Naised hindavad meeste seksikust tema auto järgi, selgus Briti kindlustuskompanii Churchill tellitud uuringu „kõrvalsaadusena”. Ligi 50% naistest tunnistas, et on hakanud juhi vastu huvi tundma või isegi flirtima, kui neile on meeldinud selle mehe auto.

Kõige seksikamaks autovärviks hindasid naised hõbedase, teisele kohale jäi must ja kolmandale punane värv. Mehed, kelle auto on valge, roheline või hall, ei meeldi naistele põhimõtteliselt.

Peale värvi ajab naistel autode puhul nahavahe kihelema veel võimas muusikasüstseem, spoilerid, nahksisu ja plüüsist mängutäringud, mida mõned autojuhid riputavad tahavaatepeegli külge.

Iga kümnes naine tunnistas, et on vähemalt korra elus käinud mehega kohtamas ainult tolle auto pärast. Kolmveerand küsitletud naistest teatas, et auto värv määrab ära suhtumise selle auto juhisse.

Ja muidugi mõjuvad naistele automargid Aston Martin, Ferrari ja Porsche. Skoda, Reliant Robini (3-rattaline autoke) ja Protoni (sobilik pigem maamehele kartulikottide ja heinapallide vedamiseks) omanikud ei pruugi aga hellitada lootusi naissoo hulgas populaarsed olla.