Baieri pealinna lähedal ühe maja keldris leiti päevik, kuhu selle omanik oli üksikasjalikult kirja pannud oma kasulaste kallal sooritatud seksuaalse vägivalla.

Näiteks: "1.GV (genitaalne vahekord) Cordulaga - 12-aastane." Selle kõrval sissekanne: "1. anaalne vahekord Tobiasega - 8-aastane." Selline on ühe päeviku sissekannete algus, millest vastikumat on võimatu ette kujutada. Nelja aasta jooksul pilastas kaupmees Hans O. (52) oma kasulapsi ning märkis kõik saksa täpsusega üles (vägistajal endal on veel kaks last).

Ühtekokku 1298 vägistamist. Et kõik andmed korralikult ära mahutada, kasutas maniakk millimeetripaberit. Vasakul olid kuud. Näiteks: "Detsember, Cordulaga 22 korda." Tobiase lahtris aga "14 korda". Serval olid aga salapärased lühendid "mdh" ja "d". Politseile seletas pilastaja, et märkused tähendasid kas manuaalset või otsest rahuldamist. Ka oma naist ei unustanud hoolas päevikupidaja ära: "Ruth oli rase," allpool märkus: "14. mai, sünnitus." Kuid on ka normaalseid, kuigi tühiseid, sissekandeid, nagu: "Ehitustööd majas."

Alberti andis üles tema oma naine, kes tabas teda päeviku täitmiselt. Cordula tunnistas: "Mul oli rinnakelmepõletik ja kõrge palavik. Sellest hoolimata tuli ta voodisse. Ta on loom."

Tobias: "Ma tähistasin kaheksandat sünnipäeva, kui isa tegi seda minuga esimest korda..."

Hans O.: "See kõik on vale. Ainult Cordulaga oli midagi, kuid see oli armastus." Kohtuotsus: 11 aastat vabadusekaotust. Maniakk kaebas edasi...