelt väljakutsuvalt paistvate häbememokkade vahele. Kalonzo seisis kõrval ning liigutas oma samuti hiigelsuure riista eesnahka laisalt edasi-tagasi. Susanne ei suutnud isegi mõelda, kas ta tahtis seda, et keegi võõras teda nii julmalt, ilma mingit luba küsimata keppima asus, sest ta ei saanud salata, suur riist tema tupes liikus sisse-välja ning täitis tema vitu ääreni. Lirtsuvad hääled, mis kostusid tema vitust, erutasid teda veelgi. Musyoka oli haaranud kätega tema tagumiku oma kindlasse haardesse ning rammis jõuliselt kena tagumikku.

Samal ajal kui Susanne oma elu esimest seksi neegriga nautis, oli Vallo püsti tõusnud ning tema kohale istus Kalonzo, riist vinnas. Susanne silmad olid kinni ning huulte vahelt kostis keppimise rütmis oigeid. Kalonzo juhtis oma riista Susanne avatud huulte vahele. Neiu hakkas seda innukalt imema, võttes appi ka käe. Vallo vaatas grupikat kõrvalt ning erutav vaatepilt mõjust talle nii, et tema riist ajas ennast peagi jälle püsti.

Vallo viskas põrandale kummimadratsi. Musyoka lasi Suanne tagumiku lahti ning tõmbas oma riista välja ning heitis madratsile selili. Käega viibates andis ta Susannele märku, et neiu tema peale istuks. Susanne oli peaaegu orgasmini jõudmas ning üsna pettunud, et tema vitt järsku tühjaks jäi. Ta seisis madratsil pikali olema mehe kohale ning kükitas tema peale. Käega juhtis ta riista oma vittu ning kummardus ettepoole. Musyoka haaras kätega tema kannikatest ning hakkas veel suurema kiirusega kui enne Susannet keppima.

Samal ajal oli Vallo põlvitanud nende kõrvale ning Susanne sai aru, et Vallo ootab, et ta tema riista suhu võtaks. Neiu haaras riistast ning hakkas seda imema. Keppimise rütmis oli seda raske suus hoida ning aeg-ajalt libises see suust välja. Susanne juhtis selle suhu tagasi ning tundis peagi saabumas orgasmi. See oli võimas ning tal oli raske ennast paigal hoida. Oiged olid muutunud juba väga valjudeks. Musyoka ei lasknud ennast neiu orgasmist segada ning keppis teda edasi. Orgasm kestis pikalt ning Susanne nautis seda iga keha rakuga.

Orgasmi ajal tundis ta läbi värinate, kuidas midagi sooja ja pehmet tema uruuaugu juures liikus. See oli Kalonzo keel, millega ta oli asunud Susanne anust limpsima. Keel libises kiiresti üle urruaugu edasi ning tagasi ning järsku puuris see ennas sügavale Susanne sisse. Uus orgasmilaine vallutas tema keha ning ta tupelihased tõmbusid kramplikult tema sees liikuva suure peenise ümber kokku. Vallo peenist ei suutnud ta enam ammu suus hoida vaid lõi tal niisama ebaühtlases rütmis pihku.

Susanne suutis vaevu mõelda, et ei tea kas ta saab lõpuks ometi mõlemas oma augus riista tunda, kui ta taha vaadates märkas, et Kalonzo oli tema urruaugu limpsimise lõpetanud ning sättis oma suurt vemmalt neiu urruaugu suunas. Susanne oli sellest alati unistanud, kui nüüd hakkas ta kartma. Midagi nii suurt polnud ta tema urruaugus veel käinud. Kas see on väga valus, mõtles ta. Aga pikalt ta mõelda ei jõudnud, sest tundis suurt ja kõva vänta oma urruaugu vastas. Mees tema all oli jätnud lõpuks jätnud pumpamise, et Susanne tagumik ilusti paigal püsiks ning teine riist saaks anusesse siseneda. Polegi väga hull, mõtles Susanne. Riist mis tema tagumikku tungis liikus aeglaselt sisse ja välja ning iga korraga n

atukene sügavamale. Susanne erutus oli piisavalt suurt, et mitte valu tunda. Ta tundis, et mõlemad riistad on täies pikkuses tema sees. See oli väga mõnus tunne ning ta oigas mõnust. Vallo oli tema ette seisma jäänud ning tema riist õõtsus Susanne näo juures. Susanne võttis sellest kinni ning asus taas seda lutsutama. Mehed tema sees hakkasid tasapisi liigutama. Susanne tundis juba paari esimese tõuke järel mõnujudinaid oma rinnanibudest varbaotsteni jooksmas. Talle tundus, et tema mõlemad augud, nii vitt kui urruak olid ühtalsi tihked, sest suur riist tema uruaugus surus tupe kokku ning ta tundis kuidas riistad tuppe ning urruauku ühendava õhukese nahakoe all üksteise vastu olid surutud. Ta tundis kuidas liblikad kõhus lendama hakkasid ning ta oleks peaaegu mõnust minestanud.

Susanne sulges silmad ning ei tajunud enam muud kui enda aukudes liikuvaid neegri-riistu. Peagi tegid mehed vahetuse. Vallo võttis ise Susanne tagumise ukse ette ning Susanne juustest haarati kinni ning tema suhu suruti tõsiselt suur neegri riist. Peagei tehti taas vahetus ning nüüd oli Vallo kõige all.

Kui kaua see orgia kestis, Susanne ei tajunud. Samuti läks tal orgasmide lugemine peale kuuendat sassi. Aga kümme oli neid kindlasti, mõtles ta. Kui mehed tema keppimise olid lõpetanud läksid nad kõik rõõmsalt lavale, riistad veel poolkõvad, oli kuulda kuidas nad laval midagi inglise keeles rääkisid ja naersid. Susanne oli jäänud sauna eesruumi põrandale lebama. Viimasena oli oma laadungi tema anusse kihutanud Vallo. Kui palju spermat tema sees oli, seda ei osanud ta arvatagi, kuid püsti tõustes hakkas see mõlemast august mööda sääri alla nirisema.

Jalgevahe tulitas ning kogu keha oli läbielutust nõrk. Vaevaliselt astus ta jälle dushiruumi, et sperma maha loputada. Ta tahtis kiiresti siit saunast minema saada, sest kuigi vahepeal oli ta häbitunde täiesti kaotanud ning keppinud nagu loom, hakkas vaikselt mõistussesse jõudma, et ta oli äsja pidanud maha tõsise origa kolme mehega, kes teda igasse auku võtsid. Kiirelt loputas ta sperma oma kehalt kuid tupe ja pepu sügavustesse jäi seda ikka veel. Kiirelt riietudes lahkus Susanne saunast ning aias olevast tenniseväljakust möödudes võttis ta reketi ning lahkus. Tema suurim seksfantaasia oli ootamatult täitunud: ta oli saanud keppida korraga kahe neegermehega. Ta lootis südamest, et Vallo sellest tema isale ei iitsataks.

Bussipeatusesse jalutades helises mobiil. "Musi helistab, vastan?" vilkus ekraanil. Ma olen vist tõeline nümf, mõtle Susanne, isegi häbi ei tunne sellepärast mida ma just tegin. Tema boyfriend oli diskor ning kindlasti lõi ka tema üle aisa, see oli ka põhjus, miks Susanne ei tundnud piinlikkust oma tegude pärast.

"Ma tulen õhtul sinu juurde," kostis telefonist.

"Mhmm... tule," ümises Susanne laisalt torusse ning astus bussi peale.

See päev jäi talle kauaks meelde, kuid rohkem ei tulnud tal enam võimalust. Ta proovis küll sänvitsi kahe eesti mehega, kuid nende väikesed riistad ei suutnud teda sellisesse ekstaasi viia nagu Vallo Keeniast pärit äripartnerid.