Pole tähtis, kummast soost on teie partner. Eksisteerivad mõned olulised asjad, mida tuleb meeles pidada, kui suudlete või hellitate tema rinnanibusid või rindu üldse. Paljudel meestel ja naistel on väga tundlikud rinnanibud. Aistingud, mida kutsub esile nende stimuleerimine, võivad olla nii meeldivad, aga ka põhjustada ärritust.

Näiteks võib naine saada taevaliku naudingu osaliseks, kui partner hingab otse ta nibude kohal, kui ta aga puudutab neid veidi tugevamini, siis tekitab see juba valu. Nii peab mees meistritaseme saavutamiseks õppima manipuleerima tema nibudega, otsekui oleksid need liblikad.

Teine tüüp naisi tahab, et partner käituks tema nibudega kui täieõiguslik peremees, ning ei tunne enne mingit erootilist tunnet, kuni partner imeb end nende külge otsekui tolmuimeja.

Lisaks muutuvad mõnede naiste rinnad väga tundlikeks menstruatsioonitsükli teatud perioodil, eriti siis, kui naised kasutavad rasestumisvastaseid tablette. Õppige siis tundma ja tunnetama oma partneri keha.

Meestelgi on sama tundlikud rinnanibud kui naistel. Mõned neist satuvad tugeva erutuse seisundisse ning neil tekib erektsioon, nad võivad jõuda isegi orgasmini, kui keegi nende nibusid hellitab.

Suurus või kvaliteet

Täpselt nii nagu kliitori ja peenise puhul, pole nibude tundlikkusel midagi ühist nende suurusega. Väikesed nibud võivad olla äärmiselt tundlikud, suured ei pruugi aga midagi tunda.

Pingutada nibudel nahka

Asetage oma sõrmed nibude külgedele, nii et neid peaaegu ei puuduta. Suruge sõrmedega kergelt nahale nibude ümber ning hakake sõrmi harali lükkama. Sellest pinguldub nahk nibul. Nüüd võite seda limpsida või imeda.

Endasse ja endast

Ajage huuled torru ning haarake nendega ümber nibu. Seejärel asuge vaheldumisi imema nibu enda suhu ning lükkama seda suust välja. Nibu tunneb nüüd kord vaakumit, kord kasvavat survet. Sama võte annab häid tulemusi ka kõrvanibudel ja kliitoril. Enne kõrvade kallale asumist kontrollige, ega seal kõrvarõngaid ei ole.

Nibu haaramine viie sõrmega

See annab häid tulemusi, kui teie käed ja partneri nibud on massaažiõliga koos. Asetage peopesa rinnale nii, et teie sõrmeotsad asuksid ühesugusel kaugusel nibust. Seejärel asuge rinda stimuleerima, tõstes veidi kätt ning hellitades korraga kogu rinda kõikide sõrmedega senikaua, kuni need koonduvad nibu otsas. Seejärel tõmmake nibu ülespoole kas veidi või palju, sõltuvalt sellest, kuidas teie partnerile rohkem meeldib, ning ka vastavalt tema või teie seksuaalse erutuse tasemele.

Nibu nimetissõrme ja keskmise sõrme vahel

Selle meetodi kasutamise võimalikkus sõltub rinnanibu vormist ja suurusest. Asetage oma tassikujuliseks seatud käsi partneri rinnale, nii et nibu oleks pigistatud nimetissõrme ja keskmise sõrme vahele (võivad ka mõned teised sõrmed olla). Nüüd suruge sõrmed kokku, nii et käe tõstmisel nibu ja kogu ülejäänud rinnaosa liiguks koos käega.

Nibu ja peenis

Mõnedel naistel tekib tugev erutus, kui mees hellitab nende nibusid oma peenisega.

Täielik nauding

Need naised, kellele meeldib, kui nende rindu ja nibusid hellitatakse, kurdavad sageli, et mehed teevad seda väga põgusalt. Seetõttu ei tohiks jätta tähelepanuta oma partneri rindu, kui see talle naudingut valmistab. Stimuleerides rindu ja nibusid, püüdke imeda ja lakkuda kogu rinda, mitte üksnes nibusid. Ärge unustage seda teha vaheldumisi mõlema rinnaga.

Käed ja suu

Nii juba kord on, et teie partneril on alati kaks rinda, teil aga vaid üks suu. Võimalik, et talle meeldib, kui hellitate ta ühte rinda käega, seni kui teie huuled ergutavad hellalt teist. Võimalik, et ta peab seda täielikuks hullumeelsuseks. Samas võib talle ka väga meeldida, kui hellitate kätega mõnda ta teist kehaosa. Et seda kindlalt teada, oleks parem temalt endalt küsida.

Erinev tundlikkus

Vahel on üks rind või nibu tundlikum kui teine. Uurige järele, kas teie partner soovib, et te erutaksite rohkem seda rinda (või nibu), mis on tundlikum.

Erinev temperatuur

Suhu võetud jääkuubik võib olla üks kõige erutavamaid viise tervitamaks oma partneri nibusid. Külma tundnud nibude stimuleerimiseks võite kasutada kuuma või sooja jooki enne nende imema või lakkuma asumist. Seejuures tunnetavad nibud vapustavaid aistinguid.

Lõbus taldrik

Puuviljasalateid, igasuguseid puuvilju, desserte ja mõningad likööre võib edukalt "serveerida" otse nibudel, rinnal, kõhu alumisel osal, seljal ning teistelgi kehaosadel - see annab suurepärase tulemuse.