Tean, et sõbranna poisiga ei tohi jamada, kuid käitusin ikka vastupidi. Mu parim sõbranna, Liis, on kena tüdruk, kuid ta poiss on tõeline kompu.

Paar nädalat tagasi, kui Liis korraks koju läks, jäime mina ja ta poiss Marko, teda ootama. Naersime ja rääkisime kuni tekkis vaikus. Ta vaatas mulle otsa ja mina kaa, kuid pöörasin kähku pilgu ära, sest tundsin ebamugavust. Ja siis nagu iseenesest liikus mu pea talle lähemale ning me suudlesime. Kuulsin aga trepil samme ja tõmbusin õigel hetkel eemale, sest sõbranna tuli. Läksime siis välja ning otsustasime minna kiikuma.

Istusime kiigel nii, et Liis ja Marko ühel pool ja mina teisel pool. Liis suudles Markot ning minus vallandus äkki nagu armukadedushoog, tundsin, et ei suuda enam nende juures olla.

Hüppasin kiigelt maha ning ütlesin, et pean koju minema. Väljas oli juba hämar ja hakkasin kõndima. Siis aga kuulsin Liisi hõikamas, et ma ootaks. Marko jooksis minu poole ning ütles, et lähme koos, sest meil on ju nagunii ühine tee. Elame Markoga suht lähedal üksteisele, Liis aga hoopis teisel pool.

Liis hakkas kodu poole minema ning meie ka. Kõndisime tükk aega vaikuses, ma vaatasin aina maha. Kui olime jõudnud majade vahelt välja üksikule teele küsis Marko, et kas mulle meeldis see suudlus. Mina tundsin, et ma pole valmis sellele küsimusele vastama, ma ei tea siiani mida ma täpselt tundsin ja ma ei vastanud talle midagiSeepeale aga tegi ta jälle suu lahti: "Sul pole jututuju?" küsis ta mult.

Jällegi ei vastand ma midagi, pilk ikka maha surutud. Ta ei pidand vist kauem vastu, sest tõukas mind vastu puud ja suudles mind uuesti. See suudlus oli aga teistsugune, kui see kuidas nad Liisiga minu ees suudlevad. Ta suudlus oli täis kirge ja metsikust. Ta ei hoidnud minust enam väga tugevalt kinni ning ma haarasin temast kinni ja suudlesin teda vastu. Ta küsis, kas mul on koju kiire ning ma vastasin, et ei ole.

Siis ütles ta, et võiksime minna tema juurde sest ta vanemad on hetkel ära välismaal.

Istusin tema toas ta voodil. Marko ise tõi köögist kaks klaasi ja pudeli veini. Jõime veini, suitsetasime (kuigi ma tavaliselt ei suitseta) ning tundsime üksteise seltskonnast mõnu. Ta suudles mind uuesti ning järgmisel hetkel me lausa kiskusime teineteisel riideid seljast.

Järgnes metsik seks. Laskusin põlvili ja kiskusin ta püksid alla. Ausalt öeldes polnud ma seda kunagi varem teinud, Marko ilmselt oli. Marko lükkas mind voodile ning hakkas mu jalgevahet silitama ning keelega hellitama. Lõpuks ma lausa hüppasin ja väänlesin, kuid tema hoidis mind nii tugevalt kinni, et mul polnud kuhugi põgeneda.

Siis lükkas ta oma kivikõva riista minusse. Aii, see oli valus, kui ta rammis oma riista mu märja vitu põhjani. Istusin talle sülle ning hakkasin ratsutama, ise samal ajal tema rinnanibusid näppides ning teda suudeldes. Õige pea tuli ka mu esimene orgasm.

Jätkasime samamoodi muutes vahepeal poose. Lõpuks langesime voodile teineteise kõrvale pikali. Jäin silmad kinni lamama. Kui silmad avasin oli ilmselt mitu tundi möödunud. Marko oli juba riides ning istus voodi lähedal tooli peal ja vaatas mind. Avasin silmad, kuid ei tõusnud püsti. Küsisin talt, et mis nüüd edasi saab. Ta vastas, et ei tea. Tuhat küsimust oli mu peas.

Küsisin talt, et mitmes kord see tal oli. Ta ütles, et mitte esimene. Ning samas küsis ta mult, et see oli ju mu esimene kord või kuidas? Noogutasin kergelt pead. Küsisin talt, et kas ta on ka Liisiga olnud. Ta noogutas. Küsisin talt, et kas ta jääb Liisiga? Ta kehitas õlgu ning ütles, et ta ei tea. Ma ütlesin, et Liis on mu parim sõbranna ning kui ta sellest teada saab, et taha ta mind enam kunagi näha.

Leppisime kokku, et see lugu jääb saladusse. Käitume edasi samamoodi nagu vanasti, vähemalt üritame. Marko küsis, et kas me lõpetame oma suhte, selles mõttes, et ei mingeid suudlusi ega seksi enam kunagi. Ma ütlesin, et eks aeg näitab ning vastasin, et pean enne endas selgusele jõudma mida ma tema vastu tunnen.

Kuid see ei jäänud meie ainukeseks korraks. Oleme paar korda peale seda ka keppinud. Meie vahel on lihtsalt selline tõmme. Ma ei tea mida Liis teeks, kui sellest teada saaks, kuid salaja ma armastan Markot, ausalt!