Meesteajakirja FHM läbiviidud seksiküsitluses selgus muuhulgas, et 39% eesti naistest unistavad seksist kuni neli korda päevas ja pea pooled eesti meestest oleks nõus proovima seksi teise mehega.

Kokku vastas küsitlusele 1334 eestlast, neist 846 olid mehed. Keskmiselt kaotavad eesti mehed süütuse 14,8 aastaselt. Naised teevad esimest korda seksi keskmiselt 14,3 aastaselt. Elu jooksul on eesti meestel keskmiselt 4,6 sekspartnerit ja naistel 3,9 parterit. Kolmandikul eestlastest kestab keskmine vahekord 20-30 minutit, 7% vastajatest hindavad oma akti keskmiseks pikkuseks üle 45 minuti ja 1% saab voodis hakkama minutiga. Huvitava faktina unistab üle kolmandiku naistest vähemalt neli korda päevas seksist.

Küsitluse teine osa puudutas voodielu fantaasiapoolt. Nii näiteks selgus, et pea pooled mõlemast soost eestlased on proovinud anaalseksi. Populaaruselt teisel kohal eksperimentidest on seks avalikus kohas (mehed - 54%; naised - 42%) ja kolmandal kohal on sidumismängud (mehed - 23%, naised - 33%). 44% meestest tahaks proovida seksi teise mehega. Naiste unistuste TOPi kroonib sidumismängud (49%).

Saamaks teada, kui palju vastajaid valetavad, riputas FHM üles ka küsimuse, kui palju inimestest on proovinud voodis floobingut (välja mõeldud termin). Tuli välja, et 5% eestlastest on seda olematut asja ka harrastanud. Ja 8% eestlastest sooviksid seda igal juhul proovida.