Ravimifirma Eli Lilly Eesti esindus kuulutab välja erootikafoto konkursi „Need vanad armastuskirjad”, kus võivad osaleda ainult üle 40-aastased modellid.

Konkursi eesmärk on teadvustada, et inimese seksuaalsus ja erootilised suhted muutuvad vananedes, kuid ei kao, teatas Delfile Eli Lilly Eesti esindus. Intiimsuse ja partneri vajadus jäävad alati ning paarisuhe on ilus vanusest olenemata.

Lisaks kutsub konkurss üles arutama erootika tähenduse üle ja pöörab tänapäeva kiires elutempos tähelepanu ka ajale: puudutus, armastus ja erootika vajavad aega.

Konkursist osa võtma on oodatud igas vanuses professionaalsed kui ka amatöörfotograafid igast vanusest.

Laekunud töödest koostatakse näitus, mis järgneva ühe-kahe aasta jooksul ringleb Eesti galeriides ja näitusesaalides.

Fotosid oodatakse kuni 31. jaanuarini 2005.

Konkursil osalemise tingimused on kirjas internetiaadressil www.potencialis.ee/fotokonkurss. Seal saab ka lisada pilte ja vaadata juba laekunud fotosid.

Näitusetööd valib välja ˛ürii, kuhu kuuluvad meestearst Margus Punab, seksuoloog Arvo Haug, Tartu Kõrgema Kunstikooli fotograafia õppejõud Vallo Kalamees, fotograafid Kalju Suur ja Hele-Mai Alamaa, Eli Lilly turundusjuht Katrin Lätt ja filmioperaator Mati Põldre.

Konkursi peaauhind on 5000 krooni. Välja antakse auhinnad ka parimale noorele ja parimale seeniorfotograafile, publiku lemmikule ja parimatele modellidele.