Pariis, St. Moritz, Monte Carlo – Jasmin (28) teab ja tunneb Euroopa suurlinnades pea iga nooblit lõbustuskeskust, sest seal pakub ta kiimastele meestele kuumi “armuöid”. Selles intervjuus räägib ta avameelselt, kuidas ta voodist voodisse rännates haljale oksale jõudis.

Jasmin on seda tüüpi naine, kelle eest emad oma poegi hoiatavad. Ta on ilus, seksikas ja väga iseteadev, kuid samas pealaest jalatallani väärikas leedi. Ta on just selline naine, kellest paljud keskmist palka teenivad naised unistavad, kuid kelle (elatus)taset nad eales ei saavuta. Asi on selles, et Jasmin liigub ainult väga nooblis seltskonnas. Jasmin on callgirl, tasemel ja väga kallis!

“Juba noore tüdrukuna tahtsin ma nuusutada suurilma hõngu, välja pääseda oma armetust kodukülast,” räägib Jasmin, oma pikki lokkis juukseid kõrvade taha lükates. “Õigupoolest õppisin ma ainult vanemate rõõmuks kosmeetikuks. Kuid pärast õpingute lõppemist hakkasin ennast üles töötama alal, mis on märksa tulutoovam.” Praegu on Jasminil luksuskorter Frankfurdi rikaste linnaosas, hirmkallis auto ja arve Šveitsi pangas.

Jasmini esimene peatuspaik teel kõrgustesse oli Pariisis, ühe rikka ataðee kodus. Seal õppis ta prantsuse keelt. Ja mitte ainult keelt, vaid ka seda, kuidas head suuseksi tehakse. Ilmselt oli ta väga andekas, sest rikas tööandja tegi noorele sakslannale rikkalikke kingitusi. Jasmin: “Minu ehtelaekad ja riidekapid hakkasid tasapisi täituma.” Asjaolu, et ataðee oli juba soliidses eas, ei häirinud teda põrmugi. Kuigi papil oli ka veel kahekümnendates poeg, ei huvitanud Jasmini ei isa ega tema poeg, sest tal olid palju suuremad plaanid.

Peagi kolis ta ühe hispaania viinamarjakasvataja juurde, elas siis kokku ühe Londoni pankuriga ja pöördus pärast afääri ühe kreeka reederiga koju tagasi. Selleks ajaks oli ta kogunud hulga vajalikke oskusi ja kogemusi ning väikese varanduse. Ta oli õppinud selgeks neli võõrkeelt ja teinud lepingu ühe edukaima eskortagentuuriga ning seksinud pea kõigis Euroopa pealinnades.

Milline on tema edu saladus? “Ma annan igale mehele võimaluse tunda ennast kõige paremana, kõige suuremana,” räägib Jasmin. “Kliendiga avalikus kohas liikudes pean ennast üleval nagu madonna, kuid voodis olen fantaasiarikas ja himur mängukaaslane, kes on oma hinda väärt.”

Mida ta siis raha eest tegema peab? Callgirl rüüpab kokteili, enne kui vastab: “Mehed, kes minu eest maksavad, võivad põhimõtteliselt kõike saada. Nende erutuslävi on väga kõrge. Kõik nad otsivad mingisugust erilist kaifi.

Müüdava armastuse kuldreegel on selline: mida rikkam kunde, seda ebaharilikumad soovid! Üks jaapanlane kattis mu keha paksu kalamarjakihiga ja sõna otseses mõttes sõi ennast minu ihuni. Üks noor sheik keppis mind Rolls-Royce tagaistmel ja tema autojuht vaatas pealt. Üks austria krahv tahtis, et ma paneksin selga tema naise kasuka ja masturbeeriksin. Kui honorar mind rahuldab, olen meelsasti nõus kõike kaasa tegema.”