1. Asend

Tiina (26): "See on totaalne orgasm" "Oo jaa...! See on äge. Imeline. Taevalik. Tee palun edasi! Tule! Sügavamalt! Jaa, see on hea! Küll sa oled tugev! Sa oled super! Vau! Jaa, edasi, jaaaa!" Noore naise naudingukarjed muutuvad järjest tugevamaks. Süda lööb kiiremini. Alakeha tõuseb ja vajub rütmiliselt. Ta suleb silmad, heidab pea kuklasse. Ja siis see tulebki, keha vappub värinates, orgasm tundub lõputu. Tiina (26), ettekandja Tartust, tunnistab, et varem pidas ta seda G-punkti juttu lihtsalt jamaks: "Kuni selle hetkeni, mil ma tutvusin Toomasega. Siis sain aru, et anatoomia tundmine on ikka tõepoolest kasulik, mu armuelu muutus hoopis paremaks. Parim asend on see, kui ta võtab mind istudes eespoolt. Just siis, kui ma tema süles olen, erutab ta seda kõige magusamat paika kõige paremini."

Nüüdseks on meedikud pärast pikki ja põhjalikke vaidlusi jõudnud veendumuele, et G-punkt on töepoolest olemas. See on äärmiselt tundlik piirkond vagiina ülaosas, mis asub 3-5 em kaugusel tupeavast. nii, nagu astronoomias pannakse tähtedele sageli nimed nende avastajate järgi, nii on ka G-punkt saanud nime Berliini naistearsti Ernst Gräfenbergi järgi, kes 1950. aastal kirjeldas selle piirkonna erogeenset iseloomu.

2. asend

Tiit (27): "Kui ta isteasendis minu peal ratsutab, siis on ta täitsa pidurdamatu" "Tegelikult tahtsime koos naisega kinno minna ja sättisime selleks puhuks ennast valmis. Aga ometi läks kõik teisiti," räägib Tiit (27) Tartust. "Olime mõlemad poolpaljad ja mõtlesime, et mida selga panna. Ja siis hakkasime nagu iseenesest veidike vallatlema, kuni lõpuks haarasin Katrini sülle ja me maandushime voodisse. Hoidsin teda endiselt süles. Katrini pringid rinnad õõtsusid mul näo ees ja ma sain kohe aru, et ega kinost küll täna midagi välja ei tule. Ja nii läkski. Tundsin, et ta jalgevahe on kutsuvalt soe ja võtsin selle väljakutse kohe vastu. See oli taevalik! Naine pani silmad kinni ja kiitis seda tunnet niisuguste sõnadega, mida ma varem polnud tema suust kuulnudki. Sellest ajast peale jäime sellele asendile ka truuks. Kui Katrin isteasendis minu peal ratsutab, siis on ta täitsa pidurdamatu. Ta ütleb, et selles asendis saab tema G-punkt kätte just selle. mida vaja!"

G-punkti põhjalik stimuleerimine paneb naise mahlad jooksma.

3. asend

Jana (22): "See viib mind lausa ekstaasi!" Mees lamab selili ja naine on tema kohal põlvili, nii nagu klassikalises ratsaasendis. Kuid naine kummardub kaugele ette, nii et tema rinnad puutuvad mehe rinda. Naine dikteerib tempot ja liigutab oma alakeha täpselt nii, nagu vaja. niisugune asend paistab mõlemale meeldivat.

"Isegi kui G-punkti poleks olemas, peaks selle leidmine olema lihtne," naerab Jana, piltilus juuksur Tallinnast. "Sellest ajast, kui ma avastasin, kui hea on tema peenise puudutus just selles kohas, muutis see meie armuelu hoopis paremaks. Ma võiksin vist lõputult tema peal naudingutes väänelda. Ja mu sõbrale meeldib see asend ka, talle meeldib mind niimoodi altpoolt vaadata."

Paljud arstid arvavad, et G-punkti teadlik stimuleerimine kindlustab naisele orgasmi. Nii et head harjutamist!

4. asend

Urmas (32): "Kui ma tema rõõmunuppu vajutan, läheb ta lausa põlema". Korstnapühkija Urmas (32) Tallinnast räägib oma kogemusest seoses G-punktiga. "Minu pruut magas veel ja keeras unes selja minu poole. Ma kaifin alati seda, kui ta oma pehme tagu miku minu poole keerab. See ajab mu lausa hulluks. Ja nii ka tookord, ma olin! hoobilt triklis. Mis siis muud, kui nihutasin ennast lähemale, avasin sissepääsu ja olingi sees. Pruut oigas mõnust, ise veel pooleldi unes. Ta võttis mu himukalt vastu ja varsti oigasime mõlemad mõnust. Nüüd ma tean, et mu pruut reageerib G-punkti puudutustele eriti ägedalt. Kui ma seda rõõmunuppu vajutan, läheb ta lausa põlema:"

Lusikaasendi eeliseks on see, et mehel on käed vabad. Ta võib hellitada naise rindu või kõdistit, naisel on orgasm kindlustatud.

5. asend

Ave (25): "Tagant meeldib mulle kõige rohkem." 25-aastane Haapsalu medõde Ave ütleb, et tema sõber Peeter on seksis ületamatu, ikka ja jälle oskab ta millegagi üllatada: "viimati näiteks oli nii, et ma tahtsin hoomikul hakata voodit korda tegema. Ma ei kuulnudki, kuidas Peeter tuli magamistuppa. Ja järsku pani ta käed mu puusadele ning surus ennast minu vastu. Tundsin, et ta on täitsa täkku täis. See mõjus mulle nii, et surusin oma taguotsa talle vastu. Peeter ei viitsinud mu aluspükstega jändama hakata, vaid surus püksiriba lihtsalt kõrvale. Ja siis ta tuligi, pikk ja kõva. Pidin lausa keelde hammustama, et mitte mõnust karjuma hakata. Juba mõne liigutuse järel tundsin, et ma kohe-kohe saan. Aeglaselt, aga kindlalt. Ma polnud kunagi veel nii kiiresti saanud: Peeter andis mulle täpselt sellesse kohta, kuhu vaja. Mulle tundus, nagu oleks ta lihtsalt orgasminuppu vajutanud. Ja siis vajutas ta seda nuppu veel ja veel. See oli üle mõistuse hea. Sellest ajast peale teeme seda tihti selles asendis. Tagant meeldib mulle kõige rohkem."

Tõepoolest, peenis tabab G-punkti kõige paremini siis, kui mees võtab naist tagant: a tergo. On naisi, kes saavad orgasmi ainult selles asendis.

6. asend

Piia (28): "nii tunnen ma teda kõige intensiivsemalt." "Mu sõber töötab ehitusel ja mõnikord on ta koju tulles rampväsinud," jutustab Piia (28) Võrust. "Ja mis mul siis üle jääb, ma pean ikka ise olema aktiivsem pool. Ja küllap ma juba hakkama saan! Alles hiljuti sain suurepärase kogemuse võrra rikkamaks. Ma surusin Mardi voodisse, tahtsin, et ta lõdvestuks ja et tal oleks lihtsalt hea olla. Suudlesin ja silitasin teda, erilist tähelepanu pöörasin aga tema sõjanuiale, õige pea oli see juba täiesti võitlusvalmis. Siis asusin ka ise platsi, ratsaasendisse. Aga mitte nii, nagu tavaliselt, vaid vastupidi, seljaga Mardi poole. Tundsin, et see oli midagi erilist. Ma tundsin Marti kuidagi eriti intensiivselt, mu G-punkt sai nii korralikult vänta, et ma pidin mõnust lausa lõhki minema!"

G-punkti võib üsna tugevasti vajutada või hõõruda, kuna ta asub küllaltki sügaval tupeseinas. Mõned naised tunnevad G-punkti erutamise ajal ajutiselt kerget pissihäda, kuna kusepõis asub sealsamas lähedal. Ärge laske ennast häirida, see läheb mööda.

7. asend Andres: "Kui ma oma kallimat jälle näen, siis haarab mind tohutu isu seksi järele," ütleb 27-aastane Andres Tallinnast. Sama leiab ka 25-aastane Inga Viljandist, sest nad kohtuvad ainult nädalavahetustel. "Aga siis asume aega viitmata kohe asja kallale," kinnitab Jaan. "Nii kui kokku saame, võtame riidest lahti jahakkamepihta. Me seksime vahetpidamata, reede õhtust pühapäeva õhtuni. Meil on ka oma lemmikasend. Inga lamab voodil ja mina seisan tema ees. Ta tõstab oma jalad mulle õlgadele, see annab mulle parasjagu liikumisvabadust ja ma saan teda mõnusalt rautada. Ilmselt puudutan ma niiviisi ka G-punkti, igatahes pole mu kallimal küll mingeid orgasmiprobleeme."

See asend on ideaalne G-punkti masseerimiseks. Abivahendina võib kasutada naise tuharate alla asetatud patja.