Stringide kahjulikust mõjust naise õrnale piirkonnale oleme juba rääkinud ning tundub, et ka mujal maailmas hakkab see imelik aksessuaar - rõivaks on seda vaat et palju nimetatud - tasapisi moest kaduma.

Viimastel aastatel on stringe saatnud tohutu müügiedu, pesupoodidest on teada, et iga kolmanda müüdud püksipaari puhul oli tegemist stringidega. Stringiservad paistsid välja nii madala püksivärvli kui läbikumava seeliku alt. Nüüdseks on stringikultus kulgemas languse suunas.

Ehk andis vähikäigule hoogu juurde ka see, et hiljuti BBC-s ülesastunud moeekspert selle pesueseme üsna hävitavalt maha tegi. Või on siiski üheks põhjuseks ikkagi, et kannikate vahel kulgev nöörisarnane tagaosa paljudele siiski mugav ei tundu.

Esialgu vaid stripiklubides levinud stringid imbusid laiema tarbijaskonna hulka pärast seda, kui need vilksatasid läbi püüne pealt Gucci moemajas ühel 1997. aasta moeetendusel.

Praeguseks on hoopis suuremaks hitiks saanud nn bokseri-tüüpi püksikud, mis jalas palju lahedamad ja loomulikud tunduvad. Turu-uuringute firma TNS andmetel on stringikandjateks praegusel hetkel enamasti nooremapoolsed naised vanuses 25 kuni 34. Nii et väga paljude naiste pehmem pool on kaetud tunduvalt toekama riidetükiga.