Nii saab naist kõige kiiremini erutada:
Naistel on peaaegu igal pool üle keha kohti, mille oskuslik erutamine võib päästa valla tugeva orgasmi. Järgnevalt tutvustame teile kõige kavalamaid võtteid naises iha äratamiseks.


1. Kuklapiirkonna nahk on eriti tundlik hella suudlemise või õrna näkitsemise suhtes. Ka kerged hammustused võivad kutsuda esile mõnusaid naudinguvärinaid intiimpiirkonnas. Juta (23): "Kui mind sealt osavasti hellitatakse, olen ma kõigeks valmis."

2. Rinnad on kõige enam katsutavaid kehaosi. Rinnanibud ja nende ümbrus on väga tundlikud. Peaaegu igale naisele on meele järgi, kui pehmed huuled, väle keel või hellad sõrmed sealt üle libisevad.

3. Ka nabale meeldib, kui teda keeleotsaga paitatakse. Naba piirkonnas on palju närvilõpmeid, mis päästavad jalgade vahel valla imelise kripelduse. Inga (25): "Mul tuleb kananahk ihule, kui partner mind sealt limpsib. Mõnikord olen niimoodi orgasmigi saanud."

4. Tupp koos suurte ja väikeste häbememokkade ning kõdistiga on kindlalt iga naise seksuaalse erutuse keskpunkt. Selle koha paitamine, suudlemine ja lakkumine pakub neile ülimat mõnu. Anne-Mari (28): "Mulle meeldib suuseks ja ma tahan kõige paremat. Minu kallim külvab kõigepealt suudlustega üle suured häbememokad. Sealt läheb ta kõrgemale, puudutades viimaks üliõrnalt kõdistit. Mõnust oiates surun ma oma alakeha talle vastu ja naudin mõnusat tukslemist jalgade vahel, kui viimaks orgasmi saan."

5. Ka tuharad on naistel väga tundlikud. Kerge paitus üle ümarate kannikate, õrn suudlus väikesele augukesele ja naine tunneb meeletut iha.

6. Ja lõpetuseks märgime veel, et paljusid naisi erutab väga jalalabade ning varvaste suudlemine ja paitamine.

Mehi ei erutata mitte ainult sugutist

Vastupidiselt üldlevinud ettekujutusele on meestel erogeenseid tsoone mujalgi kui peenise ümbruses.

l. Teadlased on välja selgitanud, et kõrvalestas asub eriti palju närve, mis saadavad ärritused otse ajusse ja sealt edasi sugutisse. Taivo (30): "Kui sõbratar mu kõrvalesti näksib, läheb mul otsekohe kõvaks."

2. Ainult vähesed teavad, et meeste rinnanibud on sama tundlikud kui naiste omad. Nad võivad koguni erutusest jäigastuda! Einar (38): "Minu partner ei jäta rinnanibusid kunagi saatuse hooleks. Mulle meeldib, kui ta mind sealt erutab ja mitte ilmtingimata väga hellalt. Minu rinnanibud lähevad siis suureks nagu sõrmeotsad. Ta naudib rinnanibusid lakkudes väga minu mõnuoigeid."

3. Peaaegu täiesti tundmatu koht on küünarnuki juures käsivarre siseküljel. Seal on nimelt veenid peaaegu otse naha all. Kui seda kohta lakutakse, on see väga mõnus. Algul tunneb mees kerget kripeldust peopesades, siis aga munandites. Arvo (20): "Minu tüdruk töötab masseerijana ja tal on ka kergelt esoteerilised huvid. Tihtipeale paneb ta mu vaikselt lamama ja oma hellitusi nautima. Ta ei jäta mu käsivarte lakkumist enne järele, kui mu kivikõva riist erutusest tukslema hakkab."

4. Mees on väga tundlik ka naba piirkonnast. Ermo (26): "Minu sõbratarile meeldib eriti see, et ma olen sealt nii karvane. Ta topib oma keelt nabaauku nagu pöörane ja limpsib mind, kuni mul on naba ümbert kõik märg. See on õudselt mõnus."

5. Suguti ots ja munandid on mõistagi naudingutsoon number üks. Siin vüvad osavad käed ja keel väga kiirelt silmaganähtavate tulemusteni.

6. Erutust pakuvad ka reite sisepinnad ja sääred.