Eeva, sa oled 27 aastat vana ja vallaline. Kas veendunud vanatüdruk?

Eeva: Ei, ma ei ütleks nii. Lõppude lõpuks on mul kaks püsisuhet selja taga ja ka praegu elan ühe mehega kokku. Ma lihtsalt arvan, et abielluda tuleks siis, kui ollakse veendunud, et see on suhe kogu eluks. Kahjuks ei ole minu senised kaks suhet ajaproovile vastu pidanud.

Kuidas on lood praeguse partneriga. Kas tahaskid temaga abielluda?

Eeva: Ei. Tema poolt ei ole küll mingeid vastuväiteid, aga mina ei tahaks lihtsalt nii kaugele minna. Mul on tunne, et ma vajan veel mõningaid kogemusi.

Mis kogemusi?

Eeva: Seksuaalseid. Ma ei mõtle sealjuures mehi, pean silmas naisi. Ma tahan teada, kuidas oleks seksida teise naisega!

Kuidas sul küll selline mõte tuli?

Eeva: Ühel mu heal sõbrannal oli kord suhe naisega. Ta rääkis mulle sellest ja oli ise suures vaimustuses. Pärast seda ei saa ma sellest mõttest enam lahti.

Mida sa loodad seiklusest samasoolise partneriga?

Eeva: Ma olen kindel, et naised armastavad teisiti kui mehed, mitte ainult tehniliselt, ka emotsionaalselt. Nad ei ole seksis nii agressiivsed ja põhjendamatult nõudlikud, tahavad rohkem anda. Just seda tahaksin ma kogeda. Ma unistan armuööst, mil mind hellitatakse pealaest jalatallani. See ei pea olema minu senine partner.

Jääb mulje, et sa oled oma senistes seksuaalsetes kontaktides meestega pettunud?

Eeva: Ah, tõenäoliselt ei ole ka ma ise süüst puhas. Ma olen alati otsinud partnereid, kes on kas machod või pa_ad. Mõlemad suhted kulgesid ühe ja sama stsenaariumi järgi: mehed lasksid ennast teenindada ja ümmardada või lihtsalt võtsid mind. Ükskõik, kas ma tahtsin või ei. Ja mina, loll hani, tegin kõike kaasa, et mitte mängureegleid rikkuda. Ma oleksin pidanud rohkem iseendale mõtlema ja rääkima partneritele oma soovidest ja vajadustest.

Ja sa arvad, et naine on voodis teistsugune?

Eeva: Kindlasti. ma arvan, et naised on juba oma loomult õrnemad. Pealegi teavad nad mehest paremini, mida teine naine vajab ja kuidas teda erutada tuleb. Ma usun, et naisega armatsemine võib suurt rahuldust pakkuda.

Ei ole kuigi haruldane, et naised, kes on meestes pettunud, avastavad endas lesbilise kalduvuse. Kas see võib ka sinu puhul paika pidada?

Eeva: Ma ei ütleks, et minu kogemused meestega oleks mulle teab kui suure pettumuse valmistanud. Ei, ma olen lihtsalt uudishimulik, tahan teada, kuidas on teise naisega olla.

Kas sa mõtled kindlale naisele, kellega sa tahaksid lesbilist suhet kogeda?

Eeva: Kui päris aus olla, siis mul on üks kolleeg, kellest ma tean, et ta on biseksuaalne. Temaga kujutaksin ma sellist seiklust ette. Me oleme juba mõned korrad firma pidudel teineteisele lähenenud. Meie vahel oli säde, õhk sõna otseses mõttes krudises erootikast.

Kas sa oled oma meespartnerile nendest mõtetest rääkinud?

Eeva: Jumala eest, see veel puudus! Tal pole sellise asja jaoks üldse mõistmist, ta läheks armukadedusest endast välja. Oh ei, selle salasoovi jätan ma enda teada.

Kas kavatsed ühel heal päeval oma soovi teoks teha?

Eeva: Loomulikult, mis siin ikka enam venitada. Arvan, et see juhtub üsna varsti.

Kas võib juhtuda, et pärast seda “vahetad parteid”?

Eeva: Kindlasti mitte. Mõnikord ma tahan, et mind seksimisel jõuliselt võetaks, tahaksin midagi endas tunda. Kõike seda ei suuda naine mulle pakkuda.