Rahvasuu ütleb, et loll saab ka kirikus peksa. Vahel juhtub see ka koduseinte vahel. Saksamaal Leipzigis elav Uwe (42) uskus viis aastat tõsimeeli, et tema sekretärist naine Ina (36) teritab töö juures pliiatseid, kuid tegelikult pakkus naine meestele seksiteenuseid.

Hubane korter Leipzigis. Petetud abielumees istub diivanil ja meenutab: "Ma tutvusin oma naisega üheksa aastat tagasi. See oli armastus esimesest silmapilgust." 2000. aastal nad abiellusid. Mees usub tänini, et Ina ka teda armastas.

Igal hommikul 6 ja 7 vahel läks Ina tööle kaablivõrgufirmasse, kus ta olevat sekretärina töötanud. Tegelikult suundus naine aga joonelt korterisse, kus võttis mehi vastu.

Ina nimetas ennast kord Peggyks, kord Tanjaks. Ina tõmbas selga sekspesu ja jalga pikad saapad ning hakkas siis rahuldama klientide perversseid soove. Täpselt kell pool viis oli ta jälle kodus.

Kas tõesti abikaasa kogu selle aja jooksul midagi kahtlast ei märganud? "Ma andsin oma elu tema kätesse. Tema käsutas meie pangaarvet, maksis üüri, tegi sisseoste ja maksis kõik arved." Aga seks? "Me seksisime regulaarselt. Kõik oli täiesti normaalne."

Alles viis aastat hiljem tuli kogu afäär välja, kui üks terane sõbranna rääkis Uwele, et ta oli ühes ajalehes näinud kuulutust, mille juures oli väike Ina foto. Ta esines kuulutuses Peggy nime all. 26 aastat vana, laitmatu figuuriga. Superteenindus kl. 8-16. Mees valis kuulutuses antud numbri. Vastas tema enda naine!

Kui raevunud sarvekandja naiselt aru päris, tähendas see nende abielu lõppu. "Ina tuli koju, teatas, et meie vahel on kõik läbi, võttis meie pulmafoto ja läks." Mis mehel enam teha on? Rusutult lisab ta: "Ükskõik, mis ka oli, kuid ta on endiselt minu elu armastus."