Patsiendiga seksimises süüdistatav arst kandis nii kannatanu kui ka süüdistaja sõnul võigast aluspesu: 49-aastase Christopher Gilleni lohvakad trussikud olid auke täis.

Vähiuuringutel Gilleniga kokku sattunud 60-aastane proua A rääkis kohtus, et mees flirtis temaga vastuvõtul ning asetas naise käe oma kubemele. Nende seks aga oli naise sõnul labane ja toores. „Ükski naine ei taha sellist vahekorda,” avaldas proua A The Sunile.

Siis kohtus proua A arstiga kiirteeäärses motellis, kuhu doktor pidi tooma rohtusid. Mees meelitas naise väidetavalt oma tuppa. Järgnes seks, mille käigus naine nägi ka arsti pesu, mida kirjeldas kui võigast. „Püksid olid pikad ja ulatusid allapoole põlvi. Nad olid väga suured ja auke täis. Maika oli sama sugune.”

Seksi kohta ütles naine, et see oli kiirustatud ja valus. „Mingit hellust ei olnud,” sõnas ta. „Ta oli närviline ja värises, see alandas mind.”

Naine sõnul oli ta meelitatud sellest, et nii palju noorem mees tegi talle komplimente, kuid ta ei arvanud siiski, et ta motellis seksima hakkab.

Niipea kui asi oli lõpetatud oli, läks naine koju ja tunnistas kõik üles oma abikaasale, kellega on abielus olnud 38 aastat.

Arstile on esitatud 17 süüdistust ametialaste rikkumiste eest.