Masturbeerimine ehk pihkulöömine on harrastus, mis pakub ühtviisi mõnusat ajaviidet nii homo-, bi- kui heteromeestele, miks muidu tegeleb või vähemalt on tegelenud sellega valdav enamus mehi. Küllap igaüks neist on pihkutagumise mõnu avastanud omamoodi, aga nagu paljudes asjades, kuluvad siingi uutesse kõrgustesse jõudmiseks marjaks ära teistegi meeste avastatud nipid. Kogusime siia kokku mõnikümmend neist.

RUSIKAS: Kõige levinum võte - aseta neli sõrme türavarre alla ja pöial selle peale, suru sõrmed türa ümber kokku ja liiguta kätt üles-alla. Sellega saavutad käe ja türa maksimaalse kokkupuute, aga mida suurem kokkupuude, seda suurem mõnu.

VIIE SÕRMEGA: Selle võtte puhul hoia käerannet türa suhtes nurga all. Aseta neli sõrme türavarre peale, pöial jäta türa alla. nii on sul kerge kontrollida käe kokkupuudet türaga ja pealegi saad sõrmi libistada kogu riista pikkuses, isegi siis,kui su türa pole väga pikk.

KOLME SÕRMEGA: See võte sobib rohkem alaealistele või neile, kellel on väike riist. Hoia türa kolme sõrme vahel lihtsalt nii, nagu kirjutades hoiad pliiatsit või sulepead. See võte võimaldab sul liigutusi maksimaalselt kontrollida ja saavutada käe liikumisel türa juurest selle peani maksimaalse pikkuse. Käe ja türa kokkupuude aga on siin kehvem kui teiste asendite puhul.

TAGURPIDI RUSIKAS: See võte on justkui "rusika" vastupidine versioon - veidi ebaharilik küll, aga tekitab vägagi mõnusa tunde. Kui oled paremakäeline, haara parema käega türa ümbert kinni mitte paremalt, vaid vasakult poolt. Selleks pööra rannet nii, et pöial osutaks allapoole, ja aseta neli sõrme türa peale, painutades seda kergelt paremale poole. Kui oled vasakukäeline, tee sedasama vasaku käega paremalt poolt. Alguses on see võte küll pisut ebamugav, aga kui tahad paar minutit proovida midagi muud tavalise "rusika" asemel, pole see üldse halb variant.

ANUS: Heida voodisse küljeli, suru sõrmed ümber türa kokku ja pööra end kõhuli, nii et käsi toetub sinu all voodile. nnüüd suru türa jõuga peopesasse, siis tõsta tagumik üles. Jätka liigutusi samas rütmis: ette-alla, tagasi-üles. Nii saad ideaalselt jäljendada anaalseksi teise mehega. Pane tähele: kui liigutad puusi, aga mitte kätt, on tunne hoopis teistsugune. Veel saad liigutuste rütmis teise käega mõnusalt oma mune silitada.

PÕHJATU ANUS: Suru parema käe sõrmed rusikasse, kuid ära kiirusta türast kinni haarama, vaid aseta rusikas hoopis türapea ette. Nnüüd suru munn läbi rusika ja kui selle ots hakkab teiselt poolt välja paistma, pikenda "armutunnelit" vasaku käe rusikasse surutud sõrmede abil. Sel kombel sisened anusesse justkui lõputult.

MADAL ANUS: Aseta sõrmed türavarrele nii, et pöial jääb selle peale, keskmine ja nimeta sõrm alla, nimetissõrm ja väike sõrm aga külgedele ning türapea sihib peopesasse. Sellise haarde puhul lööb munniots mõnusalt peopesa pihta iga kord, kui "anusesse" tungid. Teise käega aga vöid mõnu suurendamiseks oma munadega mängida.

LÜPSMINE: Määri parema käe pöial ja nimetissõrm hästi kreemiga kokku ja aseta nad rõngana ümber türajuure. Liiguta seda rõngast mööda türavart ülespoole ning niipea kui jõuad türapeani, tee sedasama vasaku käega, siis jälle paremaga jne. Asja mõte on selles, et kogu aeg liiguvad kokkupandud sõrmed ainult ülespoole, tagasi alla aga üldse mitte. Kui tahad, võid abiks kasutada ka teisi sõrmi.

TAGURPIDI LÜPSMINE: Määri munn ja mõlemad käed hästi kreemiga. Pane kummagi käe sõrmed C-tähe kujuliselt kokku, aseta peopesa munni otsale ja libista kätt allapoole, kuni see puutub vastu kubet. Korda sedasama teise käega, esimene aga tõsta uuesti türaotsale ja alusta taas. Kiirenda liigutusi, aga liigu ainult allapoole.

ÜMBER TÜRAPEA: Suru parema käe sõrmed ümber munni ja liiguta kätt üles-alla nagu tavaliselt, vasaku käe nimetissõrmega aga tee samal ajal õrnalt ringe türapea serva mööda.

ÕRN PEOPESA: Määri peopesa ükskõik millise määrdega ja hakka türa otsa vastu peopesa hõõruma. Saad väga võimsa orgasmi!

VASTU KÕHTU: Määri türa ja alakõht kubemekarvadest nabani hästi libestuskreemiga. Suru türa pöidlaga selle pea ja varre liitumiskohale vajutades vastu kõhtu ja hõõru siis türa paremalt vasakule ja vasakult paremale. Türapea hõõrdumine vastu köhtu tekitab väga meeldiva tunde.

NAHAAJAMINE: Liiguta nimetissõrmega õrnalt mööda allalastud eesnaha serva. Sel kombel sa mitte ainult ei pikenda mõnu, vaid purskad ka veidi rohkem spermat kui tavaliselt.

VISKA VIIS: Suru peopesale tilgake määret - mitte rohkem kui hernetera suurune tükike. Aja sõrmed laiali, nagu näitaksid number viite ja hakka pingul peopesaga türaotsa hästi kiiresti hõõruma, teise käega türavart paigal hoides.

RISTIPIDI HAARE: See võte hakkab sulle meeldima, kui armastad ühe käega pihku tagudes teise käega oma mune masseerida. Kui oled paremakäeline, siis selle asemel, et hoida mune vasaku käega vasakult poolt, rista käed nii, et vasaku käe ranne oleks parema käe kohal, ja võta munad vasaku käega paremalt poolt pihku. Mugavuse möttes kalluta end natuke paremale. Nii tekib sul tunne, nagu hoiaks su mune peos hoopis keegi teine. Mõnu suurendamiseks püüa mune peost laskmata sõrmeotste õrnade rütmiliste liigutustega masseerida reite sisekülje ja munandikoti vahelist ala.

VIKTOORIA: Määri türapea, türavars ja munandikott ning käsi nimetis- ja keskmise sõrme ü vahel ohtralt kreemiga. Aja nimetissõrm ja keskmine sõrm V-tähena laiali, pista munn nende vahele ja hakka kätt aeglaselt üles-alla liigutama. Teise käega masseeri samal ajal munandikotti ja mune. Vaheta pidevalt sõrmede liikumiskiirust, sel kombel teed endale kirjeldamatut mõnu.

TRUMMILÖÖJA: Tõmba jalga hästi liibuvad ujumispüksid. Aja munn kõvaks ja hakka sõrmede või millegi muuga kergelt koputama ujumispükstes paisuva munnimügeriku pihta. Pead küll varuma palju kannatust, aga tasuks selle eest on võimas orgasm.

ALLAPOOLE HAARE: Ühe käega hoia, teisega liiguta. Võta ühe käega kinni umbes türa keskkohast ja tõmba nahka õrnalt alla, munade poole. Teine käsi määri kreemiga ja hakka sellega türavart pidi üles-alla silitama.

PÖIAL JA NIMETISSÕRM: Haara konksus nimetissõrmega ümber türapea tagumise serva ja masseeri seda, pöidlaga samal türapead ennast silitades. Mingit erilist tunnet orgasmi puhul küll ei ole, see-eest lõpetad kiiresti.

KEHASOOJUS: Suru kõva munn lahtise peopesaga vastu kõhtu ja hõõru peopesa piki munni üles-alla. Kehasoojus annab mõnusa tunde.

ÜHE SÕRMEGA: Hõõru munni alumist külge nimetissõrmega õrnalt ja aeglaselt paar-kolm sentimeetrit sellest kohast allpool, kus türapea ühineb türavarrega. Kiiresti lõpetada niiviisi ei õnnestu, see-eest on hästi mõnus.