Kanada politsei on vahistanud libekeelse mehe, kes meelitas naisi voodisse väitega, et on salajane uurija rahvusvahelises firmas, kelle ülesandeks on lahendada seksikuritegusid neid uuesti läbi mängides.

Vancouveri politsei on saanud vähemalt neljalt naiselt kaebuse vägistamise kohta. Naised väidavad, et kena, hästi riietatud soliidne mees võitis nende usalduse, sest oli väga sarmikas, kirjutab The Winnipeg Sun.

Politsei sõnul viis mees naised viisakasse kesklinna hotelli, kus palus neil uuesti läbi mängida mitmeid varasemaid seksiga seotud kuritegusid, vahendab Billy Wildhack.

Kurjategija väitis, et on prestii˛ika rahvusvahelise firma uurija ning lubas ohvritele head karjääri oma firmas, kui nende etteaste osutub veenvaks.

See on kõige jaburam juhtum, mida Vancouveri politsei on uurinud, ütles politsei pressiesindaja Sarah Bloom. “Nii keerulist skeemi, et naisi voodisse saada, pole me veel kuulnud.”

Politsei sõnul olid osad naised võltsuurijat niivõrd uskuma jäänud, et nõustusid isegi vägivaldsetes seksistseenides osalema - puhtast kodanikukohuse täitmise soovist.

“Tegemist on edukate naistega, osal neist on isegi perekond. Nad kõik moositi ära jutuga sellest, et tegemist on tähtsa, tõsise, eriti salajase uurimisega,” selgitas pressisesindaja.