No ikka mehega, kellega siis veel? Küsimus on ainult selles, millise mehega? See sõltub juba konkreetsetest asjaoludest ja võimalustest. Viimase paari aastaga on meie reisimisvõimalused tunduvalt avardunud ja kes juba kauge reisi ette võtab, ei piirdu ainult vaatamisväärsustega, ta tahab ka kohalikku meest proovida. Kui head või halvad või kui erinevad on mehed võõrsil? Kuidas on nad voodis ja milleks nad seal üldse kõlbavad. Igaüks, kes tahab neile küsimustele vastust saada, peaks meie loost väikese ülevaate saama.

Brasiillane: kordumatu elamus

Ükski brasiilia mees ei armasta seksida ühe ja sama turistiga mitu korda. Asi on selles, et lõuna-ameeriklane tahab improviseerida, voodis annab ta endast parima.

Sakslane: palju parem kui tema maine

Et saksa mehed on igavad, on üldtuntud tõsiasi. Kui sakslannad saksa meeste viisakatest voodimaneeridest erilises vaimustuses ei ole, siis välismaalaste suhtumine on märksa positiivsem. Rohkem kui ühegi teise rahvuse esindaja, armastab sakslane suuseksi ja keegi ei tee seda temast paremini. Saksa mehe puuduseks on aga lühike eelmäng ja galantne viisakus kõige kohatumatel momentidel.

Portugallane: alati löögivalmis

Portugallane on vastupidav armastaja, kelle elufilosoofias puudub selline sõna nagu truudus. Kui aga naine peaks omalt poolt mingeid nõudmisi esitama, keerab portugallane kannapealt ringi ja — hüvasti!

Ameeriklane: läänes muutuseta

Piiramatute võimaluste maa ei paku Euroopa naisele küll midagi uut. John ja Bill pole võimelised oma partnerit millegagi üllatama. Neile on tähtsam seksimisel nautida närimiskummi. Tõsi, kuna suurem osa jänkidest on juutluse mõjutusel ümberlõigatud, peavad nad seksimisel ehk kauem vastu, kuid ka see asjaolu ei muuda neid kütkestavamaks. Romantika on ameeriklasele tundmatu maailm. Naisõiguslaste rõõmuks olgu aga öeldud, et jänki aktsepteerib voodis naist kui võrdõiguslikku partnerit.

Itaallane: lõunamaa kass nr. 1

Itaallaste seksikus on lausa legendaarne, tegelikkusega pole sellel aga midagi ühist. Itaallane võib kiirkõnes puistada ilusaid sõnu ja meelitusi, kui aga asi tegudeni jõuab, ootab teid ees erootiline keskpärasus.

Kreeklane: lõunamaa kass nr. 2

Kahjuks lõpeb vahekord kreeklasega enne, kui see üldse alata jõuab. Kreeklane tegutseb niisama kiiresti kui itaallane või kass. Ei mingit vahet. Pealegi on kummalisel kombel kreeklastel alailma probleeme potentsiga. Nojah, kes piirdub käesilitajaga, saab endale kreeklase näol vaoshoitud armukese.

Jaapanlane: eeskujulik tööloom

Jaapanlane nühib hommikust õhtuni oma firma hüvangu nimel ja tal pole seksi jaoks lihtsalt aega. Kellel õnnestub siiski jaapanlane voodisse meelitada, see teadku, et Tõusva päikese maa poeg ei suuda end kuigi kergesti teisele lainele lülitada. Ta armastab viisakalt, kuid liiga palavikuliselt.

Rootslane: vastupidav kaaslane

Rootslane peab kaua vastu. See on ka arusaadav, sest tal puudub lõunamaine temperament. Seega toimub rootsi kardinate taga, ma mõtlen magamistoa kardinaid, tõeline seksimaraton. Üldse suudavad põhjamaa mehed ennast märksa rohkem valitseda kui lõunamaalased.

Keenialane: must kuld

Keenialane on esteet armastajate hulgas. Ta armastab naisi ja suudab igaühes avastada varjatud iluduse, mis teeb temast täiusliku Romeo. Ette heita võib talle ehk seda, et pükstes on tal «harju keskmine».

Inglane: kena ja usaldatav

Kes peab lugu inglaslikust mentaliteedist, see sobib ka inglasega voodisse. Inglane ei armasta seksist rääkida, ta tegutseb, ja sugugi mitte halvasti. Oma «inglissarvega« viib ta pea iga naise orgasmini.

Prantslane: pettumus

Vaene Prantsusmaa! Vähemalt selles osas, mis puudutab prantsuse mehi. Gallia kukk on oma suled maha lasknud. Sarm, huumorimeel ja esprii on väljasurnud voorused. Tänapäeva prantslane ei võta flirtimisel enam isegi sigaretti suust. Ka seksis on ta väga viletsaks jäänud (keskmiselt 1,2 korda nädalas). Voodis armatseb ta kuidagi kiretult, nagu teeks tükitööd.

Hollandlane: ikka mitu korda

Kui võrrelda hollandlasi teistest rahvustest meestega, siis paistab tal seksiga olevat kõige vähem probleeme. Olles saanud liberaalse kasvatuse, on seks talle meeldiv kompleksivaba ajaviide. Ja veel üks pluss: hollandlane on suuteline sageli seksima.