Ega see, kui meest ei ole või ta on pikal reisil või lihtsalt ei suuda oma kohustusi iga kord täiel määral täita, ei tähenda, et naine siis puhta kuivale peaks jääma. Isegi Britney Spears on sellest laulnud ("Touch of my hand" albumilt "In The Zone") ja mehed lausa hooplevad omavahel sellega, kui tihti, kui kiiresti või mis tehnikaid kasutades nad n-ö pihku peksavad. Miks siis naiste jaoks see ikka veel selline tabu teema on?

Paljud on kindlasti kuulnud Eve Ensler-i "Vagiina monoloogidest", mis on huvitav intervjuu sadade naistega nende vagiina teemadel. Ensler küsib seal muuhulgas ka selliseid kummalisi küsimusi nagu "Kui su vagiina end riidesse paneks, mida ta siis kannaks?" Ka eesti keeles on see raamat ilmunud ning teatris on selle põhjal lavastatud näidend. Selles peitub omamoodi tõde - kui noorte naiste seas see jututeemaks tõstatada, hakkavad kõik punastama ja itsitama püüdes kiiresti juttu millelegi muule viia.

Samas aga on teada, et paljud sellega tegelevad ja et see on isegi tervislik, see aitab lõdvestuda ja pingeid maandada. Samuti aitab endale mõnu valmistamine sul end ja oma soove palju paremini mõista ja nii on ju ka kergem oma partnerit juhtida ja teda teavitada, mis sulle meeldib ja mis just sinu puhul mõjub.

Kuidas siis toimida?

Kuna koolis kõigile niigi on õpetatud naiste ja meeste kehaosi, siis ei hakka siin üle kordama. Kes ei tea, võtke suvaline anatoomia õpik ja leiategi kõik vajaliku. Või haarake peegel ja uurige ennast. Seepärast ka kohe asja kallale.

Esiteks peaksid saavutama enda jaoks õige tuju, siin on asi individuaalne – oleneb, mis sind erutab. Võid tuppa panna põlema mõned küünlad ja viirukid. Tõmba ette kardinad ja pane uks lukku, kui sa just üksi ei ela. Vahelesegamine võib tekitada halva mälestuse kogu eluks. Tavaliselt aitab ka taustamuusika, ka siin on kõik puhtalt maitse küsimus. Võid vaadata internetist midagi, mis sul õiget staadiumit aitab saavutada või lihtsalt seksikaid mõtteid mõelda.

Seejärel asu tegudele. Võid end stimuleerida pelgalt kätega või dildo või vibraatoriga. Üldiselt on teada, et naistel on kergem orgasmi saavutada läbi kliitori stimuleerimise ja igaüks avastab praktika käigus ise, mis just talle meeldib. Dildo ja vibraatori erinevus on see, et dildo on ilma mootorita ja vibraator väärib oma nime igati tehes rohkem, kui su mees iial suudab. Alati ei pea neid kasutama vaid vaginaalse stimulatsiooni jaoks vaid nad annavad meeldivaid tulemusi ka nibude või kliitori vastu hõõrudes.

Ära tunne häbi ka sekspoodi sisse astumast, et sealseid mänguasju uurida, tihti on kohalikel müüjatel omast käest teada kuidas ja millisel moel üks või teine asi töötab.

Ja kui oled end tundma õppinud, võta mees ka koos mänguasjadega kampa, seltsis ikka segasem!