Igaüks teab, kus asub mehe kõige tundlikum naudingupiirkond, mille paitamine ta meeled valla päästab. Kuid peale selle on mehel veel erogeenseid piirkondi, isegi rohkem, kui ta ise aimab.

1. Juustepiir ja peanahk
Te ju tunnete mõnusat värinat, mis läbib keha, kui juuksur teie pead ?ampoonitab? Just sealt, juustepiirilt, on ka mehed tundlikud. Masseerige seda piirkonda ringikujuliselt sõrmeotstega, kuid mitte liiga kõvasti. Jälgige mehe nägu - kas mees suleb silmad, kas ta vabaneb pingest?

2. Silmalaud
Kasutage juhust, et mehe silmad on suletud ja paitage ettevaatlike, õrnade suudlustega ta tundlikke silmalauge. Ärge üle pingutage, liiga tugevalt puudutades hakkab tal ebamugav.

3. Kõrvanibu ja sisemus
Üks kuumemaid piirkondi üldse: õhukese naha all lõpevad paljud närvid, mis ajule, inimese suurimale seksuaalorganile, ülikiiresti ja otseteed kõik edasi annavad. Võite keelega õrnalt kõrva sisemust puudutada, ettevaatlikult kõrvalesta näkitseda. Hingake mehel kõrva, sosistage midagi erutavat.

4. Huuled
Armumängud ilma suudlusteta, kui ometi suu nagu kõrvadki on otseühenduses hallide ajurakkudega? See oleks supp ilma soolata. Mängige oma võrgutusoskused täielikult välja. Mees reageerib ka kergele musile, kuid veelgi tugevamalt õrnadele hammustustele, ning lõpuks muudab üks kirglik keelega suudlus ta tõeliselt kuumaks.

5. Kuklast abaluudeni
Võtke ette mehe pinges kuklalihased, masseerige kaelalülisid kuklast allpool kuni abaluudevahelise piirkonnani. Mõnikord piisab ka huultega puudutamisest, et energiad jälle liikuma panna.

6. Kael küljelt kuni rangluulohuni
Mida tugevamini pulss lööb, seda suuremat erutust tunneme. Veri voolab läbi kaelaarteri ja just siin on koht naudingu tõstmiseks- kasutage seda infokanalina, saatke edasi seksisignaale. Tõmmake oma huultega või keskmise ja nimetissõrmega joon kaela küljelt kuni rangluuni.

7. Rinnanibu ja selle ümbrus
Meestel täiesti alahinnatud piirkond. Enamik mehi reageerib siin õrnadele puudutustele täpselt samuti nagu naised. Värin läbib mehe keha, kui te ta rinnanibusid silitate ja suudlete.

8. Õlavarre sisekülg
Sellele peaksite erilist tähelepanu pöörama! Silitage sõrmeotstega mehe õlavarre sisekülge. Hiinlaste õpetuse kohaselt voolab siit läbi üks seksmeridiaan, mis jätkub kuni keskmise sõrme otsani.

9. Käsi ja käelaba
Käed pole armumängus üksnes silitamiseks ja masseerimiseks. Käed on tõelised armastuse lülitid. Tähtsaim punkt, osa seksmeridiaanist, asub umbes käelaba keskel, joonel, mis viib keskmise sõrme otsani. Asetage pöial sellele punktile ning nimetissõrm käeseljale, mõjutage punkti kuni kaks minutit, vaheldumisi vajutades ja lahti lastes. Edasi - koht käe randmevoldil, mis asub väikese sõrmeni viival joonel. Näpistage seda pöidla ja nimetissõrme otstega nagu pintsetiga. See teeb väsinud mehe reipaks!

10. Kõht ja nimmepiirkond
Kuum paik, sest kolm pöidlalaiust nabast allpool asub aluenergia keskus. Õhutage mehe ihasid! Masseerige kergelt käega, siis liikuge nimmepiirkonda. Hoiduge kõditamast.

11. Peenis ja munandid
Tõepoolest kõige kuumem koht. Hellitage mehe mehelikkust. Lubatud on kõik, mis mõlemale meeldib. Käed, huuled, keel - taevas avaneb teie ees!

12. Niudelülid ja õndraluu
Siin, lülisambas, kust kõik närvikiud läbi jooksevad, asub vitaalsuse keskus. Teie käed võivad tõelisi imesid korda saata ja energiatõkkeid lõhkuda. Liigutage käsi mõlemal pool lülisammast ringikujuliselt alt üles. Laske korraks kätel neerude kohal puhata, see mõjub lõdvestavalt. Siis mängige sõrmedega tuharate vahel, päris aeglaselt. Minge õndraluuni välja.

13. Tuharad
Mees teab, et naine meeste seda kehaosa tähele paneb. Ainuüksi sellest piisab mehe fantaasia vallapäästmiseks. Silitage ja masseerige mehe tuharaid! Mees tunneb tugevat erutust, kui puudutate tuharatevahelist joont reie siseküljel munandite läheduses.

14. Reie sisekülg
Nahk on siin peen ja ülitundlik, väga lähedal on mehe põhiline naudingukeskus. Kui silitate sõrmedega, huultega või juustega, suureneb teie armsama kirg.

15. Jalalabad
Vanad hiinlased, jalalaba refleksmassaazhi avastajad, uskusid, et jalalabades peegeldub kogu organism. Ka suguorganid. Tundlikumad osad on varbad ja päkad. Vajutage ja masseerige neid kohti enne, kui pühendute kanna viimasele kolmandikule, mis on seotud mehe kuumima keskusega.