Mingil ajal avastasin, et iga päev tahavad mõned türklased mu msn-i trügida. Enamuse neist blokkisin ma ära, aga üks tundus päris normaalne kutt olevat. Temaga jõudsime ühel päeval otsusele, et suvel sõidan Türki talle külla. Olin just saanud 18-aastaseks enne seda reisi.
Asusin siis juulis ärevusega teele, sest kunagi ei tea ju, mida oodata, aga seda ma ette küll ei kujutanud, mis minuga seal toimuma hakkas. Kemal (minu sõber) tuli mulle lennujaama vastu ja me sõitsime tema majja.
Ta oli umbes 25-aasane, muidugi väga päevitunud ja suhteliselt pikka kasvu mees. Kuna ma olin reisist väsinud, siis soovitas ta mul ühte tuppa pikali heita, mille ta oli mulle valmis pannud.
Kemal jättis mu seejärel üksi, et ma puhata saaksin. Heitsin kõhuli voodisse ja võtsin oma jakikese seljast. Selle all oli mul valge poolläbipaistev kleidike ja pitsiline aluspesu. Järsku kuulsin koridorist mitme mehe ja Kemali türgikeelset juttu. "Oh, ju siis tema sõbrad," mõtlesin ma. Kuid siis kuulsin, kuidas minu ukse poole hiilitakse ja teesklesin, et magan. Kõik nad tulid äkki sisse ja nende käed olid hetkega mu keha küljes ja mu riideid katki rebimas...
Ma karjusin küll: "No, please no" aga nad kiskusid mind täiesti paljaks ning seejärel läks orgia lahti. Kõik käperdasid ja surusid oma sõrmi mulle kiisukese vahele. Ma kiunusin mõnust, kuid kohe surus üks mees oma suure riista mulle kurku. Kui see oli juba korralikult libe, läks see türklane mulle selja taha (ma olin koerapoosis) ja hakkas mind vitukesse keppima...aaah, see oli taevalik...
Kohe oli järgmise mehe riist mu suus, mida ma hoolega imesin. Eelmine mees liikus minu alla ja keppis mind nii edasi ja mees, kellel ma imesin, ronis mu selja taha ja hakkas oma türa mu pepukesse toppima.
Ooo, kui valus see alguses oli, aga mõnulained ei lasknud oodata. Ma olin kahe mehe vahele pressitud, meie tuharad liikusid metsikult ühes rütmis ja samal ajal imesin ma kolmandat meest. Kaks järelejäänud kutti lakkusid mu rindu.
Siis tahtsid nad, et ma nende riistade otsas hüppaksin. Kõik heitsid pikali ja mina istusin oma augukesega kõigile kordamööda otsa. Samal ajal tõmbasin oma pepukest kokku, mis pani türklased mõnust oigama. Ka mina häälitsesin, mis jaksasin - seda oli vist tänavalegi kuulda.
Pärast mitmeid orgasme jäime me kõik magama. Ma ärkasin selle peale, et Kemal tassis mind vannituppa, kus oli suur mullivann ja mehed sidusid mu sinna kinni. Ma küll rabelesin, sest kartsin, mida nad nüüd ette võtavad, aga peagi tekkis hirmus soov jälle nende suuri riistu enda sisemuses vingerdamas tunda ja ma hakkasin neid paluma, et nad minusse siseneksid. Mehed aga keerasid vee lahti ja lasid seda tugeva survega mu kliitorile. Vingerdasin nii, kuidas jaksasin.
Kunagi polnud seks nii mõnus olnud, kui nende türklastega grupikat tehes. Nad päästsid mu lahti ja ma jooksin vannitoast välja, et mehed mu kinni püüaksid, mida nad kohe muidugi ka tegid. Nad hakkasid mind koridoripõrandal panema. Ma karjusin ja kiunusin nii nagu ei kunagi varem ning järsku tuli sisse umbes 50-aastane mees, kes oli vist Kemali isa.
Ta lõi kohe kamapa ja ma poleks ette kujutanudki, et tal nii suur on... ooohh, tal oli püksis täielik koletis, mis mulle vaevalt tuppe mahtus. Ma sain lugematul arvul orgasme. Nooremad mehed vaatasid alguses pealt, kuidas 50. aastane mees kepib noort tüdrukut, kuid siis lõid kaasa. Kemal pani mulle tuharate vahele ja teised toppisid oma riistu mulle lausa võidu kurku.
Terve Türgis oldud aja vältel kulus enamus aega keppimisele... aga eks seda ma ju minnes sisimas lootsingi.