Rand on üks väga hea paik tutvumiseks. Päike, meri ja paljas ihu arendavad suhteid kiiremini kui mistahes muu armurohi. Kui tahad teada, mida tegelikult kujutab endast pronksja jumega noormees suure kivi peal, siis jälgi teda hoolega. Selle järgi, millega mees rannas tegeleb, võib tema iseloomust ja seksuaalsest võimekusest palju teada saada.

Sportlane

Ta pole sekunditki rannas paigal - mängib jalkat, rannavollet, sulgpalli, nende vaheajal aga ujub.

Kuidas temaga tutvuda: Sportlane pöörab tavaliselt tähelepanu samasugustele aktiivsetele naistele. Kui tahad köita tema tähelepanu, säti ennast samuti võrkpalli mängima ja katsu vähemalt ühe korra pallile pihta saada.

Mida oodata: Seks sportlasega meenutab tavaliselt riistvõimleja etteastet või balletikooli vahepala. Ta imeb sinust välja kõik mahlad, keerab su sõlme, tõstab pea peale … Mida raskemini sooritatavam poos, seda rohkem see talle meeldib.

Igavesti näljane

Ta sööb kogu aeg. On selline tunne, et alles täna hommikul lõpetas ta näljakuuri ja püüab vahepeal kaotatut tasa teha.

Kuidas temaga tutvuda: palu teda näiteks appi arbuusi lahti lõikama, ning siis juba kutsu teda ka maitsma, usu - ära ta ei ütle.

Mida oodata: Jälgi, kuidas ta sööb. Kui ta mälub aeglaselt, nautides iga suutäit, siis ei jäta ta sind voodis hooletusse. Suurepärane seks pika eelmängu ja õrnustega on garanteeritud.

Kui ta aga kugistab kõik kiiruga alla ja vaatab uuesti näljase pilguga ringi, siis saab ka seks olema kiirustav ning ta lõpetab sinuga samakiiresti kui kadus keedumuna tema kurku.

Jahimees

Jahimees jälgib tumedate päikeseprillide tagant kõiki rannas viibivaid naisi. Tundub, nagu ta oleks lõputu valikuga kaupluses.

Kuidas temaga tutvuda: Ta on randa tulnud vaid selleks, et leida järjekordne ohver. Seepärast kõik, mis teilt nõutakse, on sattuda tema vaatevälja.

Mida oodata: Jahimees on enesekindel ja teab oma hinda. Ta on seksis väga kogenud. Võid oodata head seksi, aga ainult üheks ööks. Ta ei suuda piirduda saavutatuga ning jätkab vallutusi.

Kunstnik

Ta ehitab liivalosse, otsib merikarpe, kaevab auke või matab ennast liiva alla.

Kuidas temaga tutvuda: Kõigepealt vaata ringi, äkki ta puhkab koos lastega. Kui ta aga on üksi, siis ühine temaga julgelt liivalossi ehitamises.

Mida oodata: oota lustakat seksi loosimiste ja eksperimentidega. Tal praktiliselt puuduvad kompleksid. Ta suhtub seksi kui mängu ja ootab partnerilt sedasama. Just temaga võid sa teoks teha oma meeletumad seksuaalfantaasiad, mis teistele meestele veidrad tunduvad.

Eneseimetleja

Ta tegeleb kogu aja eranditult ainult eneseimetlusega ning oma välimuse demonstreerimisega. Ta võtab lebades omaarust ahvatlevaid poose, pungitab muskleid ning määrib end pidevalt päikesekreemiga.

Kuidas temaga tutvuda: Palu teda appi omale päikesekreemi seljalemäärimisel ning seejärel paku talle samasugust vastuteenet. Kiida tema figuuri, muskleid või veel midagi. Ja ära juhi jututeemasid enda peale. Kui ta ei reageeri su tähelepanuavaldustele, ära kurvasta - äkki talle naised kui seksiobjekt üldse ei meeldigi!

Mida oodata: Isegi orgasmi ajal mõtleb see mees, kuidas ta praegu kõrvalt paistab, ning vaevalt et ta küsib, kas sul hea oli. Pigem kõlab küsimus pärast: Noh, kuidas ma olin?

Lugeja

Tal on kaasas raamat või ajakiri või ajalehed ning rohkem pole talle midagi vaja (või vähemalt paistab nii esmapilgul).

Kuidas temaga tutvuda: Sa pead hiilgama oma eruditsiooniga teda huvitavas valdkonnas. Kuigi, sama, võib ka mängida lollikest ja paluda tal selgitada selle raamatu ideed.

Mida oodata: Sõltub sellest, mida ta loeb. Kui see on tõsine ajaleht või paks raamat, siis vaevalt et ta teile üldse tähelepanu pöörab. Seksi suhtub selline mees asjalikult, ilma igasuguste emotsioonideta. Kui ta aga ühe silmaga vaatab Maajat ja teisega piilub rannas ringi, siis pole kahtlust - teie ees on seesama jahimees, ainult et puhkusel.

Keda neist oled sa rannas kohanud? Teeme välimääraja täielikumaks, sest vaevalt siin kõiki issanda loomaaia tüüpe üles sai tähendatud.