Noormehed jutustavad sellest, kuidas nad endale ise mõnu teevad. Kes teab, ehk leiad sinagi siit mõne hea triki enda rahuldamiseks.

Iseendaga tegelen küllaltki sageli. Näiteks dushi all. Kui ma lähen dushi alla, siis lasen end üle keha märjaks ja seebitan keha libedaks. Siis silitan kätega oma keha. Hõõrun tagumikku ja riista ning jalgevahet munandikoti alt. Kui riist läheb kõvaks, siis ühe käega liigutan eesnahka edasi-tagasi ja pigistan seda tugevalt. Munad kõiguvad hooga üles-alla. Teise käega silitan edasi kottide alt ja mujalt. Kui mul hakkab pauk lahti minema, siis pigistan teise käega riista juurt ja liigutan eesnahka kuni sperma välja purskab. Pärast seda olen tükk aega dusi all ja lasen veel mööda keha voolata.

Olen 22-aastane noortnees ja tegelen eneserahuldamisega juba pikemat aega, põhiliselt küll pornoajakirjade ja -filmide kaasabil. Üsna sageli onaneerin õhtul enne magamajäämist. Mäletan, et ühe oma suurima naudingu sain siis, kui vaatasin naaberaias bikiinide väel rohivat naist, ise samal ajal pihku lüües. Naisel oli palju tööd nina ta kummardus sageli. Ühel sellisel hetkel olles umbes viis minutit pumbanud, purskasin kogu laadungi välja. Olen onaneerinud ka kinos, WC-des ning on tulnud ette isegi olukord, kui naine ei suutnud mul pauku lahti imeda ja ma pidin selle ise lahri lööma. Teinekord erutavad minu fantaasiat tänaval nähtud lühikesed seelihmd ning avarad dekolteed. Nende meenutamine tagab hiljem onaneerides tugeva naudingu. Kahjuks pole ma näinud naist ennast rahuldamas, kuid olen sellest väga huvitatud. Kujutan ette, et võiks olla üpris erutav teha seda vastastikku näiteks kino viimases reas.

Olen 34-aastane. Olin kümme aastat äbielus, kuid nüüd jälle üksi. Kuid kogu abielu aja on mulle meeldinud iseenda rahuldamine. Tavaliselt löön endale lihtsalt pihku. Sageli on abiks mõni pilt masturbeerivast naisest või siis helistan erootikatelefonil ning palun neidudel ähkida ja ohkida. See aitab paugu lahtisaamisele kõvasti kaasa. Ostsin endale ka kunstvagiina. Kui selle häbememokad ja seespool asuvad väikesed nupukesed vastu riista puutuvad, siis pole vaja kaua nühkida. Nagu päris ja pauk läheb ruttu lahti. Kolmanda moodusena viin endale sisse anaalkuuliketi ning lähen siis välja jalutama. Muidugi panen enne kondoomi ka otsa. Eriti erutav on see siis, kui önnestub pauku lahti saada mõne naisega lähestikku olles, näiteks kaupluses. Olen unistanud ka sellest, et saaksin ennast rahuldada mõne naise või koguni mitme naise juuresolekul, privaatselt muidugi. Tänaval liputamine ei ole minu stiil. Vahel onaneerin ka nii, et teen endale kergelt sado-masot. Näiteks tilgutan riistale ja munadele küünlavaha või lusikatäite kaupa kraanist tulevat sooja vett. See ei põleta, kuid ärritab ja etutab päris korralikult. Väikese tampooniotsa sisse ajamine on küll veidi valus aga üllatavalt erutav. Vahel hellitan ennast ka nii, et määrin oma jalgevahe kokku ja siis silitan õrnalt riista, tõmmates selle eesnaha tagasi.

Olen 54-aastane mees, heas vormis. Juuksed on ka peas ja hambad suus. Minu kõva munni pikkus on 19 cm, ümbernõõt 7 cm. Hakkasin pihku lööma esimeses klassis. Siiani olen sellega tegelnud viiskümmend aastat. Mul on keskmiselt kakskümmend seemnepurset kuus. Nende hulka on arvestatud ka need pursked, mille olen saanud onaneerimise ajal. Küllalt tihti onaneerin spermat välja laskmata. Selliseid kordi on mul kuni kümme kuus. Muidu aga mängin türaga iga päev mitu korda. Kui ma midagi loen või kirjutan, siis armastan vasaku käega ttira hõõruda. Muide, mehed, kes käsi taskus hoiavad, mängivad nn. taskupiijardit. Hi-hii! Mina võtan ikka munni püksist välja, ajan ta kõvaks ja liigutan eesnahka edasi-tagasi üle türapea. See on mõnus. Hea on tõmmata eesnahka lõpuni tagasi, nii et türapea on pingul ja ots alaküljel asuva nahariba poolt a11a painutatud.

Üldiselt armastan ma üle kõige loomulikku nussi, aga alati ei ole naist käepärast. Kuid nikuisu on suur. Eks siis tuleb käed appi võtta. Ma arvan, et olen tavaline mees, sest enamik mehi onaneerib suuremal või vähemal määral. Esimest korda onaneerisin seitsmeaastaselt. Mängisime maja taga liivaaugus, kui üks poiss rääkis mulle, et väga mõnus on oma tilli hõõruda. Tegime seda siis koos teiste sõpradega ja selle "instruktoriga" proovi. Till läks hästi kõvaks, aga eesnahk oli väga kitsas ega tulnud üle kabja. Kuid sellest polnud midagi. Võtsin tilli vastavalt "instruktori" näpunäidetele pöidla ja esimese sõrmega pea taga asuva randi kohalt kinni ja tegin kiiresti edasi-tagasi liigutusi, kuni vallandus orgasm. Tunne oli hästi terav ja mõnus. Rohkem ei olnud vaja instrueerida. Onaneerisin sageli, kuid ei teinud sellest endale kunagi probleemi. Ajapikku hakkas eesnahk üle sugutipea liikuma, kui till oli pehme, kuid kõvastunult ei tulnud midagi välja.

Esimest korda sain kõvalt tillilt eesnaha tagasi umbes 11-aastaselt. Olin selle üle väga uhke, sest saunas olin näinud, et kõikidel meestel on nahk kabja taga. Jätsingi eesnaha pealt ära, aga varsti pidin ta peale tagasi tömbama, kuna tilli ots muutus vastu pükse hõõrudes valulikuks. Jätkasin harjutamist. Siis aga leidsin mingi vanaaegse arstiraamatu, kus kirjutati, et onanism ehk käsikiimalus on väga kahjulik. Sellest ajast peale ei julgenud ma enam pihku taguda. Vahel suutsin vastu pidada kuu aega, teinekord lõin aga pihku mitu korda päevas. Nii ma piinlesin kuni 16-eluaastani. Kord riista näppides tundus see olevat kuidagi eriti mõnus. Hakkasin kõvemini hõõruma ja siis purskus mul esimest korda elus seemet. See oli nii huvitav, et läksin peldikusse, tagusin veel kord pih- ku ja jälle tuli spermat. Tõsi, mitte eriti palju. Praegu tuleb mul 3-4 korda rohkem. Tundsin südametunnistusepiinu seni, kui sattus kätte veidi arukam raamat, mis ei halvustanud onanismi. Hakkasin sagedamini onaneerima. Asjalikku infot sain alles 30-aastaselt. Sellest ajast saadik panen pihku vastavalt vajadusele ega tunne enam südametunnistuse piinu. Kuigi ma saan piisavalt nussida, meeldib mulle ka nüüd aeg-ajalt vahelduse mõttes pihku taguda ja vahel on see üpris mõnus. Mul ei ole vaja mingeid abivahendeid, meeldib onaneerida vabas õhus.

Käin jalgrattaga sõitmas. Vahel keeran metsa vahele, lasen püksid alla ja hakkan munni masseerima. Seepeale läheb riist kõvaks Võtan ta kõvasti pihku ja hakkan kätt maksimaalse amplituudiga edasi-tagasi liigutama. Pihkutagumisel on see eelis, et saab survet munnile väga täpselt reguleerida. Samuti pole probleeme amplituudi ja sagedusega. Kui ma ei taha spermat välja lasta, siis teen umbes 120 1ööki minutis st. tõmban eesnaha 120 korda minutis maksimaalselt taha. Kogu hõõrumine käib läbi naha. See on mõnus tegevus, aga purskeni see ei vii. Selleks tuleb tõsta tempot ja käsi liigubki üha kiiremini. Mõnutunne munnis hakkab eemalduma alakehasse. Türa avausse tekib määrdetilk ja kabi läheb niiskeks. Hõõrun edasi. Türapea paisub ja muutub lillakasroosaks ning türa ise läheb soojemaks. Tõstan tempot, mõnutunne läheb suuremaks. Hakkan tegema lüpsvaid liigutusi s.o. tõmban naha maksimaalselt tagasi. Pigistan sõrmed kokku ja tõmban naha üle kabja. Suurendan veelgi tempot. Mõnutunne üha kasvab. Tekib kirjeldamatu tunne, et varsti toimub midagi head ja siis see hakkab. Kuskilt sisemusest pääseb laviinina lahti mõnulaine, mis esialgu täidab suguti ja valgub sealt kiiresti alakehasse. Türa otsast purskub hallikasvalget püdelat vedelikku. Kogu keha täidab kirjeldamatu mõnutunne. Teen veel paar kiiret liigutust kuni mõnutunne lakkab. Seejärel pigistan aeglaste liigutustega türast seemnejäägid välja ja peidan ta püksi. Väga mönus on olla ja mõtted nussist ei paina enam.

Üldiselt võin peaaegu kõike teha. Mehi ma ei armasta ja S/M-mänge ei mängi. Naistega olen valmis tegema igasuguseid asju. Olen püsavalt palju harjutanud. Keelega naise tussu hellitamist. Ka persenuss naistega ei ole mulle võõras. Köige rohkem meeldib mulle nuss igasugustes asendites. Mõnus on ka see, kui naine mulle pihku lööb. Suudan nussida paar tundi järjest.