Võiks arvata, et ingliskeelne möiste "dogging" võiks tähendada tervisejooksu koera seltsis. Üldsegi mitte! Asjassepühendatud mõistavad selle all hoopis midagi muud.

Nimelt seksi võhivõõra inimesega avalikus kohas. Just see "dogging" valmistab Inglise politseile suurt peavalu. Pole sugugi haruldane, et mõnes Londoni pargis jalutades võite peale sattuda kirglikult seksivale paarikesele. Mõiste "dogging" tekkis vabameelsetel 1970. aastatel, kui mehed jalutasid koertega parkides, et salaja seksivaid paarikesi piiluda. Internetiajastul käivad need asjad pisut teistmoodi. Inglise seksisõbrad on internetti üles pannud vastavateemalisi tehekülgi, mille kaudu tuhanded inimesed otsivad mõttekaaslasi, keda erutab seks avalikus kohas.

Sel moel saavad ka igat masti piilujad infot selle kohta, kus ja millal midagi teoksil on. Muidugi ei pea piiluja jääma passiivseks pealtvaatajaks, vaid võib paarikese nõusolekul ka ise kampa lüüa. Politsei aga näeb selles uues "rahvaspordis" ka ohte. Nii võib seksiv paarike kergesti langeda röövlite või väljapressijate ohvriks.