Raivo (26) oli vaevu koju jõudnud, juba seisis Helen (23) tema ees, surus ennast tihedalt vastu meest ja naeratas võrgutavalt. "Tere kallis," sosistas ta mehele kõrva, siis laskus ta aeglaselt põlvili, avas Raivo püksiluku, pistis käe püksi ja hakkas mehe riista masseerima. Naise õrnade sõrmede vahel läks riist kiiresti kõvaks. Raivo lähendas oma toreduse (19 cm) naise huultele, mis olid pehmed ja niisked. Raivo hakkas suurest mõnust oigama. Kui ta tundis, et ei suuda enam vastu pidada, tõmbas ta oma vända hellalt Heleni suust välja ja juhtis naise magamistuppa.

"Ainuüksi sellele mõeldes läheb mul kõvaks."

Magamistoas võttis Raivo ennast kiiresti alasti. Helen aga põlvitas juba voodis, upitades oma tagumikku kutsuvalt Raivo poole. Milline vaade! Raivo erutus suurenes lausa plahvatuslikult. Ta põlvitas naise taha, lükkas oma riista niiskesse armugrotti ja jõudis rütmiliste liigutustega võimsa orgasmini.

Kas selline on Raivo tavaline kojutulek pärast tööd? "Kahjuks mitte," räägib programeerija Tallinnast. "See on minu salajane seksiunistus. Mul läheb kõvaks ainuüksi mõttest, et minu väike hiireke võiks mind pärast tööd niimoodi tervitada. Selle asemel võtab ta mind igal õhtul vastu kaetud lauaga. Muidugi on see armas, aga mitte erutav!" ohkab Raivo südamepõhjast.

Uuringud on näidanud, et meeste seksisoovid on väga sarnased. Üle 75% meestest sooviks naiselt rohkem spontaansust ja aktüvsust. See tähendab ka seksi ebaharilikes kohtades ja ebatavalistel kellaaegadel.

"Me istusime kontserdil. Äkki võttis Elsa mu käe ja viis selle vargsi oma seeliku alla. Tal ei olnud püksikuid jalas! See erutas mind hullupööra," jutustab 27-aastane Paul, mehaanik Tarlust. "Midagi niisugust ei olnud Elsa varem kunagi teinud. Loomulikult ei suutnud ma enam hetkegi rahulikult toolil istuda. Õige pea lahkusime kontserdisaalist ja otsimine rahulikumat paika, kus ennast segamatult välja elada. Lõpuks leidsime mingi abiruumi, kus tegime ülimalt erutava kähkuka. Fantastiline elamus! Pärast seda on Elsa mind sageli ülllatanud ootamatute ettepanekutega. Ta on täitnud minu kõige suurema seksisoovi. Ma vajan vaheldust, põnevust ja spontaansust!"

"Ma teen oma kavalerile meeleldi suuseksi"

Paljud mehed tahavad palju sagedamini seksida kui nende partnerid. Ka see on üldtuntud tõsiasi. Vähemalt 50% noortest meestest tahaks seksida vähemalt üle päeva, ja kindlasti mitte kvaliteedi arvelt. Meeste seksisoovide edetabelis on suuseks. Vähemalt 70% meestest unistab sellest, et naine teda suuga orgasmini viib. Paljud mehed vaikivad selle soovi maha, sest arvavad, et suguti suhuvõtmine naistele ei meeldi. Kuid ka see oletus on paljudel juhtudel vale. Anna (28) võib seda väidet kinnitada. "Ma teen oma kavalerile meeledi suuseksi. Vahel määrin selle nutella või meega kokku - isuäratavamat maiuspala oleks raske ette kujutada. Tõsi, mulle ei meeldi spermat alla neelata, kuid Henry ei tee sellest numbrit. Kui ma teda suuskesiga üles kütan, on ta minu vastu eriti hell ja seksimisel väga kirglik. "Kui kedagi vaevavad täitumatud seksisoovid, süs on ta selles ise süüdi," on müüja Anna veendunud. "Kui partnerit armastatakse ja ta on seksuaalselt veetlev, pole põhjust oma soovidest mitte rääkida..."