Teil on teineteisega hea olla ning abielu üle kurta ei saa. Ja ometi pole kõik nii pilvitu, kui tahaks. Kas te ka teate, mis on teie harmoonilise dueti saladus? Alljärgnev test võimaldab igal naisel välja selgitada, miks just tema liidul on šansid pikkadeks aastateks kokku jääda.

1. Teie armsamal on palju väärtusi. Kuid teile meeldib temas kõige enam…

A. tema uskumatu otsekohesus: temaga on kõik ääretult selge - ei pea kartma pettust ega ebameeldivaid arusaamatusi; C. tema vastupandamatu seksuaalsus - te sulate juba ainuüksi tema pilgu all; D. tema lõputu hoolitsus - ta teeb kõik, et teie meele järele olla; B. tema ettevõtlikkus - tänu temale saavad teoks kõik teie ühised ettevõtmised.

2. Te ei suudaks armuda mehesse, kes…

B. ei jaga teie ideaale; D. unustab teha teile komplimente ning tuua kingitusi; C. on rohkem haaratud tööst, kui pereelust; A. pole rahul, kui lähete sõbrataridega õhtul välja.

3. Te ei suutnud vastu panna ahvatlusele ning ostsite fantastiliselt ilusad kingad. Milline on tema reaktsioon?

C. Ta märkab neid otsekohe ja talle meeldivad need väga: A. Ta märkab neid vaid siis, kui tantsite ta nina all kankaani! B. Tunneb huvi, palju need maksid. D. Talle meeldib kõik, kui vaid teie rahul olete.

4. Kui hea haldjas laenaks teile oma võlukepi, siis sooviksite, et…

A. ta ei lakkaks teid iial üllatamast; D. ta kaitseks alati teie perekonda puuduse eest; B. ta küsiks iga kord teilt nõu, kui peab vastu võtma tähtsa otsuse; C. ka kahekümne aasta pärast ihaldaks ta teid sama kirglikult kui esimesel päeval.

5. Kuidas ta reageerib, kui saab teada, et olete veidi… fakte moonutanud?

B. Teil pole aimugi, sest räägite temaga alati ja kõigest täiesti avameelselt; A. Ta avastab pettuse silmapilkselt. Loomulikult, sest te ei oska üldse valetada! D. Ta pole mingi tobu, teda lihtsalt liigutavad teie väikesed naiselikud kavalused; C. Ta usub kõike, mis talle räägite ning ei esita liigseid küsimusi.

6. Kumb teist kahest on armukadedam?

D. Teie. Iga kord, kui ta vaatab teist naist, tunnete end hädaohus olevat; B. Tema. Teeskleb ükskõikset, kuid sisemuses keeb kõik. A. Mitte kumbki. Peate armukadedust omanikuhinge paheliseks osaks. C. Olete ühtviisi armukadedad. Siit ka teie emotsioonidega täidetud õhtud.

7. Mida te teete, kui märkate ta murelikku ilmet?

B. Püüate teha nii, et ta usaldaks teile oma mured. Olla abikaasa, tähendab jagada nii rõõmusid kui muresid. A. Püüate ta meelt lahutada, et ta unustaks oma läbielamised. C. Valmistate talle vanni ning teete pinge maandamiseks meeldiva seljamassaaži. D. Muutute sama murelikuks kui temagi.

8. Õhtusöögi ajal tekkis riid ning te läksite väga vihaselt magama.

D. Järgmist hommikut tervitate naeratusega, sest olete kõik unustanud. B. Te ei kannata arusaamatusi. Hetkegi kaotamata alustate läbirääkimisi, et ära leppida. A. Esimesena peab vabandust paluma see, kellel polnud õigus. C. Te lausa jumaldate "pikali" asendis leppimist.

9. Vihasena võite te…

A. sundida teda mõneks ajaks toast väljuma, et siis ise oma hingeseisundit taastada; C. ütelda talle midagi väga solvavat, mida pärast kahetsete; B. …te ei lähe kunagi endast välja, sest ei kannata suhetes agressiivsust; D. puhkeda pisaraisse.

10. Mis on kestva suhte alus?

C. Füüsiline harmoonia. Ilma teineteisest naudingut tundmata kattub armastus igavusega. D. Kaitstuse tunne. Kindel teadmine, et võite kellegagi alati arvestada, on parim tugi eluteel. B. Hinge ja huvide ühisus.Kahekesi võib mägesidki paigast nihutada! A. Kannatlikkus. Kumbki ei püüa milleski teist muuta.

11. Milline peab ta isana olema?

A. Väga avatud. Võtab kõik tähtsad otsused laste suhtes koos teiega vastu. B. Vastutav ning küllalt võimukas. Isa osa seisneb selles, et näidata lastele tõeliselt täiskasvanud käitumise eeskuju. D. Aktiivne osavõtja kasvatusprotsessis. Muide, tõelisele tänapäeva isale meeldib last sööta ja ta mähkmeid vahetada. C. Lõbus. Peamine, et ta ei võtaks iseennast liiga tõsiselt.

12. Teie vanemad võtavad oma lapselapsed (teie lapsed) nädalavahetuseks enda juurde - nüüd olete vabad kui tuul!

D. Lähete kahekesi kaunisse loodusesse, miks mitte isegi Veneetsia laguunidesse. A. Korraldate peoõhtu sõpradega, keda pole nii ammu näinud - ikka pole aega olnud. C. Pole midagi võluvamat, kui mõnuleda voodis sooja teki all; B. Kasutate kauaoodatud vabadust, et takistusteta ja kiiresti remonti teha.

13. Millise pildi tekitab teie kujutluses sõna "õnn"?

A. Kaks armunut üksteist silmitsemas; C. Öine suplus kuuvalgel; D. Soe ja õdus kodu, kus kostab laste naer: B. Abielusõrmus ja kuldpulmad.

14. Teie olete pigem lõoke, temale meeldib aga kauem magada…

B. panete muusika mängima, et ta poole päevani ei magaks; A. kasutate vabad hommikutunnid selleks, et poodides käia; D. valmistate jalustrabava hommikusöögi, et koos süüa; C. olete tõeline asjatundja hommikuste õrnutsemiste alal…

15. Edu abielus, see on…

D. lihtsalt teineteist väga armastada; A. pingutada, sest see pole kerge, isegi siis mitte, kui teineteist väga armastatakse; B. igapäevane töö, nii nagu kõik muu siin elus; C. peaaegu üliinimlikud pingutused, eriti kui arvestada, kui kiiresti kõik elus muutub.

16. Teie isiklik retsept tülpimusest ülesaamiseks:

B. Helistate kallimale, et jagada oma muresid. D. Valmistate õhtuks tordi. A. Kingite endale mõnusa fitnessi seansi või lähete juuksurisse. C. Vaatate mõnda lemmikseriaali, näiteks "Seks ja linn".

17. Teie vanemad kritiseerivad vahel teie teist poolt.

C. Te asute teda otsekohe kaitsma. D. Teile ei meeldi end lõhki kiskuda oma mehe ja perekonna vahel. B. Soovitate tal veidi pingutada ja kompromissile minna. A. Te ei sekku - tema isiklik võlu teeb varem või hiljem oma töö.

18. Parim sõbratar tunnistab, et tal on armuke.

B. Küsite, miks ta ei rääkinud oma mehele sellest, millega ta rahul pole, enne kui armukese soetas. A. Arvate, et igaüks suhtub oma abielusse nii, nagu ta paremaks peab ning et äkilise tunnetepuhangu eest pole keegi kaitsud… C. Annate talle nõu ettevaatlikult käituda - oleks liiga rumal mingi "juhusliku episoodi" pärast oma perekondlikku harmooniat ohtu seada. D. Teie ei suudaks iialgi oma meest petta!

19. Soovite, et elu koos temaga sarnaneks…

C. piduliku ilutulestikuga; A. hingematva langevarjuhüppega; D. suus sulava magustoiduga; B. reisiga.

20. Selgub, et teil on probleemile erinevad vaated.

D. Te eelistate poleemikale kohandumist tema arvamusega; A. Ütlete lihtsalt "ei". C. Püüate tema vaatenurka muuta. B. Muudate jututeemat.

Ja nüüd tulemused:

Enamus A-d: Erinevuste liit

Täieliku ühtekuuluvuse ja teineteisesse sulandumise vastand…

Teie jaoks tähendab armastus vabat hingamist, mitte hapnikupuudust.

Mõistate suurepäraselt, et naised ja mehed on olendid, kes on Maale jõudnud erinevatelt planeetidelt. Just seetõttu ei aja te taga müüte kõikeneelavast kirest ning ainsast ja kordumatust armastusest. Kõik on täiesti vastupidi.

Teie mõlema jaoks on väga tähtis säilitada mõningast sõltumatust - ilma vajaliku minimaalse vabaduseta te lihtsalt lämbuksite.

Elada koos - seda küll, kuid omades seejuures isiklikku õhuruumi, oma isiklikku territooriumi. Esimestest kohtumistest alates on teil mõlemal õnnestunud säilitada puutumatuna teatav vaikne nurgake oma "minast", et ikka ja jälle teineteist üllatada.

Hindate väga oma partneri väärtusi, ometi ei sega see märkamast ka teie vastastikuseid möödalaskmisi.

Te ei loo illusioone, kuid räägite puhtast südamest, väljendate salgamata kõike, mida tunnete.

Vahel ei suju suhted eriti libedalt, sest vastusena ei kuule alati just seda, mida tahaks, noh ja mis siis!

Teie jaoks on peamine võtta teist sellisena, nagu too on - ilma piiranguteta, ilma grimmita… Seetõttu muutuvad ka teie läheduse momendid külluslikeks ja intensiivseteks, sest olete need ise valinud ning neid ihaldanud.

Jätkake samas vaimus - olete õigel teel.

Enamus B-d: partnerite liit

Te suhtute abielusse kui tugevasse assotsiatsiooni, meeskonda, suure tulevikuga väikefirmasse, kus on kaks juhatajat, kes kirglikult soovivad selle õitsengut.

Teil kahel tuleb kõik hästi välja, ja mida te ka ei teeks, on kõik ülimalt kindel. Teil on palju ühiseid huvisid. Teie ühised projektid haaravad teid ühtemoodi kaasa, ning te tunnetate oma ühtsust nii "rõõmus kui mures".

Te tahate ehitada perekonda, areneda, täiustuda, kokkuvõttes - saavutada elus täielikku edu. Ja kõike seda - vastastikku teineteist toetades.

Te teate väga täpselt, mida võib teineteiselt oodata ning mõistate suurepäraselt, et kahekesi saab edasi liikuda kiiremini ja kaugemale. Kui üks hetkeks väsib, haarab teine sedamaid teatepulga. Armastus on teie jaoks vastastikuselt kasulik vahetus ning te tunnete iseennast väga hästi.

Te tunnetate intuitiivselt, mis teie partnerit häirida võib. Vaid üks pilk ja juba olete valmis ära kuulama, innustama ja aitama.

Loomulikult tuleb vahel ka teie romaanis (nii nagu kõikidel inimestel) ette langusi, kahtlushetki, kindlusetust ja ärritust, kuid te olete panustanud nii palju oma sidemetesse, mis teid ühendavad, teie ühtsustunne on nii suur ning te olete täis otsustavust saavutada koos edu, et ületate kõik takistused.

Ja ikkagi, kandke hoolt selle eest, et te ei kaotaks teel … iseennast.

Hoidke veidikenegi oma kallihinnalist aega iseenda jaoks.

Enamus C-d: armastajapaar

Teie kirglik crescendo - kuum, veel kuumem, päris tuline! Te reageerite iga oma keharakuga teineteisele.

Te suhtlete tunnete keeles: pilgud, puudutused, žestid, lõhn… Mis teiega ka ei juhtuks, mille poolest te ka ei erineks, lõppude lõpuks leiate lepituse võõraste eest kaitstud territooriumil.

Teie kirg on segatud ihade alkeemiaga. Magnetiline jõud, mis teid teineteise poole tõmbab, on kõikidele näha ning teid kadestatakse. Selline ühtsus kõiges on äärmiselt harv juhus. Osake seda hoida.

Elate väga levinud illusioonide vangis, kus tundub, et inimesed, kes üksteist nii kirglikult armastavad, saavad teineteisest sõnadetagi aru. Kuid siiski võivad väljaütlemata mõtted ja ettepanekud ning ebaselged jutud varjutada isegi kõige selgemaid suhteid.

Tõelise ühtsuse saladus seisneb dialoogis, suhtlemises. Kirjeldage oma tundmusi kuuldavalt, väljendage emotsioone sõnadega, kuulake ära patrner.

Võtke endale regulaarselt aega, et teha ühise elu "vahekokkuvõtteid" - ärge kartke ütelda, mida te sealt ootate, leidke vahendid, et realiseerida projekte, mis teid võluvad - mõelge oma tulevikule.

Enamus D-d: Varjupaik

Teie deviis - "Sina ja mina maailma vastu".

Teie paar on kaitsev kookon, kindel varjupaik, kus te võite puhata ning jõudusid taastada, kaugel metsikust ja julmast maailmast.

Te püüdlete pereelu ideaalide poole, kus lapsed oleksid alati õnnelikud, kus mitte kunagi poleks pisaraid ega pettumusi, teid ennast aga ümbritseks hellus, rõõm ja harmoonia.

Et lähendada reaalsust oma soovidele, retušeerite "dekoratsioone", püüate näha partnerit mitte sellisena, nagu ta seda tõesti on, vaid sellisena, millisena te tahaksite teda näha… Omalt poolt püüate täita kõik partneri tahtmised, et ta teis pettuma ei peaks.

Jah, armastus ehitatakse üles partneri idealiseeritud kujule. Teie armastuse loo alguses ei kohtu mees naisega, vaid kaunis prints jumalannaga.

Oh, ärge uskuge muinasjutte, eriti võlumuinasjutte… Momendil meenutab teie liit väikest kapslit, kuhu te mõlemad sulgunud olete.

Te istute seal sees ning ei saa kuidagi teineteisest küllalt, kuid ärge unustage ka seda, mis toimub väljas, reaalses maailmas…