NB! Lugeja saadetud lugu. Gertu kirjeldab oma suviseid seksielamusi.
Kui soovid enda kogemusest kirjutada või lihtsalt fantaasial lennata lasta ning soovid, et ka teised sellest osa saaksid, siis saada oma lugu aadressile [email protected].

Tavatsesin käia igal suvel ühes teatud laagris (selle nime ma parem ei nimeta). Igal aastal olid seal olnud toredad inimesed, kuid sellel aastal oli seal kuidagi eriti igav.

Ühel õhtul kutsusin enda boyfriendi endale külla. Jalutasime mere ääres ja äkitselt lähenes mu poiss mulle ja suudles mind hellalt ja romantiliselt. Läksin sellest väga erutusse. Kuna suudlesime ja silitasime üksteist aina edasi, läksime veel rohkem kiima. Teised laagrilised olid oma toimetusi tegemas ja polnud meie kadumist märganud. Äkki taipasime, et mõtleme koguaeg samale asjale - keppimisele sealsamas rannaliival.

Kähku hakkasime üksteist lahti riietama ja juba oligi ta peenis minu sees. See seks oli palju erutavam kui see kunagi oli olnud. Üsna varsti, kui olime juba mitu orgasmi saanud, hakkasime üksteist lakkuma ja imema. Varsti leidsime end asendis 69. Ta pistis enda keele mulle nii sügavale sisse, et ma vappusin erutusest. Ei läinud enam kaua aega kui ta oli mulle juba kolm korda suhu pursanud. Siis otsustasime lõpetada, lubades et seda homme uuesti teeme ning langesime sealsamas väsinuna raskesse unne. Üksteise kaisus muidugi.

Järgmise päeva varahommikul hiiliseme tagasi enda telkidesse ja õnneks ei märganud ikka veel keegi meie kadumist.

Järgmine päev kulges kenasti, kuid meile tundus see aega väga pikk, sest olime ju nõuks võtnud enda eeelmise öö seiklust korrata. Kui õhtu hakkas kätte jõudma ja me läksime vaatama kohta kus me seda tegime, siis see ei ajanud meid enam üldse kiima. Aga olime nõuks võtnud seda seal teha, nii et me ei saanud enam tagasi astuda. Hakkasime juba alustama, kui avastasime, et meil ei ole rohkem kondoome. Läksime mu boyfriendi auto juurde ja hakkasime poe poole sõitma.

Meiega tulid kaasa ka kaks poissi, Paul ja Kristjan, kes tahtsid endale poest maiustusi osta. Olime nõus neid peale võtma, sest autos oli ju ruumi üle. Kui nad nägid, et ostsime poest kondoome, said nad aru mida õhtul kavatseme teha. Nad hakkasid selle kohta igasuguseid asju pärima. Kui meie tähtsad näod pähe tegime ja sellest midagi rääkinud, ütlesid nad solvunult, et meie ainukesed pole kes seda teinud on. Siis tegi mu poiss ettepaneku nemad ka kampa võtta.

Kahtlesin veidi, kuid olin nõus, sest pole kunagi seda mitme inimesega proovinud. Et asja veelgi ekstreemsemaks muuta, pakkus Paul välja, et võiksime seda katusel teha. Meie jaoks oli sobiv laagri söökla katus.

Küsisime laagri kasvatajate käest redelit ja põhjendasime seda sellega, et meie lendav taldrik jäi katusele kinni. Sellel õhtul toimus lõkkeõhtu nii, et pealtvaatajaid ei olnud esialgu loota. See sobis meile hästi.

Õhtupoole hakkasimegi vaikselt sättima. Juba sellele mõeldes läksid mul nibud kikki ja tutt märjaks, nägin, et ka mu poiss oli erutuses ja tal oli püsti.

Kui hakkasime redelist üles ronima, kandsin vaid nappi hommikumantlit ning poistel olid jalas vaid püksid. Olime juba peaaegu katusele jõudnud, kui mu hommikumantli hõlmad äkitselt lahti vajusid. Kristjanil läks juba selle peale pauk peaaegu lahti.

Nüüd hakkasimegi pihta. Me moodustasime rea: Paul pistis Kristjanile perseauku, Kristjan pistis mulle perseauku ja ja mu poiss pistis mulle vittu. Alguses oli küll veidike valus, kui sees eest mõnu oli kirjeldamatu. Sain peaaegu kohe orgasmi. Suur osa sellest mängis kindlasti ka see koht, kus me nikkusime. Juba tundsin kuidas mulle pursati soe laadung korraga mõlemasse auku.

Kui olime grupikast küllalt saanud, hakkasid Paul ja Kristjan mõnulema asendis 69 ja meie poisssõbraga proovisime vahelduseks veel natuke anaalseksi. Siis lasin ka Pauli ja Kristjani enda aukude kallale. Kristjan toppis mulle peenise tuppe ning Paul tagumisse auku ja minu augud, kust niigi juba sooja spermat välja voolas said uue laadungiga täidetud. Samal ajal vaatas mu poiss pealt ja peksis pihku.

Nüüd olime juba küllalt saanud ja hiilisime tagasi oma telkidesse. Keegi ei ole sellest teada saanud, kuni tänaseni!