Paar aastat tagasi, 17-aastase gümnasistina, oli mul kord vaja minna tegema eesti keeles järeltööd. Ma olin õpetajast meeletult sisse võetud ning vahtisin teda pidevalt näljase pilguga. Ta oli täiuslik naine: kolmekümnendates, kuid ometi hästi säilinud ja oma seksuaalsusest täiesti teadlik. Tal olid tumeblondid õlgadeni juuksed, täiuslik keha ning imeilus hääl. Õpetaja nimi oli Leeni. Ma olin temast juba aastaid unistanud ja talle mõeldes ka korduvalt onaneerinud.

Astusin pärast tunde tema klassi ja istusin lauda, et hakata järeltööd kirjutama. Ta keeras klassiukse lukku, mis pani kohe mu fantaasia elama. Ma olin selle stseeni oma peas ju tuhandeid kordi läbi mänginud, kuid teadsin, et vaid unistuseks see jääbki. Tal oli seljas pikk seelik, kirjud sukad, ning pikkade käistega nööpidega särk. Ta ei riietunud kunagi liiga väljakutsuvalt, kuid sellest hoolimata oli ta seksikaim inimene, keda ma teadsin.

Kuna järeltöö oli lihtne, oli mul aega teda vahel silmanurgast piiluda. Ma istusin nii, et nägin teda täies ulatuses enda vastas istumuas. Ta oli kingad jalast võtnud ja liigutas laua all oma seksikaid jalgu. Ma vaatasin teda pikalt, kuni ta seda märkas. Toimus väga pikk silmside, mis lõppes sellega, et ta naeratas ja silmad alla lõi. Jätkasin kirjutamist.

Õpetaja pani kingad jalga ning akende juures kõndides tõmbas ta kardinad ette, kuid tulesid põelama ei pannud. Ta läks istus tagasi oma kohale. Järsku ütles ta minu poole vaatamata, et ta tema juurde läheks. Ma tõusin püsti ning astusingi ta kõrvale. Ta küsis, et kas ma oleks nõus tema heaks midagi tegema. Olin nõus. Õpetaja lausus, et ta on väga pinges, ja et ma masseeriks ta õlgu. Ma püüdsin küll seletada, et ma ei oska, kuid ta ei hoolinud. Me olime temaga ka juhuslikult väljaspool kooli vahel rääkinud ning mingit barjääri meie vahel polnud. Seetõttu pidas ta ka antud ettepanekut kohaseks.

Kohendasin veidi ta kauneid juukseid ja hakkasin ta õlgu mudima - aeglaselt, kuid jõuliselt. Veidi hiljem hakkas ta häälekalt hingama ning seejärel vaikselt oigama.

"Mmm... päris mõnus... sa oled osav, kallike."

Ma olin veel süütu ega mõistnud sedagi, miks naised seksides oigavad, veel enam siis seda, kuidad saab lihtne masseerimine nii mõjuda. Järsku võttis ta mult mõlemast käest kinni ja juhtis mind enda ette. Tema istus, mina seisin. Ta vaatas mulle jälle sügavalt silma ja lausus tõsiselt:

"Kuidas küll võib üks poiss nii seksikas olla?"

Ta tõusis püsti ja me suudlesime pikalt ja ahnelt. Ma tundsin end õnne tipus, sest juhtumas oli see, millest ma olin nii kaua unistanud. Ja see oli veel parem, kui oma lootnud olin.

Ta katsus mu prinki tagamikku ja mina tema pehmeid rindu. Ma näksasin ta kõrva ja tema hammustas mind kaelast. Siis ütles ta:

"Ära ole nii häbelik, sa võid minuga teha mida iganes sa tahad."

"Mida iganes???" küsisin ma silmanähtavalt elavdudes.

"Sa kuulsid õigesti," ütles õpetaja ja pigistas mu kannikaid samal ajal mind suudeldes.

Ma nööpisin ta särgi eest lahti ja avasin rinnahoidja. Hetk hiljem riietas tema mu ülakeha lahti ja suudles mu rinda. Ma vastasin samaga, asudes ta rinnanibusid imema. Ta ohkas rahulolevalt. Seejärel kergitasin ma ta seelikut ja võtsin talt sukad jalast. Ma andsin märku, et ta istuks lauale. Ma põlvitasin maha ja asusin ta seksikaid varbaid imema, igaüht eraldi ja erilise hoolega. Liikusin suudeldes mööda ta jalgu üles, jõudsin ta aluspüksteni. Ma võtsin talt seeliku seljast ja keerasin ta seljaga vastu ennast. Ma võtsin temast tugevalt kinni ja hoidsin ühe käega ta rinda, teise ajasin talle püksi. Ta vitt oli läbimärg. Ma tõmbasin ta aluspüksid alla ja hakkasin keelega ta tuppe ning pärakut lakkuma. Õpetaja oigas vaikselt ja hingeldas. Ma põlvitasin ta taga maas ja lükkasin talle ühe sõrme vittu. Seejärel kaks sõrme ning lõpuks kolm. See oli vist liiga palju ja ta oiatas kõvasti.

Ma tegin talle tükk aega keelekat. Ta vitu lõhn ajas mu hulluks. Samuti ta jalgade, higi, deodorandi ja hingeõhu lõhn. Ta oli naine, kes teadis, mida tahtis.

Võtsin taskust kondoomi, mis mul igaks juhuks alati kaasas oli ja tõmbasin peale. Õpetaja niheles ootusärevusest. Ta seisis püsti, toetus kätega lauale ja mina sisenesin talle seljatagant vittu. Ma tahtsin oma oskamatust varjata ja sisenesin nii jõulise tõukega kui suutsin. Ma lisasin hoogu ja luba laksuski mu keha vastu ta pehmet tagumikku ja vittu. Ta oigamine muutus järjest kõvemaks ja ta hüüdis mu nime ning lausus oiates:

"Nussi mind, nussi mind! Kiiremini, kõvemini."

See oli mu esimene vahekord ja liigutus ei olnud mul veel päris käpas, ometi võtsin ma end kokku ja rautasin nii kuis jaksasin. Mõnugrimassid moonutasid õpetaja nägu ja ta oigamine muutus järjest kõvemaks ja kaeblikumaks. Kui mul esimene pauk lahti läks, võttis ta mult kondoomi ära ja ütles, et edasi teeme ilma, ta võib ka pille võtta. Ta imes mu peenise paugust puhtaks ja uue hooga nikkusin ma teda edasi, seekord otse põrandal, misjonäriasendis. Me vaatasime üksteisele sügavalt silma ja see erutas teda nõnda, et peaagi sai ta orgasmi. Ma tundsin kui maavärinat enda all ja see oli kuradima mõnus.

Seejärel imes ta mul veel teisegi paugu lahti ja neelas alla. Milline naine. Me vedelesime põrandal üksteise kaisus ja hellitasime ning silitasime teineteist.

Varsti, kui väljas juba pime oli, jätsime kirgliku suudluse järel hüvasti. Ma ütlesin, et armastan teda. Tema vaid naeraras, nagu enamus naisi pärast suurepäasrt seksi. Järgmine päev algas kevadvaheaeg. -------------