Ajalehe Nelli Teataja küsitlusest selgub, et inimesed peavad kõige põnevamateks kohtadeks, kus nad iial seksinud, näiteks koerakuuti, vanemate voodit ja puukuuri.

„Olin koos oma kutiga maal minu vanemate juures ning magasime vanematega ühes toas. Seega poleks seks seal kuidagi kõne alla tulnud. Niisiis pidime midagi muud välja mõtlema,” rääkis 19-aastane Mari ajalehele.

„Vanematel on suur koer, kes muidu elab õues kuudis, aga aeg-ajalt käib isa temaga metsas pikal jalutuskäigul. Ühel päeval läkski ta koeraga taas metsa, ema jäi kööki midagi talitama. Olime kallimaga parajasti õues ja kange tahtmine tuli peale,” jutustas Mari. „Mõtlesime, kuhu minna, et ema õue tulles peale ei satuks. Koerakuut oli õuest pisut eemal ning otsustasime sinna sisse pugeda. Kuut oli parajalt suur ja mahtusime sinna kenasti ära. Päris huvitav kogemus oli, kuigi haisesime pärast koera järgi.”

23-aastane Kersti peab randa kõige eksootilisemaks kohaks, kus ta seksinud on. „Sõitsime sõpradega koos randa jaanipäeva veetma ja läksime õhtupoolikul armsamaga mere äärde jalutama. Õhtu oli väga ilus ja vaikne ning võis näha, et kõik teised on meist kaugele maha jäänud. Kõndisime kiiresti veel hulk maad edasi ja ühtisime kivide varjus, lained jalgu uhtumas.”

24-aastase Leena jaoks on kõige põnevam koht vanemate voodi. „Elame mu mehe vanemate pool üsna suures majas. /…/ Kord sõitsid ämm ja äi mõlemad ära ja jäime mehega majja kahekesi. Mehel oli oma vanemate magamistoast midagi vaja võtta ja mina miskipärast läksin temaga sinna kaasa.”

„Korraga pani mees mulle selja tagant käed ümber ja hakkas suudlema. Vajusimegi sinnasamasse voodisse,” meenutab Leena tema jaoks erutavat ja ebaharilikku kogemust.

27-aastasel Madisel on meeles seks sõprade suvila puukuuris. „Istusime lõkke ääres, kui tüdrukul korraga tekkis vajadus kempsu minna. Ta oli mu sõbra juures esimest korda, seega läksin talle teejuhiks. Pärast suudlesime hämaral verandal pikalt ja tundsime mõlemad, et tahaks kaugemale minna.”

Seejärel puges paar sõbra puukuuri. „Ronisime sinna sisse ja ajasime asja ära. Pärast käed kipitasid torkivatest puutükkidest kuuri põrandal, aga üldiselt oli väga mõnus.”

26-aastane Susanna peab kõige erutavamaks seksi vibreerival pesumasinal. „Mees oli lugenud mingist pornoajakirjast, et töötaval pesumasinal seksimine on midagi väga lahedat ja erutavat.”

Kord võetigi asi ette. „Istusin masina peale ja tõesti, väga meeldivalt stimuleeris see vibratsioon,” märkis naine.