Nagu kinnitavad spetsialistide uurimused, teeskleb iga viies mees aeg-ajalt orgasmi. Paljud äris või poliitikas nii edukad mehed elavad voodis läbi oma tõelise Waterloo.

Nad kardavadad, et erektsioon enneaegu vaibub, et nad ei suuda koitust lõpuni viia. Hirmust, et partner seda märkab, teesklevad nad ruttu orgasmi. Vähemalt 20% meestest on tunnistanud, et nad seda aeg-ajalt teevad, ja see niinimetatud voodibluff näitab kasvutendentsi.

Meeste heitlik potens on aja märk. Karjääriredelil rügamine kurnab. Vaevab väsimus, argistress. Vähe viibitakse värskes õhus, vähe tehakse sporti. Tülitsetakse palju. Ka alkohol, suitsetamine ja uimastid teevad oma töö. Iga mees tahab aga naisele jätta mulje, et on vastupdanamatu armastaja, sestap siis etendatakse vapustavat kirge, mis kiiresti kõrgpunktini jõuab. Orgasmi teesklemine ei sõltu east. Vanemad mehed vajavad nii erutumiseks kui rahulduseni jõudmiseks rohkem aega. Kuna naine jõuab sageli varem orgasmini, tuleb etendus maha mängida, et näilise üheaegsusega talle rõõmu teha. Aga on ka teisi põhjusi.

Ärimees Ralf K. (36): "Mina teesklesin sellepärast, et tegelikult oli meie abielu juba samahästi kui lõppenud. Läksin oma naisega voodisse lihtsalt harjumusest, ma ei tahtnud teda enam. Kuna tema kergesti orgasmini jõudis ja mitu korda järjest tahtis, polnud sellega mingeid probleeme - ta poleks saanud nõudagi, et mees ühtejärge aina uut seemnevedelikku toota jõuaks. Mitu kuud hiljem, kui lõplikult lahku läksime, ütles ta mulle välja, et märkas küll, kuids asi tegelikult oli."

Arvutioperaator Villi (31): "Minul on sellega alati siis probleeme, kui olen naisega koos esimest ööd. Siis läheb mul orgasmini jöudmiseks nii palju aega, et lõpuks jalad krampi kisuvad ja kõik on juba pigem vaev kui lust. Siis peangi teesklema, et olen temaga üheaegselt orgasmi saanud. Kui asi käib ilma kondoomita, muutub mõni naine vahel skeptiliseks, kui seemnevedelikku ei avasta. Siis valetan, et see on minu omapära - ega mul sealt suurt ei tulegi."

Autojuht Harry S. (34): "Naised tahavad ju ikka meest, kes oleks asendamatu. Aga pärast orgasmi ei suuda ma eriti kiiresti taastuda, sellepärast eelistan n.-ö. korduvaid lühiseansse. Kuna enamasti harrastan üheöösuhteid, siis ei huvita mind üldse, kas keegi teesklemisest aru saab või mitte."

Omaonoodi kurioosne on see, et küsitluse järgi väidab 92% naisi omalt poolt nagu vastukaaluks, et on vähemalt korra elus orgasmi teeselnud. Ja justnagu jälle meeste huvides, kuna nad organismini kiiremini jõudvat. Meeste pettuse läbinägemiseks on paljud mitte just naiivsed, aga kes siis suures tunnetetulvas kondoomi kontrollima hakkab?! Nõnda see tüssamine siis aina käib, ja õigupoolest poleks vastastikusteks süüdistusteks kummalgi alust. Et aga naised mehi paremini silmas pidama õpiksid, sis on jagatud orgasmi teesklevad mehed järgnevalt:

BLUFIVEND

Temal on potentsiga juba ammu probleeme, olgu tegemist missuguse naisega tahes. Kui ta erektsioonini jõuab, teeb ta kiiresti kõik selleks, et end parimast külest näidata. Erektsioon pole tal muidugi teeseldud, aga orgasm alati.

NÄITLEJA

Orgasmini jõudmine ei valmista talle mingisuguseid raskusi, tema häda on seles, et erektsioon võtab aega ja on üsna nõrk. Kuna ta teab, et tema orgasmgi kujutab enesest vaid ühte nõrgukest tuksatust, siis korraldab ta sellel hetkel lausa hiigelshow.

SEKSATLEET

See on te tegelikult tavalise potentsiga mees, kes ei jäta igale naisele ütlemata, et ta suudab orgasmi saada alati õigel ajal. Sellepärast teeskleb ta seda väga meisterlikult partneriga üheaegselt, ja mida rohkem ta seda suudab, seda vägevamana ta end tunneb.

LORU

Temal pole õieti milleski lusti, ka seksiks mitte. Agakui ta kord naisega voodisse läheb, siis teab ta, et pole pääsu. Sellepärast etendab ta oma orgasmisaamise kindlasti partneriga üheaegselt. Flegmaatikuna on talle õigupoolest ükskõik, kas viimane seda taipab või mitte - tema on oma kohustuse igatahes täitnud.

KAVALER

Sellel mehel on lihtsalt alateadlik vajadus iga naisega flirtida, neid ümmardada ja neile austust avaldada. Ta on dzentelmen, kes teab, et naine ei kanna selle eest vastutust, et ta mõnikord temas seksuaalset iha üldse ei ärata. Kuna ta ühtegi naist solv ata ei taha, siis läheb ta temaga voodisse. Kui naine selleks soovi on ilmutanud. Loomulikult teeskleb ta siis suurt kirge ja orgasmi, milleni ta tegelikult üldse ei jõudnud.

POISIKE

Ta võib olla ka täiskasvanu, aga väga häbelik või saamatu mees. Enamasti on ta seksuaalelu alles alustanud nooruk, kes teab, et naised mehi nende seksuaalse vägevuse järgi hindavad. Sellepärast simuleerib ta orgasmi nii sageli kui vaja, et aga naiste imetlust ja armastust ära teenida.