"Eile olin ma jälle Maiduga, oma uue kutiga," räägib Marika (25) Viljandist. Tema silmad säravad, kui ta poissi kiidab: "Mait on lahe tüüp! Tema juba teab, mida naine vajab. Ta libistas käe tagantpoolt mu jalgade vahele ja paitas mu pilu. Ma oigasin mõnust ja lausa lendasin järjekordse orgasmi poole. Muide, selle kutiga on mu orgasmid olnud järjest võimsamad. Viimati võttis ta mind tagant. Tundsin tema mõnusat vänta sügaval endas. Ta keppis nii ägedalt, et mul pidi mõistus kaduma. Seksida ta töepoolest oskab, see oli taevalik! Ta viis mind sellisesse ekstaasi, et ma lausa kisendasin. Ja mõne sekundi pärast mul tuli..."

Aga Marika ei ole siiski päriselt õnnelik: "Pärast seksimist on kuidagi tühi tunne. Võib-olla sellepärast, et vahel ei pööra ta mulle mingit tähelepanu. Mul on pidevalt hirm, et ta petab mind kellegi teisega. Vahel paneb ta mind pikalt ootama ja närveerima, siis tuleb ta lõpuks mesijutuga, mida ma eriti tõsiselt ei saa võtta. Sest ta ju flirdib päris avalikult teiste naistega. Mõnikord on mul enesetunne nii sant, et ma lausa nutan..."

Marika tunnistab siiski avameelselt: "Kui seks Maiduga poleks nii hea, siis oleksin ma juba ammugi sellele lõpu teinud..."

Niisugused mehed ei ole enamasti kuigi armsad ega kenad, nad pole kuigi truud, aga nad on väga seksikad. niisuguste karmide kuttide poole tunnevad paljud naised lausa vastupandamatut erootilist tömmet. Naisi võlub selliste rohmakate, sageli vastutustundetute tüüpide juures jõuline enesekindlus.

Ehitajana töötav Pärnu mees Mihkel (29) ütleb, et tema võib endale naistega suhtlemisel kõike lubada, sest need lausa ripuvad tema küljes: "Näiteks möödunud suvel käisime koos Marinagafirma suvepäevadel. kõik oli okei, ilmad ilusad ja naisi palju. Noh, rehmasin seal siis ühte eite. Marina sai teada, tahtis kohe stseeni korraldada. Aga ma panin ta suudlustega vaikima ja siis keppisime jälle metsikult. Kui ma talle sisse surusin, lükkas ta jalad hästi laiali. Vitt oli nii märg, et lausa lirtsus. Pauk oli tõesti võimas. Lõpuks ta sõna otseses mõttes värises mu käte vahel. Aga pärast seda hakkas ta jälle mingit jura ajama, et miks ma teda petsin. No kaua võib! Mul sai siiber ja tõmbasin lihtsalt uttu. Kuigi ma tean, et ta mind ootab!"

Sekretärina töötav tallinlanna Kadi (27) kirjeldab oma sõpra niimoodi: "Aivar näeb tõesti väga hea välja. Paljudel naistel on olnud tema pärast rebimist. Mind aga arvustab ta pidevalt, et mul on liiga väikesed rinnad või et ma ei saa paljudest asjadest aru. Ma tunnen ennast juba täiesti alaväärtuslikuna... Aga ma ei saa midagi teha, tema jõulisuse ja seksikuse vastu ma ei suuda midagi teha."

Kadi räägib lähemalt: "Septembris ühe laupäeva õhtul võttis ta mind vannitoas ette. Ta haaras ühe käega mu rindadest ja teisega surus oma vasara mulle pilu vahele. See erutas mind nii, et ma hakkasin oma kõdinuppu silitama. Tema aga rautas mind täiest jöust, nii et tippu jöudes ma täitsa röökisin. Sihukese orgasmi hetkel olen ma üleni tema võimuses. Ma tean, et ta kasutab mind ära, aga ma ei suuda temast kuidagi loobuda. Veel mitte..."

See teebki nad vastupandamatuks!

"Karmid kutid" oma hingepõhjas tegelikult põlgavad naisi ja kohtlevad neid kas ükskõikselt või üleolevalt. Täisväärtuslikeks ja usalduse- le rajatud suheteks ei ole nad võimelised. Selle asemel kütlevad nad tihti truudusetuse ja hoolimatusega. Naistele aga vaimustab nende enesekindlus ja mehelik sarm. Nii mõneski seiklusi otsivas naises äratab see sportlikku uudishimu: kas ma saan selle isase endale? Niisuguste macho-meeste jaoks on eriti kergeks saagiks just kesise enesehinnanguga naised.