Kas on meest, kes mitte kunagi oma seksuaalses võimekuses kahelnud pole? Kui jah, siis on neid valdav vähemus. Suurem osa mõtleb ikka, kas nad on voodis piisavalt head. Uus uuring toob asjasse ometi pisut selgust ning lükkab muuhulgas kolinal ümber jutud öö läbi kestvatest seksuaalorgiatest.

Sedakorda asusid asja kallale Utrechti teadurid Hollandis ning üsna huvitaval viisil. Nimelt valisid nad välja kokku 500 paari viiest erinevast riigist ning varustasid nad kõik stopperitega. Katsealustele anti käsk mõõta oma seksuaalvahekordade kestvust kokku neljanädalase perioodi jooksul.

Kõige parema tulemusega platseerusid esikohale briti mehed, kes olid vahekorras keskmiselt 7 minutit ja 36 sekundit nagu ka The Times uhkusega teavitab. Teisele auhinnalisele kohale jäid ameeriklased tulemusega 7 minutit ning kolmandale auväärsele kohale platseerusid kuumaverelised hispaanlased 5 minuti ja 48 sekundiga. Eriti laisaks osutusid heledanahaliste naiste piidlejad türklased, kes "asjaga" väga kiiresti ühele poole tahavad jõuda - seda napi 3 minuti ja 42 sekundiga. Kõigi peale kokku saadi tabloole keskmiseks tulemuseks 5,4 minutit. Tänapäeva kiire elu?

Väljaanne Daily Mirror tõi ära ka uuringu käigus sooritatud rekordid: kõige kauem vastu pidanud mees sai tulemuseks 55 minutit ning tõenäoliselt väga tiheda ajagraafikuga mees piirdus 30 sekundiga. Niisama nalja pärast seda uuringut muidugi ette ei võetud, sest tegelikuks põhjuseks oli uurida liigvarajase ejakulatsiooni põhjuseid.

Hollandlaste uuringutulemusi on küll pisut kahtluse alla seatud ning seda omamoodi allikale tuginedes. Nimelt on hotellides tehtud statistikat külastajate teleriharjumuste kohta, seda eelkõige tasulise TV kasutussageduse osas, kirjutab Time Magazine. Tulemused näitavad, et kaks kolmandikku vaatab hotellitelekast pornot ning keskmiselt mitte rohkem kui 12 minutit. Kas näitab äkki see number ka filmiga paralleelselt kulgeva seksuaalakti pikkust?