Mis teeb naise heaks piitsutajaks?

Olen nii valitsev kui allaheitlik, nii et tean, mida inimesed tahavad - saan samu haavu ja muljumisi, mis mu kliendid. Hiljuti oli mul mees, kes peksis mind malaka ja ratsapiitsaga: reitel on praegugi sinised laigud, pigem võinuksid need istmikul olla.

Mis inimesed teie juurde tulevad?

Enamasti õppinud spetsialistid: arvutioperaatorid, arstid, advokaadid, on olnud ka poliitikuid ja TV-tegelasi, ja nad pole kaugeltki ainult keskealised. On vaevalt kahekümneseid ja mõned 70-ndates. Mu vanim klient on 76-aastane.

Kas temaga peate natuke pehmemalt ümber käima?

Olen väga hoolikas. Tean juhtumit, kus klient sai südameataki, kui käed külgedele kinni seoti. Üks tähtsamaid võtteid on sel puhul inimene kiiresti köidikutest vabastada.

Kuidas te dominaks saite?

Olin lilleseadja ja tubli katoliiklik tüdruk, aga omaenese naudingu ori, kuni mõistsin, et sellest võib elatusallika teha.

Kirjeldage oma tööriistu.

Kõige tavalisemad on ratsapiitsad, vitsad, suutropid, koera kaelarihmad, genitaalide klambrid. siis veel krutsifiksid, metallist peavõrud ja ultraviolettkepp - kõrgepingega riist munandite ja anuse töötlemiseks. Hea on metallpiidega juuksehari - see teeb tõsiselt häda, kui sellega lüüa.

Mida klientidega teete?

Kõike, mida aga soovitakse. Paneme inimestele sadulad selga ja ratsutame ringi, tõmbame nad piinapingile, riputame lakke, lukustame kirstu või laibakotti. Mul on isegi sünnitustool, mille haiglast tõin - selleks, et klient selili panna ja jalad laiali saada, nii et genitaalid perfektselt esile tuleks.

Kes on teie kõige imelikum klient?

Ühel mehel on kümme tigu purgis, ja ühel neist, Sammyl, on pael ümber. Mees heidab piinapingile ja mina pean ta genitaalid tigudega katma. Sammy läheb viimasena- ainult nii saab ta orgasmi.

Missugune on teie riietus?

Olen kas halastajaõde, nunn, politseinik või gestaapo hatt, ja võin dildoga mõnitada.

Kust te oma varustuse hangite?

Mu mees teeb ise suuremad asjad, nagu karistustroon ja piinapink. Trepi all on kapp, mida saab puuriks muuta. Seda võib tarvitada ka pihikabiinina, milles on auk peenise jaoks. Mõnedele klientidele meeldib lasta end alasti kiskuda ja sinna sulgeda. siis on veel piinade tualett...

Piinade tualett?!

See on kast, mille peal on tualetiiste ja küljel auk pea jaoks. Klient pistab pea kasti ja mina lasen talle ülalt otse suhu kuldse dushi (või pruuni, kui soovitakse)- see on kvaliteetne produkt, made in England, muide.

Kas on midagi, millega te ei tegele?

Loomade ja lastega, lämmatamisega.

Kas on keegi, keda tunnete, sattunud teie juurde, teadmata, kellega on tegemist?

Paar aastat tagasi tuli kohale üks mu isa sõber. Vaatasime teineteisele otsa, siis marssis ta välja. Ja kord sattus üks mu laste põhikooli õpetaja - see oli jäle.

Kas vihkate mehi?

Ei, armastan neid. See, millega tegelen, on kommunaalteenus - hoian pahelisuse tänavast eemal.