Esmaspäeval ja kolmapäeval metsajooks, reedel ujumine, laupäev-pühapäev vagiina trenn - jälle üks täiesti tavaline nädal. Aga milleks seda viimast veel vaja?

Kas teadsite, et seksuaalselt erutudes suureneb naise vagiina kuni 30 protsenti? Nähtust ise on nimetatud ka “õhupalli-efektiks”.

Vagiina suurenedes võib kergesti juhtuda, et üht olulist naudingupunkti ehk G-punkti ei stimuleerita piisavalt või üldse mitte, mistõttu on vaginaalse orgasmi saamine raskendatud.

Teadlased on kindlaks teinud, et tervelt 2/3 naistest on probleeme vaginaalse orgasmi saamisega - kas on orgasm liiga nõrk või juhtub seda üliharva. Paraku on ka väga palju neid naisi, kes vahekorras olles üldse orgasmi ei saa.

Puudulik seksuaalelu võib teadagi põhjustada nii hingelisi kui kehalisi traumasid, suhteprobleemidest rääkimata. Selleks, et seksuaalvahekorda nauditavamaks muuta, tuleb oma vaagnapõhja lihased trimmi ajada. Vahekorra ajal peaks naise vagiina olema kui üks suur ja tugev lihas, et tihedalt ümber mõnutekitaja sulguda, tasakaalustades samal ajal ka erutusest tingitud mõõtmete suurenemist.

Kuidas ennast “tihkemaks” treenida? Siiani on rohkem räägitud tupekuulikestest ja muust sarnasest, kuid nüüd on dr Karl Stifter välja töötanud omalaadse abivahendi C.O.M.E., mida võiks nimetada ka “vagiina hantliks”, sest kujult see tõepoolest miniatuurset hantlit meenutab.

C.O.M.E. kasutamine on sama lihtne kui tampooni vahetamine. Asi ise on valmistatud elastsest materjalist, millele on antud naise anatoomiaga sobiv kuju. Professori sõnul piisab iga päev 5-6 minutist treeningust ning märgatavalt parem seksuaalelu on kindlustatud.

Tegemist ei ole sugugi mingi mõttetu imevidinaga, sest mitmes riigis on toode müügil ka apteekides. Testid on näidanud, et uudistoote mõju ei ole võrreldav ühegi teise samalaadse tootega, sest 90 protsenti testijatest täheldas lihaste tugevamaks muutumist juba lühikese aja möödudes.

Sajaprotsendilist edu ei saa toote väljamõtleja küll lubada, sest paraku eksisteerib veel üks tegur, mis armuvahekorra kehvemaks muudab - nimelt vilets armastaja. Selle vastu ei aita esialgu ükski revolutsiooniline leiutis.