Angelina Jolie tunnistab, et ta ameles poistega juba lasteaias.

"Kuulusin gruppi nimega Musitüdrukud," räägib 31aastane filmistaar Metro vahendusel. "Lasteaias käis meil väga seksikas elu." Jolie ütleb, et kiskus riided seljast ja ameles poistega. "Sellest tuli paksu pahandust!"

Jolie avameelitseb ajakirjas OK! ka oma noafetiši teemal. Ta tunnistab, et kaotas süütuse 14-aastaselt, kuid hakkas pärast vahekordi peikat noaga lõikuma, sest seksist ja emotsioonidest lihtsalt "ei piisanud". "Ma polnud enam plikake. Ühel hetkel, kui tahtsin oma poisile lähemale pääseda, haarasin noa ja lõikasin talle sisse. Ta lõikus mind vastu."

Jolie jätkas enese vigastamist noaga iga kord, kui tundis end lõksus olevat. "Mul on palju arme." Näitlejanna tegi noalembuse omal ajal teatavaks, rääkides oma kirglikust suhtest "Koletise balli" tähe Billy Bob Thorntoniga. Abielupaar ehitas koju seksikoopa ning kandis kaelas pudelikesi teineteise verega.

Näitlejatar ütleb, et enesevigastused lõppesid koos poeg Maddoxi adopteerimisega Kambodžast. "See oli mu elu suurim muutus ja see aitas mul end terviklikuna tunda. Õppisin enda, oma laste ja partneri eest vastutust kandma."