Britney endine poiss-sõber Isaac Cohen ütleb, et Britney on murdumise äärel ning üritab oma sisemist kriisi lahendada hullunult seksides.

Isaac oli Britney voodikaaslane alates tema lahutusest Kevin Federlinest..

Mehe sõnul on Brit ebaõnnestunud abielu pärast sügavas depressioonis ning ängi süvendab hirm laste hooldusõigusest ilma jäämise ees. Kõike seda üritab ta unustada hullumiseni seksides.

Näiteks oli talle meeldinud seksida öö läbi pöörleval voodil, mille kohal olevast peeglist sai ennast jälgida. Üldse üritavat Brit igal võimalikul hetkel seksima asuda ja ei saa sellest iial isu täis, nurisedes, kui seks läbi saab.

25-aastase Coheni ja sama vana Spearsi suhe lõppes mõne nädala eest, kuna Brit leidis endale uue pupujuku.

"Ta armastab seksi ja on väga seiklusjanune. Ta oli totaalselt õnnelik, kui me üksteise embuses olime. Aga kui seks lõppes, oli Britney nagu väike eksinud tüdruk, kes ei tule toime," räägib Isaac. "Ta lebas nagu katkine nukk mu käte vahel ja ütles: "miks ei võiks kõik mind rahule jätta" ja “mida ma teinud olen, et seda ära teenida".

"Kui mina Britneyga kohtusin oli ta läbi põlenud. Ta jõi ja pidutses elumurede tõrjumiseks. Mina ei näinud mitte litsakat jotat vaid väga häbelikku, armast tüdrukut, kes oli meeleheitel ja kurb selle pärast, mis tema abieluga juhtus," räägib Isaac.

Isaac ei pidanud aga Britney nõudmistele vastu ning nende teed läksid lahku.