1. Mis on orgasm?

Süda klopib. Hingamine kiireneb. Umbes tuhat lihast tõmbub pingule. Rinnanibud jäigastuvad. Suguti, häbememokad ja kõdisti paisuvad. Tupp laieneb ja tõmbub taas kokku, kiires tempos. Teie kõrval võiks praegu pomm plahvatada ja te ei paneks seda tähele. Orgasm on mõne sekundi kestev meelemärkusetus. Ainult palju parem...

2. Kas naistel võib ka pursata?

"Tee veel! Jaa, liikka sügavamale sisse! Pane, mees!" Häbitult kannustasin ma oma uut partnerit. Ja ta andis mulle seda, mida ihaldasin," jutustab Irja (25). "Läksin täitsa ekstaasi, plahvatasin kohutavas naudingus ja mul voolas midagi välja. Mul oli nii piinlik."
Piinlikkust tunda ei ole küll mingit põhjust. Ka naistel võib esineda ejakulatsiooni, kui nad seksi erakordselt naudivad. Aga muidugi ei purska neil välja seemnerakke.

3. Tema tahab alati, aga mina mitte. Kas ma olen ebanormaalne?

"Niipea, kui mu mees koju jõuab, on tal peas ainult üks mõte - saaks aga seksida. Õhtul magama minnes tahab ta teha veel korra. Ja nädalavahetustel ei oleks tema poolest mõtet voodist välja tullagi," kurdab Naima (24).
Jah, erineva tugevusega sugutung ja seksisoovi tekkimine eri aegadel on intiimsuhetes üheks kõige sagedasemaks tülide tekkepõhjuseks. Mehed on, võiks öelda, pidevalt kiimas - loodus on programmeerinud neisse soovi puistata oma seemet laiali võimalikult palju. Soov seksida tekib neil ainult üks kord päevas ja kestab terve päeva. Naiste bioloogiline rütm on teistsugune. Suurem valmidus seksiks on neil hommikuti. Nad vajavad ka suuremat hellust, et saavutada õiget meeleolu. Mehed ja naised peavad vastastikku arvestama üksteise erinevustega ja suhetes tuleb leida kompromiss.

4. Multiorgasm - mis selles nii erilist on?

"Kui ma seda esmakordselt nägin, olin täielikus hämmingus," räägib Andrus (22). "Olin vahekorras oma uue armastuse - Riinaga. Tegime seda autos. Meil oli kohutavalt hea. Riina ohkas, oigas ja karjus mõnust. Ja varsti saigi ta orgasmi. Mõtlesin, et heakene küll, nüüd, kui tema on oma jao kätte saanud, võin ka mina varsti lõpetada. Kuid siis sai Riina veel teise ja mõne aja pärast kolmandagi orgasmi! Kogu tema keha võbeles nagu maavärinas. Ja iga uus orgasm paistis olevat eelmisest intensiivsem."
See, mida Andrus märkas, ei ole midagi ebatavalist. Ligi pooled naised on kogenud vähemalt korra elus multiorgasmi. Peaaegu kõigil neist olid järgmised orgasmid esimesest palju võimsamad. Anneli (25): "See on nagu elektrivool, mis näib püsivat igaviku."

5. Mis on "kuiv orgasm"?

"Aitab nüüd! Lõpp! Kõik!" Rinnakas blondiin tegi energilise zesti, kui partneri erigeerunud suguti uuesti temale lähenes. "Mul on väga kahju, aga ma tõesti enam ei suuda!" Neiu põsed õhetasid, silmad läikisid. Mees oli teda juba tundide kaupa hellitanud ja nüüd oli tal jälle kõva!
Saladuse nimi on kkuiw orgasm". Selle võib saada iga mees, kui ta treenib oma intiimseid lihaseid. Kui natuke enne seenmepurset sugutilihaseid pingutada, tuleb orgasm kuivalt. Seda võib teha nii palju kordi, kui soovi on.

6. Kas on võimalik õppida orgasmi saama?

"Ma hakkasin tasapisi lausa paanikasse sattuma," kirjutab Vaike (25). "Olin ära proovinud - kui nii sobib öelda - juba üle kümne mehe ja ühegagi neist ei olnud ma orgasmi saanud. Kurtsin oma muret tuttavale seksuoloogile ja tema nõuanne tegi minust õnneliku inimese."

Orgasmi saamise oskus on tõepoolest õpitav - eneserahuldamisega. Seda võib teha ka naine, kellel on sekspartner. Masturbeerides on võimalik oma erogeenseid pürkondi tundma õppida ja enda lõdvaks laskmist harjutada. Kaks näpunäidet: esiteks ärge proovige midagi vägisi teha, teiseks - harjutage, harjutage, harjutage.

7. Plaaster turgutab väsinud mehi

"Küll see oli alles mees! Ta suutis teha tundide kaupa. Ta oli kõige vanem partner, kes mul kunagi on olnud, kuid ka kõige parem," jutustab Inna (23). "Hommikul, pärast meie esimest ööd, hõljusin paari sentimeetri kõrgusel õhus ja pugesin tema juurde dusi alla. Seal märkasin äkki mehe reie peal plaastrit. "Kas ma tegin sulle viga?" küsisin ehmunult. "Ei," vastas tema. "See on itaallaste kavalus - saadab kehasse aineid, mis väsinud mehe jälle üles turgutavad." "Nojah," mõflesin mina, "kui ta arvab, et tal on vaja potentsi tugevdavaid vahendeid siis mis saab minul selle vastu olla?"

8. Kuidas mehed orgasmi teesklevad ja kuidas naised sellele jälile võivad saada?

Mees annab oma parima, liigutades riista naise sees. Juba kümme minutit ühtejärge, isegi veerand tundi. Ühtäkki toob ta kuuldavale pika ohke. Kogu tema keha võpatab korraks. Valmis. Asi on selge - ta sai orgasmi ja naine on õnnelik, nii et kõik on parimas korras? Eksite. See oli vaid etendus. On tõsiasi, et mehed teesklevad üha sagedamini orgasmi. Uusimate uuringute andmetel teeb iga kuues mees seda aeg-ajalt või koguni tihti. Uuemal ajal muutub see nähtus üha sagedamaks. Tavalisimad põhjused on rahamured, tööstress ja ebaõnnestumise hirm. Kuid seksuaalselt kogenud naist ei saa haneks tõmmatata märkab seda, kui partner orgasmi teeskleb. Esimene märk on südametegevus. Pärast ejakulatsiooni peksab süda veel mõnda aega metsikus rütmis. Teiseks saab naine asjast aru omaenda keha järgi. Kunagi peab sperma ju välja voolama. Kõige lihtsam on aga asi siis, kui kasutatakse kondoomi - kohe on näha, kas kummikotikese sees on midagi või mitte.

9. Kas teha ise?

"Peaaegu igal õhtul, kui olen üksi voodis, libisevad mu käed automaatselt alla jalgade vahele," reedab Inge (23). "Ma tunnen, kui kuum mu pilu on ja kuidas ta ihast pakitseb. Ma libistan sõrmed õrnalt temast üle, panen ühe või kaks sõrme niiskesse auku. Oo, see on nii hea! Mõnus värelus käib üle kogu mu keha. Nüüd ei saa ma enam pidama. Katsun oma kõdistit, hakkan teda masseerima - järjest kiiremini ja tugevamini, kuni plahvatan meeletus ekstaasis. Mõnikord aga tunnen muret, kas niimoodi ennast ise rahuldada ei ole mitte sobimatu."
Süümepünadeks ei ole mingit põhjust! Eneserahuldamine ei ole veel kellelegi midagi halba teinud. Vastupidi - uuemad uuringud näitavad, et eneserahuldamisega tegeleb regulaarselt 2/3 meestest ja ligi pool naistest. Ka sellised, kellel on püsipartner.

10. Kumb on parem - kõdistlorgasm või tupeorgasm?

"Nii hea on tunda oma kallimat enda sees! Minu auk on üleni täis tema suurt kõva riista. Ma tunnen, kuidas veri selles tuksleb. See on võrratu tunne! Aga orgasmi ma sedasi ei saa. See õnnestub ainult siis, kui partner hellitab otse mu kõdistit. Siis saan alati väga võimsa orgasmi, ükskõik kas ta teeb seda käega, suuga või suguti otsaga," jutustab Maire (24). Tema kogemus on otseses vastuolus psühhoanalüüsi isa Sigmund Freudi õpetusega, kes kinnitas, et ainuke täisväärtuslik orgasm on vaginaalne - kõdistiorgasm olla palju viletsam.
Tänapäeval on teada, et Freud eksis. Kõdisti osaleb naise orgasmis alati, kas otseselt või kaudselt.

11. G-punkt - mis see on?

G-täht tähistab avastaja nime. See oli saksa günekoloog Ernst Gräfenberg. Ta avastas juba 50-ndatel aastatel, et naised reageerivad ühe teatava koha seksuaalsele ärritamisele eriti tundlikult. Kõnealune koht on umbes kümnesendise raha suurune ja asub tupe esiseinas, suudmest umbes 10 cm kaugusel. Kõige kindlamini saab mees G-punktile pihta, kui ta võtab naist tagantpoolt. Andrus (31): "Koeraasendis plahvatab mu kallim iga kord nagu rakett.
Veel paar ideed seksinaudingute suurendamiseks

Suuseks. See meeldib igale teisele mehele. Ja paljud naised saavad kergemini orgasmi, kui neid suuga hellitatakse.

Mänguasjad. Ostke näiteks seksipoest või postimüügist näsadega peeniserõngas. Need erutavad väga hästi kõdistit.

Aeglane seks. Aegluubis vahekord võib olla erakordne elamus.