See on see mehetüüp, kes küünte ja hammastega ripub mehelikkuse klisee küljes, mille võib lühidalt järgmiselt kokku võtta: milleks tülika eelmänguga jamada? Maha ja taha! Äärmisel juhul põgus musi (kui sedagi), natuke tissi silitada, natuke üle häbeme kobada ja las käia, nii et madrats krudiseb! Kõige rohkem viie minuti pärast on «mees» omadega ühel pool, siis vajub ta patjadele. Ta on iseendaga ja oma toimetamistega ülimalt rahul. Oma kangelasteo krooniks esitab ta veel küsimuse: «Kas see polnud sinu jaoks ilus?» Vahva sell, eks ole?

Norskaja
Mõjub nagu validool — ainult et kiiremini

Õigupoolest on ta üsna tore poiss, vähemalt pole ta halb, salakaval ega õel. Hea seegi! Ta on truu ja naine võib tema peale alati sajaprotsendiliselt kindel olla. Ka voodis, sest enne tõuseb päike pudrupajast, kui selline mees millegagi üllatab. Misjonäriasendit valdab ta perfektselt — ei vähem ega rohkem! Asja juurde asudes kustutatakse tuli loomulikult ära. Enne seda aga tõmmatakse filigraanse hoolega kondoom peale, et seda siis pärast vahekorda tualetti toimetada. Nagu õpiku järgi! Rahuldatud mehepoeg jääb norsates magama. Tema uni on sügav, sest ta ei vaeva oma pead kunagi filosoofiliste probleemidega, ta ei otsi mõtetes vastust küsimusele elu mõtte kohta ega huvita see teda ka ärkvel olles. Tema lihtsalt elab, lihtsalt astub vahekorda. Kui igav!

Neurootik
Räägib ainult iseendast ja oma lapsepõlvest

Sellelt mehelt on oodata veel vähem kui norskajalt, nimelt mitte midagi! Spontaansus on sellisele mehele tundmatu ja nii võtab ta lausa kohustusena eelmängu asemel jutustada kuivalt ja igavalt oma lapsepõlvest. Igas teises lauses korduvad sõnad «minu ema», kes teda õrnusega kolmanda eluaastani tissitas. Tissist polegi ta tegelikult kunagi päris võõrdunud. Selline mees ei vaja seksi, vaid kasuema, kes teda kussutaks ja vastu rinda suruks.

Lambasaba tarretises
Käib ringi nagu poolunes

Sellel tüübil on palju häid omadusi, kuid samal ajal tunneb ta kogu aeg hirmu, et teeb midagi valesti. See hirm aga ahistab teda sellisel määral, et naine peab kogu initsiatiivi enda kätte võtma, et teda üldse voodisse saada. Seal algavad aga küsimused: «Kas nii on hea?», «Kas ma tegin sulle haiget?», «Mis sulle kõige rohkem meeldib?» jne. Oh häda, sageli pole ta suuteline lõpetama või teeskleb orgasmi. Pärast aga hiilib vaikselt tualetti, kus ta oma ebaõnnestumist valjusti nuuksudes ja pisaraid valades välja elab. Oi õudust!

Hädavares
Küsib pärast: «Kas sul on ühte bussipiletit?»

Restoranis peab ta kohe pissile minema, kui kelner arvega lauale läheneb. Naistele välja teha ta eriti ei armasta, lõbustuste peale raha ei raiska. Küllap pole talle endalegi selge, millest ta üldse siin ilmas rõõmu tunneb. Ka voodis on ta leige. Naisega läheb ta rohkem voodisse mitte põletava kire sunnil, vaid et nii on juba kord kombeks. Kinofilmidest meeldejäänud sõnavaraga püüab ta naist üles kütta. Tema vahekorrast kujuneb pigem armetu koomiks. Kui ta pärast kohustusliku programmi täitmist oma asju kokku otsib, avastab ta, et tal ei ole enam ühtegi bussipiletit, taksorahast rääkimata. Õnnelik naine, kes sellist meest enam teist korda oma elus ei kohta!