Ühel päeval, kui kogu pere oli kuskil ära jäin mina üksi koju. Lülitasin end kohe internetti seksifilme vaatama. Sattusin nii kiima, et otsustasin end ise rahuldama hakata. Vibraatorit mul polnud, seega sidusin pliiatsid kokku, vatti otsa ja kondoom kõige peale. Seda soovitan muide kõigile naistele.

Head rahuldamisfilmi vaadatates hakkasin üha kiiremini seda vastu kliitorit hõõruma ja siis sisse. sain orgasmi ja olin päris mõnusas meeleolus, kuni kuulsin ukse mürtsumist. Tahtsin end ära peita, kuid siis oli juba liiga hilja.

Uksel oli ema. Ta oli väga üllatunud, nähes mind diivanil, pliiatsid minu sees. Kuid siis ta muigas ja tuli istus minu kõrvale. "Tead, seda saab palju paremini teha. Las ma aitan sind". Ja juba oli ta niinimetatud vibraatori minu käest haaranud ja toppis selle mulle ise sisse, tehes palju mõnusamaid liigutusi.

Sain orgasmi ja ema ronis diivanile ja kummardus näoga minu vitu kohale. Ta hakkas seda lakkuma. See oli nii hea. Peale seda rääkisin ma emale minu (pool)vägistamised ära ja ta ei sattunud paanikasse. Ta lihtslt ütles: "Noh, kui sul läks nii, las siis läks. Küll varsti kellegi õige leiad. Kuid seni, viska see jama ära, ma ostan sulle vibraatori." Kuid seda mul vaja ei läinudki, sest leidsin poisi, kellega teeme seda peaaegu iga õhtu.