Maailma kõige seksimaiamad inimesed elavad Prantsusmaal, selgus teisipäeval avaldatud ülemaailmse seksiküsitluse tulemustest.

Kondoomivalmistaja Durex 350 000 inimest hõlmanud küsitlus näitab, et kui inimesed seksivad keskeltläbi 103 korda aastas, prantslased aga tervelt 137 korda.

Järgnevad kreeklased ja ungarlased 133 ja 131 korraga.

Ameeriklased, kes juhtisid 2000. aastal 132 korraga nädalas, on nüüd langenud aastas 111 korda seksides nimekirja keskele. Mõne aastaga on nad kas oma harjumusi muutnud või otsustanud vastates end ohjeldada.

Enamvähem samal tasemel on iisraellased ja hispaanlased.

Kaugele maha jäävad Aasia maad. Jaapanlased vahekorras vaid 46 ning Hongkongi ja Singapuri elanikud 79 korda aastas.

“Kuna see oli veebipõhine uuring, said inimesed rääkida oma seksielust väga avameelselt, võibolla isegi avameelsemalt kui partneriga,” ütles Durexi pressiesindaja Rosie Lodge.

Ta lisas, et vastamise aktiivsust arvestades on inimesed hakanud meelsamini seksist rääkima.

Parimateks eelmängu meistriteks osutusid britid, kel kulub sellele 22,5 minutit keskmise 19,7 asemel. Kiireimad on taid, kes saavad hakkama 11,5 minutiga.

Põhjalikule eelmängule vaatamata ei saa britid asjast täit rahuldust. Iga kolmas neist tunnistas, et on eelmise aasta jooksul orgasmi teeselnud.

Kõige rahuolevamad on makedoonlased, kellest vaid 13 protsenti on orgasmi teeselnud. Jaapanlaste hulgas on seksist rahulduse saanuid kõigest 40 protsenti.

Vastanud tunnistavad, et kardavad aidsi rohkem kui ühtki teist suguhaigust, kuid vaatamata sellele on tervelt 35 protsenti vastanuist seksinud kaitsevahendita juhupartneriga.

Ettevaatusele on valmis käega lööma 64 protsenti taanlastest ja rootslastest, järgnevad jaapanlased, norralased ja lõuna-aafriklased 58 protsendiga.

Seksi vürtsitatakse enamaltjaolt pornoga, vähem on levinud naudingut suurendavad kondoomid ja muud lisavahendid.