"Suvi on lõpuks ometi käes! Mitte ainult kalendri järgi, vaid ka tegelikult. Selge taevas ja peaaegu 25 kraadi sooja - see on nii tore! Ainult et kuhu jääb siis Kalle? Me pidime ju pargis kokku saama ja siis ujuma minema. Aga tema laseb ennast oodata nagu alati," räägib 20 aastane Kerstin.

"Jäin niisiis Kallet ootama. Päike võttis mõnusalt ja tekitas igasuguseid erutavaid mõtteid. Tegin pluusinööbid lahti ja tõmbasin käega üle rindade. See oli nii hea. Mu sõrmed mängisid rinnanibudega ja ootus muudkui kasvas. Kuhu see Kalle ometi jääb? Ma tahtsin teda nii väga näha. Igatsus muutus lausa talumatuks. Ma tahtsin teda ja tahtsin seksi. Tegin oma püksiluku lahti ja surusin mõlemad käed aluspükstesse. Olin juba täitsa märg. Kujutasin ette, kuidas Kalle mind puudutab ja ohkasin tasakesi. Sõrmed liikusid üles-alla, ikka kiiremini ja kiiremini. Unustasin kõik enda ümber, kuni lõpuks tõi üks tuttav hääl mind tõelusse tagasi... "Mis sa teed? Kas sa ei leia, et ma võiksin sind aidata?" See oli Kalle. Ta naeratas vastupandamatult ja osutas peaga põõsaste poole. Sain kohe vihjest aru. Võtsime riidest lahti ja viskusime näljastena teineteise embusse.

See oli jube vahva kähkukas - spontaanne, kiire ja tormiline. Olin ju niigi üles köetud ja sain meeletu rahulduse. Ka Kallel ei võtnud see kuigi palju aega.

Meil on küll voodis hea klapp, aga niisugune vabaõhukepp oli tõesti omaette tase."

Samal arvamusel on ka paljud teised. Ühe kiirküsitluse andmete põhjal seksib 56% inimestest meeleldi väljas. Mis teeb selle siis nii erutavaks?

Siin on mitu põhjust. Pärast pikka talve tunneb inimene ennast lõpuks ometi vabadusse pääsnuna Paksud riided heidetakse seljast ja sulatakse loodusega ühte. Soojus ajab hormoonid lükvele ja vere vemmeldama Kasutagem siis juhust ja nautigem loedust ning päikesepaistet!

"Käisin pangaautomaadist konto jääk vaatamas. Seis oli võrdlemisi nutune Mingist suvisest reisist ei maksnud mul unistadagi," räägib juuratudeng Silver (26). Kuid ta võib kinnitada, et ka kodus on põnev puhata, kui läheduses on rand ja kenad tüdrukud.

"See väike neiukene nägi tõesti väga armas välja. Olin teda rannas paar korda näinud, aga mul ei olnud julgust temaga juttu teha." Nüüd aga lebas kaunis tund-matu temast vaid mõne meetri kaugusel päevituslinal ning Silver otsustas südame rindu võtta. "Kui meie pilgud kohtusid, küsisin ma, et kas ta jäätist tahab. Neiul polnud selle vastu midagi. Nii meie tutvus alguse saigi. Sain teada, et tema nimi on Kerli ja et ta on parasjagu vanematel külas. Ja varsti ajasime juttu nagu vanad tuttavad, maast ja ilmast. Meil oli väga lõbus ja me mõistsime teineteist suurepäraselt.

Vastu õhtut läksime veel korra ujuma. Hullasime vees, kui äkki surus Kerli ennast mulle käte vahele. Tema kaunis suukene oli otse minu ees. Sain aru, et see on kutse. Suudlesime tormakalt, Kerli surus ennast kõvasti minu vastu, nii et ma pidin peast täitsa segi minema. Ta ütles, et tahab mind. Kohe praegu, sünsamas. Ja me seksisimegi sealsamas, vee sees. Niisugust tormilist vahekorda ma ei mäletagi. Kahjuks ei saanud ta pärast minuga kaasa tulla. Aga pole viga, järgmisel nädalal saame jälle kokku."

Alguses ei teinud ma suurt väljagi, kui Sven käe mu jala peale pani. Seda teeb ta autoga sõites tihtipeale," jutustab Helen (23), kena blond hambaarstiõde. "Aga seekord oli kõik hoopis teisiti. Ta ei võtnudki kätt ära, vaid silitas mind edasi ja ajas käe seeliku alla...

Sõitsime lahtise autoga, me olime sellest alati unistanud. Olime teel sõprade juurde peole. Ilm oli suurepärane, nagu loodud pidutsemiseks. Sõidutuul andis mõnusat jahutust, sellegipoolest läks mul olemine järjest palavamaks. Süüdi oli selles muidugi Sven. Ta käsi liikus mu aluspükstesse ja leidis selle, mida otsis.

Hakkasin kergelt nihelema, ajasin jalad laiali ja sulgesin silmad. Sven teab täpselt, kustkohast tuleb mind hellitada. nii ka seekord, see oli nii hea. Ainult et sõidu ajal oli selline asi veidi riskantne. Palusin teda, et ta j ärgmises sobivas kohas kinni peataks. Ja seda polnud talle vaja teist korda öelda. Õnneks leidsimegi varsti sellise koha, kus meid keegi ei seganud. Nüüd olime täiesti teineteise päralt ja asusime kohe asja juurde. Istusin kapoti peale ega jõudnud ära oodata, millal mu kallim mind lõpuks võtab. Ja seal ta oligi, täis tegutsmislusti. Ta rautas mind korralikult. Kuigi me oleme juba kolmandat aastat koos, üllatab tema jõud ja vastupidavus mind siiamaani. Ja samas suudab ta olla ka väga õrn: Igal juhul hullasime nii kõvasti, et auto lausa värises. Peole jõudsime küll hil- jem, aga küllap nägime sedamoodi välja, et sõbradki said aru, milles põhjus."

"Minu sõbranna Kaia ütleb, et ta on eluaeg olnud loodusesõber. Mina aga tunnen ennast kodusemalt arvutite maailmas," tunnistab IT-spetsialist Tiit (32). "siiski olen ma vahepeal oma arvamust muumud. Eriti pärast ühte meeldejäävat piknikku järve ääres. See oli imeline päev. Leidsime ühe kena lagendiku, heitsime ankrusse ja võtsime riidest lahti. Kaia oli kõige eest hoolitsenud, ladushime söögid-joogid kotist välja ja lasime toidul hea maitsta. Aga Kaial oli varuks väike üllatus. Magustoidu asemel ulatas ta mulle kondoomi. Tal oli kindel soov, et ma teda sealsamas võtaksin.

Tõtt-öelda lõi mind pisut pahviks, kui ta mul kondoomi käest võttis ja mind töötlema asus. Ta kummardus ja võttis mul suhu. Seejärel rullis ta kummi riistale peale ning istus kärsitult mulle sülle. Siis andis ta mulle kannuseid ja ratsutas nagu pöörane. See oli täielik hullumaja! Seks vabas õhus on tõesti äge ja minustki on saanud loodusesõber."