Ajakiri Esquire küsitles 11 000 naist erinevates riikides (keskmine vanus 22, 65% polnud abielus) nende seksuaalsete eelistuste kohta.

Selgus, et suurem osa naisi eelistab pehmet, hellitustega seksi. Seda meelt oli 83% itaallannasid, 76% hispaanlannasid, 72% brasiillannasid ja 69% sakslannasid, ning Sloveenia, Indoneesia, Filipiinide naistest pooled.

Süütust on tütarlapsed hakanud kaotama varem - ameeriklannad, inglannad, austraallannad ja rootslannad - keskmiselt 16-aastaselt; itaallannad, hispaanlannad, filipiinitarid ja venelannad - 17-aastaselt.

Küsitluse käigus paluti naistel hinnata 10 palli süsteemis, kui tähtis meeste puhul on "suurus". Kõige olulisemaks peavad strateegilist suurust Iisraeli naised (keskmiselt 7,4 punkti) ja Itaalia naised (6,5). Kõige vähem lähevad mõõdud korda Poola ja Indoneesia naistele (5,4).

Selgus, et kõige rohkem venitavad seksuaalvahekorraga poolatarid, käies enne partneriga vähemalt 7,4 kohtamisel; itaallannad käivad enne 5,4 kohtamisel ning rootslannad alistuvad juba peale 4. kohtumist.

Seksis kolmekesi ja homoseksuaalsetes suhetes hoiavad esikohta ameeriklannad (26% oli kogemusi kolmekesi seksis) ja austraallannad (43% tunnistavad, et on omanud homoseksuaalseid suhteid).

Lisaks ilmnes, et kõige vähem huvitas porno filipiinlannasid ja itaallannasid ning nende hulgas oli ka kõige vähem vibraatorite omanikke.

Kõige varustatumateks aga osutusid ameeriklannad ja inglannad, kellest vähemalt 46% oli kodus vibraator.