Tavaliselt arvatakse, et seks kahe naise vahel on küllaltki igav ja eeldatakse, et naistevaheline seks peitubki üksteise vastu hõõrumises. Kuidas on aga lood tegelikult ja milliseid võimalusi pakub seks kahe naise vahel?

Naistevahelise seksi alla kuuluvad paljud tegevused: oraalseks, vaginaalne ja anaalne vahekord, vastastikkune masturbatsioon, fisting, sidumismängud jne.

Dildod on tavaliselt tehtud parimast silikoonist ja neid on saadaval eri koloriidis, suuruses ja kujus. Igale maitsele on kuskil olemas ideaalne dildo!

Paljud lesbid on enda jaoks avastanud strap-on seksi. Strap-on tähendab dildot, mis on kinnitatud rihmadega jalgevahele. Te võite oma partnerit rahuldada nii, et ei pea dildost kinnigi hoidma, kuna see on rihmadega kenasti paigas, olenemata teie kehatüübist. Seega võivad strap-on rõõme nautida ka kõige priskemad naised, sest dildo on paigas just nende kehakuju järgi.

Kuidas teha oma partnerile oraalseksi? (selle väikse õpetuse võiksid kõrva taha panna ka mehed)

Laku oma partnerit nagu jäätist, laia keelega ja puuduta kõiki närve tema intiimses piirkonnas. Samal ajal kui teda keelega lakud, aseta 2 näppu oma naispartneri tuppe ja tegutse kahel rindel. Laku teda samamoodi nagu teeksid sa keelt allaviiva magustoiduga, vahepeal võid keele liigutusi rütmiliselt kiirendada. Seejärel pane oma keel nii sügavale sisse kui suudad, kasuta oraalseksiks kogu oma nägu. Vajuta ninaotsaga, et tekitada talle mõnusat pinget. Ime teda justkui oma suhu, kui oled teda maksimaalselt suhu imenud, hakka samal ajal lakkuma. Enamasti on hea, kui varieerid õrnemaid liigutusi tugevamatega. Selline kombinatsioon on kõige erutavam.

Naistevahelise seksi eelduseks on eelarvamustevabadus ning see on igaühe oma valik. Igaüks teeb enda valikud ise ja neid kritiseerida on sama tark, kui loodusele vastu hakata.